اجاره ماهانه خانه در جنت آباد – غرب تهران

تهران پلاک یک وب سایت اختصاصی برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد می باشد. با تهران پلاک همراه شوید! این منطقه برای سکونت در غرب تهران محبوبیت زیادی دارد. یکی از علل این محبوبیت خلوت بودن جنت آباد است. کم جمعیت بودن نسبی جنت آباد باعث آرامش این محله است. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

علت دیگر شاید نوساز بودن خانه در جنت آبادباشد. در خیابان های جنت آباد، چند مجتمع تجاری که در مغازه های آن انواع و اقسام خدمات از پوشاک و منسوجات و لوازم خانگی و … در دسترس است.

روزانه عزیزان زیادی با کارشناسان تهران سوئیت تماس حاصل کرده و خواهان اطلاعات در مورد اجاره سوئیت مبله در جنت آباد تهران می باشند. اگر شما هم جزء علاقه مندان به اجاره سوئیت مبله در جنت آباد شمالی هستید، احتمالا می دانید که محله جنت آباد مرکزی و شمالی در شمال غرب تهران و در ناحیه 7 شهرداری منطقه 5 قرار دارند و از غرب به شهران، از شمال به سیمون بولیوار، از شرق به محله های پونک و چهار دیواری و از جنوب به جنت آباد جنوبی منتهی می شود. 

برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد همین حالا تماس بگیرید.

برای اجاره خانه در جنت آباد، وب سایت تهران پلاک بهترین ها را به شما ارائه می دهد. شما می توانید با کمک این گروه خانه موردنظر خود را برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید!

ده ها مغازه و سوپر مارکت هم در سطح محله نیازهای روزمره اهالی را تامین می کند. دو بازار بزرگ میوه و تره بار، یکی در ابتدای جنت آباد و دیگری در تقاطع ایرانپارس در خدمت اهالی این منطقه است. و همه این موارد باعث شده اجاره ماهانه خانه در جنت آباد طرفداران زیادی داشته باشد.

جنت آباد دسترسی بسیار مناسبی به معابر بزرگ شهر تهران دارد. بزرگراه ایت الله کاشانی، اتوبان همت، اتوبان حکیم، اتوبان آبشناسان، اتوبان باکری واتوبان ستاری از جمله معابر اصلی شهر تهران می باشند که در مجاورت جنت آباد ساخته شده اند. دسترسی جنت آباد با توجه به بزرگراه های همت، باکری و ستاری در وضعیت خوبی قرار دارد. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

تهران پلاک با اجاره هتل آپارتمان در غرب تهران در کنار شماست تا بهترین ها را ارائه دهد. برای اجاره یک هتل آپارتمان ارزان با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

مراحل اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

۱. تنظیم بودجه

ابتدای کار چک کنید که مبلغ مورد نظر شما برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد چقدر است. فراموش نکنید که با توجه به شرایط اقتصادی ایران، این مبلغ نباید از ۳۰ تا ۵۰ درصد درآمد ماهیانه بیشتر باشد. متناسب با بودجه جست وجو کنید و وقت را برای دیدن مواردی که قطعا استطاعت پرداخت اجاره شان را ندارید، تلف نکنید. مگر این که خانه گران تر آن قدر امتیاز داشته باشد که صرف هزینه بیشتر برای آن بیارزد.

اگر دانشجو هستید یا هدف فقط زندگی کردن است و پول کافی برای اجاره ندارید، به داشتن هم خانه فکر کنید. وجود هم خانه ای که از نظر اخلاقی با شما سازگار است و در پرداخت اجاره کمک می کند، ایده خوبی می باشد. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

۲. چک راه های مختلف جست و جو

بدیهی است که برای پیدا کردن خانهی مناسب باید به سراغ مشاور املاک و بنگاه رفت. اما انتخاب های خود را محدود نکنید. از آگهی روزنامه ها، شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن ها و سایت های املاک هم در این زمینه هم غافل نشوید. می توانید به دوستان هم بسپارید تا در صورت مشاهده موردی مناسب خبرتان کنند.

اگر دانشجو هستید حواس به آگهی های دانشجویی باشد. معمولا دانشجویان روی تابلوی اعلانات، آگهی های خود را برای درخواست هم خانه می چسبانند. برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد جنوبی با ما در ارتباط باشید.

۳. تدوین فهرست اولویت ها

تکه ای کاغذ بردارید و اولویت های خود درباره محل زندگی و ساختمان مورد نظر برای سکونت را روی آن بنویسید. باید مشخص کنید که چه چیزهایی برای مهم تر است. آیا به دنبال منطقه مسکونی آرام و بی سروصدا هستید؟ آیا دوست دارید که ساختمان نزدیک به ایستگاه اتوبوس و… باشد؟ به دنبال نزدیک بودن محل کار و ساختمان هستید؟ آیا قصد دارید مدرسه فرزند نزدیک باشد؟ و…. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

آشپزخانه چطور است؟ آیا امکان نصب ماشین ظرف شویی وجود دارد؟ فضای اتاق ها چطور است؟ آیا می توانید وسایل اساسی خود را در آن ها قرار دهید؟ میزان نور خانه برای شما بیشترین اهمیت را دارد یا همسایه ها؟ برای این که دریابید محله مورد نظر چطور است، می توانید در ساعات و زمان های مختلف مثلا شب، آخرهفته و… مراجعه کنید و حال وهوای آنجا را درک کنید.

شما قرار است چند وقت و شاید حتی چند سال در آن منطقه زندگی کنید، پس چک دقیق اوضاع اهمیت زیادی دارد. برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد باید بدانید که این منطقه آب و هوای مطبوعی دارد.

اجاره سوئیت مبله در جنت آباد مرکزی به علت بافت مناسب

بافت این محله بیشتر مسکونی و نوساز است و یکی از دلایل افراد جهت انتخاب این محله برای زندگی؛ خلوتی و آرامش آن است. برای تایید این حرف در کوچه های جنت آباد برخلاف بسیاری از محلات تهران همیشه جای پارک موجود است و خبری از سر و صدا و شلوغی نیست. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

ضمن اینکه ادارات دولتی و شرکت های خصوصی کمتر در این منطقه متمرکز شده اند و در واقع همین موضوع علت دیگری است بر آرامش بیشتر این محله.

جنت آباد کجاست؟ چرا اجاره ماهانه خانه در جنت آباد ؟

این محله دنج که به دو بخش جنت آباد شمالی و جنت آباد جنوبی تقسیم می شود در شمال غربی تهران واقع شده است. جنت آباد دسترسی عالی به یکی از شاهراه های تهران یعنی بزرگراه همت دارد.

ضمن اینکه ساکنین جنت آباد به بزرگراه هایی مثل اشرفی اصفهانی، آبشناسان، شهید باکری و همت به راحتی دسترسی دارند. در مجموع اجاره سوئیت مبله در جنت آباد مرکزی از لحاظ منطقی برای سفر ایده ای فوق العاده به نظر می آید.

ایستگاه خط مترو در این محل هنوز فعال نشده است اما با توجه به نزدیکی آن به صادقیه می توان از این خط مترو استفاده کرد. یکی از مهمترین مراکز تفریحی پایتخت که در مسیر اتوبوس های جنت آباد شمالی قرار دارد، مجتمع تجاری و پردیس سینمایی کوروش است.

اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

۱. آشنایی با صاحب خانه

اگر طرف حساب شما مشاور املاک است و مسئولیت اجاره دادن مجموعه عظیمی از واحدهای مسکونی را برعهده دارد، کار برای تخفیف گرفتن و مذاکره بیشتر، کمی دشوار می شود. اما اگر طرف حساب شما خانواده ای باشد که برای درآمد بیشتر واحد ساختمانی خود را برای اجاره دادن در نظر گرفته اند، قدرت چانه زنی بیشتری خواهید داشت.

برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی تهران پلاک موارد مناسبی را به شما ارائه می کند.

۲. نوشتن قرارداد

در نوشتن قرارداد اجاره اصول مذاکره را رعایت کنید. آرام و مؤدب پیش بروید تا حرف شنیده و پذیرفته شود. اگر بعضی امور مثل رسیدگی به خانه و حیاط و… را عهده دار می شوید در قبال آن تقاضای تخفیف برای هزینه اجاره کنید. اگر پرداخت کرایه ماهیانه برای شما سخت است، از صاحب خانه بخواهید که پول پیش را بیشتر و مبلغ کرایه را کم تر کند. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

۳. خواندن پیش از امضای قرارداد

یکی از اشتباهات رایج در معاملات امضای قراردادها بدون مطالعه همه بندهای آن به شکل دقیق است. پیش از این که قرارداد اجاره را امضا کنید حتما آن را کامل بخوانید و به موارد زیر در آن دقت کنید:

  • تاریخ شروع و تمام شدن قرارداد اجاره ماهانه آپارتمان در جنت آباد
  • اطلاعات مکتوب درباره هزینه اجاره و پیش پرداخت
  • شرایط فسخ قرارداد از جانب صاحب خانه اجاره ماهانه خانه در جنت آباد
  • شرایط جریمه مستأجر در صورت ترک زودتر از موعد خانه
  • وظایف و مسئولیت های مربوط به هزینه تعمیر و…
  • حق اجاره از جانب مستأجر وجود دارد یا خیر
  • قانون و تبصره ای درباره پذیرش مهمان و محدودیت های رفت وآمد

تهران پلاک گزینه ای عالی برای اجاره کوتاه مدت و بلند خانه در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد مرکزی

۴. نکاتی که باید بررسی شود

حواس باشد قراردادها را یک ساله بنویسید. قراردادها را طوری نبندید که مجبور شوید بیشتر از یک سال به قرارداد متعهد بمانید. شاید شرایط شما تغییر کرد و مجبور شدید ساختمان را ترک کنید و جای دیگری به دنبال خانه باشید. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد

مثلا امکان دارد محل کارتان تغییر کند یا مجبور شوید به شهری دیگر نقل مکان کنید یا بچه دار شوید و به فضای بیشتری نیاز پیدا کنید. پس به نوع قرارداد بسته شده توجه کنید. همینطور باید توجه کنید که از نظر حریم خصوصی، خانه اجاره ای در چه وضعیتی قرار دارد. صاحب خانه نباید آزادانه و بدون اجازه شما به ساختمان یا ساختمان ورود کند. این موضوع را در نظر داشته باشید و پیش از نوشتن قرارداد آن را مطرح کنید.

برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد یکی از مسائلی که باید درنظر بگیرید، بحث امنیت و اعتماد است. کلیه خانه هایی که توسط تهران پلاک معرفی می شوند معتبر و مطمئن هستند و شما می توانید بدون دغدغه از آن ها برخوردار شوید.  

همین حالا برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد با ما تماس بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »