اجاره خانه در جنت آباد

اگر قصد اجاره خانه در جنت آباد رو دارید یا می خواین به اجاره سوئیت مبله در غرب تهران بپردازین ما ما همراه باشین، در این مقاله قصد داریم به همه چیز درباره جنت آباد تهران بپردازیم. تهران پلاک یکی از وب سایت های قدرتمند اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد تهران هست و با سوئیت های یم خوابه و دو خوابه به شما کمک می کنه اقامت کوتاه مدتی در یکی از بهترین محله های دنج تهران داشته باشید.

 

تهران پلاک با اجاره سوئیت مبله در جنت آباد به شما کمک می کند اقامت خوبی در این شهر تجربه کنید.

جنت آباد یکی از محلات منطقه 5 تهرانه و در شمال غربی شهر تهران قرار داره. جنت آباد محله بزرگ و وسیعی در شمال غرب شهر تهران بوده که به خاطر گذر اتوبان و معابر بزرگ شهری از میان جنت آباد به سه محله جنت آباد جنوبی، جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی تقسیم می شه. در روزگار قدیم محلات شاهین جنوبی و شاهین شمالی و حتی پیامبر غربی هم بخشی از محله بزرگ جنت آباد به شمار می رفت.

درباره این تقسیم بندی محلات جنت آباد اشاره می کنیم که به خاطر سهولت خدمات رسانی شهری و همینطور عبور معابر و اتوبان های مهم تهران از میان این محله علت تقسیم بندی های محله های جنت آباد شده.

اجاره خانه در جنت آباد مرکزی

برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد باید بدونین که مرکزی یکی از محلات جنت آباد بوده که بین اتوبان همت و اتوبان آبشناسان قرار داره. جنت آباد مرکزی با فاصله ای نه چندان دور از جنت آباد جنوبی، آغاز به رشد و توسعه کرد و بخشی از این محله قدیمی تهران شد.

جنت آباد مرکزی بعدها به خاطر توسعه معابر شهری و گذر اتوبان های شهید همت و اتوبان آبشناسان از میان جنت آباد، به محله ای مستقل تحت همان نام جنت آباد تبدیل شد. محله جدید جنت آباد مرکزی لقب گرفت. جنت آباد مرکزی با محله های فردوس، باغ فیض، جنت آباد مرکزی، پونک جنوبی، کوی مهران، سازمان آب، شاهین، سازمان برنامه شمالی، شهران جنوبی، شهر زیبا همسایه اس.

دسترسی به جنت آباد مرکزی

دسترسی به جنت آباد مرکزی با کمک بزرگراه همت و بزرگراه آبشناسان امکان پذیره. بلوار جنت آباد مرکزی با این دو بزرگراه تقاطع دارن و هر یک از این بزرگراه ها مناسب ترین مسیرها برای دسترسی به جنت آباد مرکزی محسوب می شن. بزرگراه همت و بزرگراه آبشناسان میتونه دسترسی جنت آباد مرکزی رو به بسیاری از مناطق و محلات همجوار رو برای این محله ممکن می سازه. دسترسی این محله به محله های سعادت آباد، گیشا، ونک و شهرک غرب با استفاده از این بزرگراه ها به دست میاد.

برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

جنت آباد مرکزی شاهین شمالی

شاهین شمالی یکی از محلات جنت آباد مرکزیه. شاهین شمالی در جنت آباد مرکزی و در غرب این محله واقع شده. شاهین شمالی در امتداد شاهین جنوبی در جنت آباد مرکزی واقع شده واز محله های خوب جنت آباد مرکزیه.

جنت آباد مرکزی بلوار بعثت
بلوار بعثت جنت آباد مرکزی یکی از خیابان های مهم و یکی از مناسب ترین محله های اجاره خانه مبله بوده که در جنوب غربی این محله واقع شده.

بلوار کبیری طامه جنت آباد مرکزی
بلوار کبیری طامه، خیابانی موازی با بلوار جنت آباد مرکزی تهران بوده که در شرق این محله واقع شده. بلوار کبیری طامه مرز بین جنت آباد مرکزی تهران و شاهین شمالیه.

جنت آباد مرکزی ۳۵ متری گلستان
در جنت آباد مرکزی ۳۵ متری گلستان از خیابان های معروفی بوده که بلوار جنت آباد رو به بزرگراه ستاری متصل می کنه. خیابان ۳۵ متری گلستان به نام خیابان ۲۰ متری گلستان هم مشهوره. خیابان ۳۵ متری گلستان به دو بخش ۳۵ متری گلستان شرقی و ۳۵ متری گلستان غربی تقسیم شده.

مترو جنت آباد مرکزی تهران
برای رفتن به جنت آباد مرکزی با مترو مناسب ترین مسیر، ایستگاه مترو شهید ستاریه. ایستگاه مترو مترو شهید ستاری نزدیک ترین ایستگاه مترو به جنت آباد مرکزی تهرانه.

برای اجاره خانه در جنت آباد مرکزی به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

اجاره خانه در جنت آباد جنوبی

جنت آباد جنوبی یکی از مهم ترین بخش های جنت آباد به شمار می ره. جنت آباد جنوبی از جنوب با بلوار آیت الله کاشانی و از شمال با اتوبان همت محدود شده و همانطور که از نام آن مشخصه، جنوبی ترین بخش مناطق جنت آباده. این محله رو جزو قدیمی ترین بخش جنت آباد به شمار میارن و در واقع ابتدای ترین بخش جنت آباد بود که ساخت و ساز شهری در آن شروع شد. جنت آباد جنوبی با محله های فردوس، باغ فیض، جنت آباد مرکزی، پونک جنوبی، کوی مهران، سازمان آب، شاهین، سازمان برنامه شمالی، شهران جنوبی، شهر زیبا همسایه اس.

مترو جنت آباد جنوبی

مترو جنت آباد جنوبی در خط ۶ مترو تهران قرار داره. نام مترو جنت آباد جنوبی، ایستگاه آیت الله کاشانیه. اشاره کنیم که تا به تاریخ تدوین این مطلب، این ایستگاه در حال ساخت بوده و تا این لحظه افتتاح نشده. نزدیک ترین مترو به جنت آباد جنوبی در حال حاضر، ایستگاه مترو صادقیه اس.

اجاره خانه در جنت آباد جنوبی لاله شرقی

خیابان لاله جنت آباد یکی از خیابان های مهم جنت آباد جنوبیه. خیابان لاله میدان الغدیر شهران رو به بزرگراه ستاری متصل می کنه. خیابان لاله به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده. این تقسیم بندی از خیابان جنت آباد انجام شده. خیابان لاله شرقی از خیابان جنت آباد تا بزرگراه ستاری امتداد داره و خیابان لاله غربی از میدان الغدیر در محله شهرزیبا تا خیابان جنت آباد امتداد داره.

میدان چهارباغ

در جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ، یکی از تقاطع ها و میدان های شناخته شده به حساب میاد. میدان چهارباغ جنت آباد جنوبی در تقاطع خیابان چهارباغ و خیابان جنت آباد واقع شده. علت اسم میدان چهارباغ به خاطر وجود چهار قطعه فضای سبز در چهار طرف این میدانه.

مناسب ترین بخش جنت آباد جنوبی کجاست؟
مناسب ترین بحش جنت آباد جنوبی با توجه تحقیقاتی که توسط مشاوران املاک منطقه ارائه شده، در اطراف میدان چهارباغ و بخش هایی از خیابان لاله شرقیه.

برای اجاره سوئیت مبله غرب تهران به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

اجاره خانه در جنت آباد شمالی

جنت آباد شمالی آخرین محله ای بوده که از جنت آباد جدا شده و تبدیل به محله ای مستقل شد. جنت آباد شمالی به خاطر احداث اتوبان آبشناسان، از جنت آباد جدا شد. جنت آباد شمالی بین اتوبان آبشناسان و بلوار سیمون بولیوار محدود شده وکوهستانی ترین محله از میان محلات سه گانه جنت آباده.

جنت آباد شمالی به خاطر کنارت با کوهستان های رشته کوه البرز خوش آب و هوا ترین محله از میان محلات جنت آباده. جنت آباد با محله های کوهسار، جنت آباد مرکزی، حصارک، پونک شمالی، شهرک المهدی، شاهین، شهران جنوبی کناره.

نزدیک ترین ایستگاه مترو به جنت آباد شمالی، ایستگاه مترو شهید ستاریه. البته با تکمیل خط ۶ مترو تهران می توان انتظار داشت که از طریق ایستگاه مترو شهران هم بتوان خود رو به جنت آباد شمالی رساند.

اجاره خانه در جنت آباد شمالی گلستان شرقی

خیابان گلستان شرقی یکی از مناسب ترین خیابان های جنت آباد شمالیه. خیابان گلستان شرقی دارای بوستانی زیبا به نام بوستان مرمر بوده که از بوستان های بزرگ این محله اس.

اجاره خانه در جنت آباد شمالی کورش شرقی

خیابان کورش شرقی جنت آباد شمالی به خاطر داشتن فضای سبزی زبا در این محله شهرت داره. خیابان کورش دارای دو بخش خیابان کورش شرقی و خیابان کورش شرقی بوده که در شمال این محله واقع شده وجزو مناسب ترین جنت آباد شمالیه.

خیابان کورش شرقی به بلوار سیمون بولیوار دسترسی داره و به همین علت جزو دسترسی های اصلی این محله از ضلع شمال محله اس. خیابان کورش شرقی، تقاطعی مهم هم با خیابان ایرانشهر شمالی داره و به همین علت بخش مهمی از دسترسی های محله از طریق این خیابان و بلوار کورش شرقی انجام می شه.

اجاره خانه در جنت آباد شمالی بلوار مبعث

بلوار مبعث جنت آباد شمالی از طریق بزرگراه آبشناسان قابل دسترسیه. بلوار مبعث، بزرگراه آبشناسان رو به بلوار مهستان متصل کرده و نقش کلیدی در معابر غربی این محله داره.

جنت آباد شمالی یکی از محلات خوب جنت آباده. این محله به خاطر قرار گرفتن در جنوب رشته کوه های البرز آب و هوای بسیار مناسبی داشته و به مناسب ترین جاهای دیدنی تهران در فرحزاد و کن و روستاهای سولقان، رندان و سنگان دسترسی مناسبی داره. بلوار سیمون بولیوار دسترسی این محله رو به مناسب ترین مراکز خرید تهران در محله پونک امکان پذیر ساخته و جاهای دیدنی تهران مثل فرحزاد و پارک کوهسار رو هم در دسترس این محله قرار می دهد.

برای اجاره خانه در جنت آباد شمالی به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

تاریخچه جنت آباد

جنت آباد در کنارت رشته کوه های البرز واقع شده. رودخانه کن و رودخانه فرحزاد در دو سوی جنت آباد واقع شده. همچنین رودخانه حصارک در کنار جنت آباده. وجود این رودخانه ها و فضای بسیار خوب و آب و هوای مطلوب جنت آباد باعث شده نام این منطقه رو جنت آباد به معنای منطقه بهشتی بگذارند.

جنت آباد از گذشته های دور محل کشت و زرع مناسبی بود و باغات بسیار زیادی در جنت آباد وجود داشت. نام معابری در جنت آباد مثل چهارباغ هم یادگار دوران باغات سرسبز جنت آباده. اگه قصد اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد رو دارین، تهران پلاک موردهای خوبی رو به شما پیشنهاد می کنه!

برای اجاره خانه مبله در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

محمد علی نظام مافی

محمد علی نظام مافی معروف به نظام السلطنه مالک بخش اعظمی از اراضی جنت آباد بود. محمد علی نظام مافی رو شاید بتوان آباد کننده جنت آباد دانست. او اولین اماکن شاخص و امکانات منطقه جنت رو در این محله ایجاد کرده و به جنت آباد وقف کرد. اجاره خانه در جنت آباد

مسجد نظام مافی یکی از اماکنی بوده که محمد علی نظام مافی ملک آن رو وقف ساختن مسجدی در این محله کرد. مسجد نظام مافی قدیمی ترین مسجد جنت آباده. مسجد نظام مافی در بلوار آیت الله کاشانی و در جنوبی ترین بخش جنت آباد و در کنار مرکز خرید مریم واقع شده. این مسجد از دیر باز تا کنون محل اجتماعات مذهبی و اجتماعی جنت آباده.

کلینیک نظام مافی هم یکی از مهم ترین موقوفات محمد علی نظام مافی و خانواده ایشان برای استفاده اهالی جنت آباده. کلینیک نظام مافی در کنار مسجد نظام مافی، از جمله اماکن شاخص جنت آباد بوده که بخشی از تاریخچه تشکیل جنت آباد با نام کلینیک و مسجد نظام مافی گره خورده.

در دهه 50 اولین ساختمان های جنت آباد به سبک شهری در این محله به وجود آمد، اما جنت آباد در دهه 50 جمعیت زیادی نداشت. از دهه 60 بود که با رشد محلاتی مثل شهر زیبا و صادقیه، جنت آباد هم رشد خود رو آغاز کرد.

به خاطر آب و هوای خوب جنت آباد این محله با سرعت زیادی رشد کرد به شکلی که در دهه 70 بسیاری از زمین های این محله تقسیم شده و ساخته شده و نام جنت آباد نامی آشنا برای ساکنان غرب تهران شد. برای اجاره خانه در جنت آباد با ما در ارتباط باشین.

املاک جنت آباد

جنت آباد یکی از محلات بسیار خوب برای خرید و فروش املاک مسکونی و تجاریه. جنت آباد برای سازندگان و خریداران املاک بورس بسیار مناسبی برای خرید و فروش شده بوده و املاکی های بسیاری در این محله در حال فعالیت هستن.

برای اجاره سوئیت روزانه در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

قیمت ملک در جنت آباد

قیمت ملک در جنت آباد در سطح محلات متوسط رو به بالای شهر تهرانه. امکانات خوب و فضای نوساز جنت آباد باعث شده که متقاضیان مسکن برای خرید ملک در جنت آباد رغبت نشان دهند. قیمت ملک در جنت آباد متغییره. از ساختمان هایی با عمر سی سال تا ساختمان های نوساز جنت آباد میتونه سلیقه مشتریان رو در جهت تغییرات قیمت ملک در جنت آباد برآورده کرده و با هر بودجه از از سطح متوسط تا متوسط رو به بالا در جنت آباد برای اجاره خانه اقدام کرد.

مناسب ترین محله برای اجاره خانه در جنت آباد

از مزایای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد وسعت زیاد دارای معابر و محلات فرعیه. این موضوع باعث شده که قیمت ملک در جنت آباد تابع محلات و معابر و موقعیت های مختلف باشه. با لحاظ کردن این موضوع می توان گفت که جنت آباد جنوبی توانسته خود رو به عنوان مناسب ترین جنت آباد برای اجاره خانه مطرح کرده و قیمت آپارتمان در جنت آباد جنوبی بالاتر از قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی و جنت آباد شمالی باشه.

دسترسی به جنت آباد

جنت اباد دسترسی بسیار مناسبی به معابر بزرگ شهر تهران داره. بزرگراه ایت الله کاشانی، اتوبان همت، اتوبان حکیم، اتوبان آبشناسان، اتوبان باکری واتوبان ستاری از جمله معابر اصلی شهر تهران هستن که در کنار جنت آباد ساخته شده ان. دسترسی جنت آباد با توجه به بزرگراه های همت، باکری و ستاری در وضعیت مناسبی واقع شده.

مترو جنت آباد

جنت آباد مسیر بسیار مناسبی رو برای رسیدن به خط یک مترو تهران و ایستگاه مترو صادقیه داره. خطوط تاکسی رانی جنت آباد در کم ترین زمان به ایستگاه مترو صادقیه می رسن و شما میتونین با این خط خود رو به مترو برسونین. اجاره خانه در جنت آباد

تاکسی های جنت آباد

جنت آباد دارای خطوط تاکسی رانی بسیار مناسبیه. شما از این محله به راحتی برای معابر و میدان های بزرگ شهر تاکسی های زیادی رو خواهید دید که در این محله مشغول جابجایی روزانه مسافر هستن. خطوط جنت آباد به متروی صادقیه، آزادی، میدان ولیعصر، میدان ونک و بسیاری از میدان های بزگ شهر دسترسی مناسبی رو برای تاکسی های جنت اباد فراهم می کنه.

ایستگاه مترو جنت آباد  اجاره خانه در جنت آباد

مترو خط چهار در مراحل پایانی کاره. در خط چهار مترو تهران ایستگاهی اختصاصی هم برای بلوار آیت الله کاشانی داره که در جنت آباد واقع شده.

مرکز خرید مریم جنت آباد

مرکز خرید مریم جنت آباد اولین پاساژ جنت آباده. مرکز خرید مریم، با این که امروزه کوچک به نظر می رسه، اما در زمان خود و در این محله مرکز خرید و پاساژی بزرگ بود. مرکز خرید مریم دارای محیطی بسیار صمیمی و گرم برای خرید های بعضی محصولاته. سال ها پس از افتتاح مجتمع تجاری سمرقند در جنت آباد، هنوز مرکز خرید مریم مشتریان خوب خود رو حفظ کرده و هنوز جنت آبادی ها مرکز خرید مریم رو دوست دارن.

مرکز خرید سمرقند

مرکز خرید سمرقند در جنت آباد واقع شده. مرکز خرید سمرقند یکی از بزرگ ترین مراکز خرید غرب تهران بوده و امکانات متوعی رو برای دوستداران خرید و گردش و تفریح ایجاد کرده. سینمای سمرقند، تالار سمرقند، مرکز شهر بازی سمرقند و رستوران ها و فروشگاه های تجاری بسیار زیاد از امکانات مرکز خرید سمرقنده.

برای اجاره هفتگی آپارتمان در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

مراکز آموزشی جنت آباد

 • مدارس علی اکبر بادامچی
 • 22 بهمن اجاره خانه در جنت آباد
 • بنت الهدی
 • سلام همت
 • اندیشه فکور
 • دبیرستان سلام
 • دبیرستان طلوع سبز
 • دبیرستان شاملو

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

امکانات رفاهی و خدماتی جنت آباد

جنت آباد دارای امکانات رفاهی و خدماتی مناسبی بوده که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز خرید جنت آباد اجاره خانه در جنت آباد
 • مرکز خرید سمرقند
 • مرکز خرید مریم
 • پاساژ طوبی
 • بام لند نیایش
 • بازار میوه و تره بار و بازار بزرگ جنت آباد

مراکز درمانی نزدیک به محدوده جنت آباد

مرکز درمانی توانبخشی نظام مافی، بیمارستان امید، بیمارستان عرفان نیایش، کلینیک کودکان ارمغان سلامت، درمانگاه شبانه روزی جنت آباد، درمانگاه شبانه روزی ایلیاد و کلینیک غدد جنت آباد و کلینیک ایران پارس اجاره خانه در جنت آباد

امکانات فرهنگی جنت آباد

 • کانون پرورشی فکری
 • سرای جنت آباد
 • مجتمع فرهنگی هنری آدینه
 • خانه فرهنگ محصل

امکانات ورزشی جنت آباد

 • ورزشگاه شهید درفشی فر( پرسپولیس)،
 • مجموعه ورزشی صالحین، اجاره خانه در جنت آباد
 • مجموعه ورزشی خرم شاد،
 • باشگاه، باشگاه های ورزشی کیهان، اسپینو، تریپلت، گلدن بادی، هنرمندان، عدل، آرسام، عابدینی، بانوان بهار، آتش نشانی، ماهان، سپهر نوین، جم اسپا، باشگاه کودکان کاکرون، استخرهای آسیا و آسیای نوین از مراکز ورزشی جنت آباد هستن.

مساجد و مراکز مذهبی جنت آباد

جنت آباد چندین مسجد و مرکز فعالیت های مذهبی رو در خود جای داده.

 • مسجد نظام مافی
 • مسجد حضرت رسول
 • مسجد نیایش
 • کانون فرهنگی قرآنی ثقلین
 • مسجد انصار المهدی، مسجد امام مهدی
 • مسجد ثارالله
 • مسجد ولی الله اعظم
 • مسجد خامس آل عبا
 • مسجد صادق آل محمد اجاره خانه در جنت آباد
 • مسجد امام حسین
 • حسینیه قمر بنی هاشم

برای اجاره یک روزه آپارتمان در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

سرای جنت آباد

جنت آباد جنوبی، بلوار لاله شرقی، خ مجاهد کبیر، خ جهاد اکبر، نبش کوچه بنفشه 6 شرقی
شماره تلفن سرای جنت آباد جنوبی
02144614419

سرای جنت آباد شمالی

جنت آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه آبشناسان، گلزار شرقی، خیابان فردوس، خیابان سعدی غربی پلاک 2
شماره تلفن سرای جنت آباد شمالی اجاره خانه در جنت آباد
02144863275

سرای جنت آباد مرکزی

جنت آباد، بالاتر از اتوبان همت، خیابان اقاقیا، جنب درمانگاه الیاد
شماره تلفن سرای جنت آباد مرکزی
02144615601

برای اجاره روزانه آپارتمان در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره اجاره خانه در جنت آباد

جنت آباد کجاست؟

جنت آباد محدوده بسیار وسیعی رو در شمال غرب تهران به خود اختصاص داده. محدوده جنت آباد از خیابان آیت الله کاشانی آغاز شده و با عبور از بزرگراه های همت و بزرگراه آبشناسان تا بلوار سیمون بولیوار امتداد داره. این محدوده وسیع به سه بخش جنت آباد جنوبی، جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی تقسیم می شه.

جنت آباد منطقه چند تهرانه؟

جنت آباد در محدوده منطقه ۵ تهران واقع شده. اجاره خانه در جنت آباد

جنت آباد شمالی کجاست؟

جنت آباد شمالی از محله های شمالی جنت آباده. جنت آباد شمالی محدوده شمال بزرگراه آبشناسان تا بلوار سیمون بولیوار رو شامل می شه. جنت آباد شمالی از شمال با بلوار سیمون بولیوار، از جنوب با بزرگراه آبشناسان، از شرق با بزرگراه ستاری و از غرب با بزرگراه باکری محدود شده. جنت آباد شمالی در دهه ۸۰ رشد خود رو آغاز کرد و با سرعت تبدیل به محله ای شناخته شده در غرب تهران تبدیل شد.

جنت آباد جنوبی کجاست؟ اجاره خانه در جنت آباد

جنت آباد جنوبی از محله های جنت آباد بوده که در بخش جنوبی این محله واقع شده. جنت آباد جنوبی از شمال با زیرگروه همت، از جنوب با خیابان ایت الله کاشانی، از شرق با بزرگراه ستاری و از غرب با بزرگراه باکری محدود شده. جنت آباد جنوبی در شمال محله سازمان برنامه واقع شده.

جنت آباد بالای شهره؟

جنت آباد از محله های غربی تهرانه. در صورتی که محله های مناطق ۱ تا ۳ تهران رو بتوان جزو محدوده بالای شهر تهران قلمداد کرد، باید گفت که جنت آباد رو باید جزو مناطق شمال غرب تهران به شمار آورد. قیمت آپارتمان و خانه در جنت آباد هم گرچه بالاتر از سطح متوسط قیمت آپارتمان و خانه در تهرانه، اما با محله های مناطق ۱ تا ۳ اختلاف زیادی داره.

فاصله جنت آباد تا سعادت آباد؟

فاصله جنت آباد تا سعادت آباد در حدود ۱۵ کیلومتره. البته باید گفت که این فاصله از جنت آباد مرکزی تا میدان کاج سعادت محاسبه شده وبه خاطر وسعت بسیار زیاد هر کدام از این محله ها، باید گفت که از نقاط مختلف این محله ها، فاصله جنت آباد تا سعادت آباد متغیره. مثلا فاصله جنت آباد تا سعادت آباد از بخش شمالی جنت آباد تا نقاط مرکزی سعادت آباد در حدود ۱۰ کیلومتره. اجاره خانه در جنت آباد

برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید. همین حالا می توانید از میان آگهی های ذکر شده در وب سایت به اجاره خانه در جنت آباد بپردازید!

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »