کسب درآمد از املاک

کسب درآمد از املاک معمولا مقطعی بوده و کمتر کسی به املاک به چشم یک درامد مستمر و دائمی نگاه می کند. در کسب درامد از املاک معمولا سرمایه گذار با خرید ملک و فروش ان پس از مدت مشخصی، از روی افزایش ارزش ان با گذشت زمان، کسب درامد می کند و نقدینگی ان مقطعی است. اما در حوزه سرمایه گذاری در بخش املاک انواع دیگری از سرمایه گذاری وجود دارد که درامد مستمر، دائمی و ماهیانه ایجاد می کنند.

 

تهران پلاک یکی از بهترین وب سایت های ارائه خانه های مبله برای اجاره کوتاه مدت در تلاش است رضایت شما عزیزان را به دست آورد.
کلیه آپارتمان های اجاره داده شده در این وب سایت از لحاظ تمیزی و امنیت بررسی می شوند و به شما تحویل داده می شوند.
تهران پلاک با اجاره روزانه خانه در جنت آباد و مناطق غربی تهران با بهترین قیمت در تهران به شما کمک می کند شبی آرام را در این واحدها بگذرانید!

رزرو خانه در تهران پلاک فقط به صورت تلفنی انجام می گیرد.

مشاهده مورد های : اجاره روزانه آپارتمان مبله جنت آباد

 

برای اجاره سوئیت مبله و هتل آپارتمان تهرلان پلاک بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد. این مجموعه سالهاست در این زمینه فعالیت میکند و به خوبی با کمک پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان توانسته است به پیشرفت قابل توجهی دست پیدا کند. شما می توانید همین حالا برای اجاره سوئیت های مبله و هتل آپارتمان های ضد عفونی شده با ما تماس بگیرید و به صورت تلفنی رزرو خود را انجام دهید. کسب درآمد از املاک

چرا باید تهران پلاک را برای اجاره سوئیت مبله و رزرو هتل آپارتمان در غرب تهران انتخاب کنیم؟

 • سوئیت های مبله و هتل اپارتمان های ضدعفونی شده و تمیز کسب درآمد از املاک
 • دسترسی آسان کلیه سوئیت ها به مرکزهای مهم مثل سوپرمارکت، داروخانه، بیمارستان، مراکز تفریحی، خرید و …
 • قیمت ارزان و معقولانه در برابر کیفیت عالی
 • برخورداری از کلیه امکانات زندگی مثل وسایل اشپزخانه، مبلمان، تخت خواب، تلویزیون و …

چطور با کسب درآمد از املاک درامد مستمری داشته باشیم؟

داشتن درامد بی زحمت و مستمر بسیار جذاب و شیرین است. با داشتن درامد مستمر، می توانید پس انداز بیشتری داشته باشید، قدرت خرید بیشتری دارید، ازادی عمل بیشتری خواهید داشت، می توانید زودتر بازنشست شوید، فرزندانتان امکانات رفاهی و اموزشی بهتر و گزینه های بیشتری در زندگی خواهند داشت و در کل به اهداف مالی و خواسته های خود زودتر و نزدیک تر می شوید. کسب درآمد از املاک

کسب درامد از طریق دریافت اجاره بها و اجاره روزانه خانه اگر بتوانید چالش های خرید خانه و اجاره ان را حل کنید، یکی از منابع مناسب برای کسب درامد مستمر از املاک به حساب می آید. البته خرید خانه برای اجاره همیشه هم با کسب درامد همراه نیست و هزینه های تعمیر، عوارض و دارایی و هزینه های دیگر هم می شود. اما اگر با چم و خم کسب درامد صحیح از این طریق اشنا شوید، می توان هزینه ها را به حداقل رساند و از کسب درآمد از املاک ماهیانه و ثابت داشته باشید.

به طور مثال بعضی افراد با خرید خانه های نامناسب برای اجاره و یا خانه هایی که نیاز به تعمیر و بازسازی اساسی دارند، با رساندن سرمایه به مرحله کسب درامد به مشکل برمی خورند. برای همین شاید با ایده مستمر و دائمی بودن درامد حاصل از اجاره ملک و خانه مخالف باشند.

اما منظور ما از کسب درآمد از املاک مستمر و ماهیانه از راه اجاره بها در این نوشته، با درنظر گرفتن همه این هزینه ها است. یعنی با درنظر گرفتن همه هزینه های کوتاه مدت و بلند مدت نگهداری و تعمیر خانه و هزینه شارژ و برق و اسانسور و …، باز هم هر ماه بتوانید درامد ثابتی برای خود کنار بگذارید.

کسب درامد مستمر از طریق اجاره

چه نوع خانه ای برای کسب درآمد از املاک مستمر از طریق اجاره مناسب تر است؟

در این حالت باید از خودتان بپرسید که از خرید خانه برای اجاره انتظار چه نوع و چه سطحی از درامد را دارید؟ ایا دنبال کسب درامد مستمر و همیشگی و دراز مدت با اجاره خانه خود هستید؟ یا اینکه دنبال خرید خانه و فروش ان پس از مدتی با بالا رفتن ارزش و قیمت ان و کسب درآمد از املاک مقطعی هستید؟

خرید خانه های کلنگی و بازسازی و ترمیم ان ها با قیمت مفت گزینه خوبی برای کسانی است که تصمیم به خرید و فروش خانه و کسب سرمایه مقطعی از املاک دارند. اما اگر دنبال خرید خانه ای هستید که از طریق اجاره دادن ان درامد ماهیانه و ثابت داشته باشید باید از خرید هر خانه ای که نیاز به بازسازی و یا تعمیر و به قول معروف خرج دارند بپرهیزید.

مشاهده مورد های :  اجاره روزانه سوئیت مبله جنت آباد

چه نوع خانه ای برای اجاره مناسب است؟

در این حالت باید دنبال خانه های نقلی و جذاب و اماده برای تحویل و سکونت باشید، نه خانه ای که نیاز به کار و تعمیر بسیار دارد و هزینه های بالایی می ‎برد تا برای سکونت اماده شود. کسب درآمد از املاک

اگر هم حوصله دردسرهای این مدلی را ندارید باید از مشاور املاک معتمدی بخواهید که کارهای ملک از اجاره دادن تا تعمیر و تحویل و گرفتن خانه از مستاجر را به جای شما انجام دهد و به ازای ان کمیسیون دریافت کند. این بهترین راه برای مدیریت خانه و آپارتمان است در زمانی که زمان زیادی برای مدیریت ان و یا حوصله درگیر شدن با دردسرهای اجاره و مستاجر را ندارید.

درباره کسب درآمد از املاک و میزان و روش دریافت ان هم با یک مشاور املاک معتمد در همان محله صحبت کنید. ایا باید پیش پرداخت بیشتری بگیرید و اجاره را کم کنید یا دریافت کمترین پیش پرداخت و بالاترین اجاره ماهیانه صرف بیشتری می کند؟

ایا در کسب درآمد از املاک میزان اجاره ای که برای خانه خود در نظر گرفته اید مناسب است و کم یا زیاد نیست؟ اگر در براورد اجاره دقت نکنید و مبلغ اجاره را بالا درخواست کنید، با اجاره رفتن خانه خود به مشکل می خورید و اگر هم مبلغ اجاره پایین باشد، شاید هزینه های تعمیر، عوارض، بیمه، دارایی و نگهداری در بلند مدت از درامد شما افزایش پیدا کند. در این صورت نه تنها به درامد نمی رسید که ضرر هم می بینید.

ویژگی های مثبت برای خانه اجاره  ای

یکی از ویژگی هایی که از مزیت های مثبت خانه اجاره  ای خواهد بود محله است. بنابراین محله در تاثیر جذب مشتری بسیار مهم خواهد بود و امکان دارد برخی از محله ها   از شرایط نامطلوبی بهره ببرند و به همین خاطر نیز مشکلات زیادی را برای ساکنین این مناطق به وجود بیاورند. کسب درآمد از املاک

امکان دارد منزل مسکونی که قرار است اجاره داده شود در کنار دانشگاه باشد این مطلب می تواند فاکتور بسیار خوبی باشد تا بتوان بازاریابی خوبی را برای جذب مستاجر از نوع دانشجو انجام داد.

بنابراین باید تمامی نکات را برای اجاره دادن منزل در نظر داشت این مطلب هم برای افرادی که قرار است از خانه های اجاره ای استفاده کنند مناسب خواهد بود و هم برای افرادی که منازل خود را به اجاره می دهند در هر صورت این فاکتور برای هر دو حالت مناسب خواهد بود.

مالیات برای ملک

یکی از مطالب دیگر مالیات هایی است که برای هر ملکی می تواند متفاوت باشد. مالیات برای ملک ویژگی خاصی است که در برخی از شرایط خوشایند و در برخی از مواقع نیز ناخوشایند خواهد بود.

البته مالیات بستگی به منزل مسکونی خواهد داشت در هر صورت امکان دارد که منزل مسکونی در منطقه ای قرار گرفته شده باشد که به عنوان بهترین منطقه شناخته شده باشد. کسب درآمد از املاک

در این صورت برای افرادی که می خواهند در این مناطق سکونت داشته باشند پرداخت مالیات چیز بدی نیست زیرا به فاکتور دیگری به عنوان محله خوب نگاه می کنند و آن را در نظر می گیرند.

مدارس نزدیک به خانه اجاره ای

زمانی که قرار است منزلی به اجاره داده شود باید نسبت به مدارسی که نزدیک به محل اجاره قرار دارند اطلاعاتی را در دست داشت. مخصوصا برای خانواده هایی که کودکان خود را باید به مدرسه بفرستند بسیار مهم خواهد بود که بتوانند از منزل اجاره ای استفاده کنند که نزدیک به مدرسه باشد. کسب درآمد از املاک

دوری از جرم و جنایت

یکی از فاکتور های دیگری که برای خانه های اجاره ای باید در نظر گرفته شود دوری کردن از جرم و جنایت در محل هایی است که در آن ها   افرادی زندگی می کنند که از نظر اصالت خانوادگی و همین طور مشکلات اخلاقی زیادی برخوردار هستند بنابراین باید از این محل ها   دوری کرد. با این حال باید همیشه محله و مکان های امن را برای زندگی و سکونت به کار بست تا بتوان به راحتی در محله های امن با آرامش خیال زندگی کرد.

امکان دارد برخی از افراد به اجبار در برخی از محله ها   زندگی کنند بنابراین در این شرایط باید از همسایگی خود با پلیس اطمینان حاصل کنند و دسترسی خود را به سازمان های امن مانند کلانتری و پاسگاه ها   بیشتر کنند در این صورت است که میزان امنیت بیشتر و بهتری را در این رابطه می توان به دست آورد. کسب درآمد از املاک

بنابراین محله یکی از فاکتور های اصلی برای انتخاب خانه های اجاره ای خواهد بود و امکاناتی که برای منزل اجاره ای باید در نظر گرفته شود نیز از جمله فاکتور های بعدی آن خواهد بود که به درستی باید از آن بهره برد. خانه اجاره ای در سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است.

یکی از دلایلی که برای رشد خانه های اجاره ای باید در نظر داشت گران شدن ملک و زمین است که باعث شده است که ساخت و ساز منزل حالت نزولی را به خود پیدا کند و بیشتر افراد به سمت خانه های اجاره ای رو بیاورند. با این حال هزینه کردن برای خانه اجاره ای  به صرفه خواهد بود. کسب درآمد از املاک

مزایای اجاره مبله خانه در تهران

درادامه مهم ترین مزایای اجاره مبله خانه یا آپارتمان مبله در تهران را بازگو می کنیم تا در انتخاب اقامتگاه راهنمای شما باشد: کسب درآمد از املاک

 • از مهم ترین مزایای اجاره مبله خانه در تهران می تواند به استقلال مهمانان اشاره کرد. زمانی که در هتل یا مهمانسرا ها اقامت داشته باشید، امکان آوردن مهمان، جشن گرفتن، تولد گرفتن و غیره را ندارید. اما با اجاره مبله خانه در تهران به راحتی می توانید هر نوع فعالیتی که از نظر میزبان مناسب می باشد، را انجام دهید. کسب درآمد از املاک
 • همچنین در زمانی که آپارتمان مبله یا سوئيت اقامت داشته باشید، به راحتی می توانید ساعت ورود و خروج خود را براساس برنامه سفرتان تنظیم کنید. در برخی از مسافرخانه ها یا مهمانسراها امکان ورود یا خروج در ساعات خاصی از روز وجود ندارد. به همین دلیل محدودیت رفت وآمد برای مهمانان ایجاد می گردد. ورود و خروج ۲۴ ساعته در تمام هتل ها امکان پذیر نیست و پیش از سفر باید در این مورد از هتل اطلاعات کسب کنید تا ساعت ورودتان با ساعت تعطیلی میز پذیرش همزمان نباشد. کسب درآمد از املاک
 • محل اقامت باعث می شود تردد و هزینه رفت وآمد کاهش یابد. حمل و نقل در تهران به نسبت دیگر شهرها گران تر است. با اجاره مبله خانه یا سوئیت مبله در تهران این مشکل رفع می گردد. اغلب سوئيت ها و آپارتمان های مبله در تمامی مناطق تهران وجود دارند و گردشگران به راحتی می توانند براساس محدوده و منطقه محل اقامت خود را انتخاب کنند.
 • گردشگران تنها در هتل ها سه ستاره به بالا به امکاناتی مانند لاندری، مهمانداری، راهنمای تور و غیره دسترسی دارند. در دیگر اقامتگاه ها، تعداد امکانات به نسبت هزینه کاهش می یابد. اما اگر محل اقامت خود را سوئیت مبله یا آپارتمان مبله باشد به امکانات بسیاری دسترسی دارید. این آپارتمان ها اغلب تمام امکاناتی که شما نیاز دارید را در اختیار گردشگران قرار می دهند.
 • با اجاره سوئیت مبله در تهران به راحتی می توانید هزینه خورد و خوراک خود را کاهش دهید. غذا یکی از مهم ترین بخش های هر سفر محسوب می شود و در تهران هزینه غذا به نسبت بالا است. برای کاهش این بخش می توانید با امکانات موجود در سوئیت مبله یا آپارتمان خود آشپزی کنید و هزینه های سفر خود را کاهش دهید. در هتل امکان آشپزی وجود ندارد و در مهمانسراها و مسافرخانه ها آشپزخانه اغلب با دیگر مهمانان مشترک است. کسب درآمد از املاک
 • برای اجاره مبله خانه در تهران، محدودیت زمانی وجود ندارد و شما می توانید از یک تا سی روز خانه یا سوئیت مبله اجاره کنید. کسب درآمد از املاک

برای کسب درآمد از املاک باید هوای مستاجر را داشته باشید

اگر خانه و مستاجر خود را خودتان مدیریت می کنید، سعی کنید هر چند ماه یکبار با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری از ان ها خبر بگیرید و ببینید که مشکلی نداشته باشند. یک تماس تلفی ساده هر از چند ماه کفایت می کند. از تماس های پیاپی و هفتگی و بازدیدهای غیرمنتظره و بدون هماهنگی خودداری کنید و به حریم خصوصی مستاجر خود احترام بگذارید. کافی است به ان ها نشان دهید که در صورت وجود هر مشکلی، در دسترس می باشید. کسب درآمد از املاک

کسب درآمد از املاک

مزایای مستاجر راضی اجاره خانه

پیش از اینکه خانه را به مستاجرین جدید خود تحویل دهید، پیش از اسباب کشی از سالم بودن تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و لوله کشی و اب و برق و گاز اطمینان پیدا کنید. کمک گرفتن از کارشناسان و فنی کاران برای بررسی تاسیسات خانه و اطمینان از عملکرد صحیح ان ها به وقت و پول زیادی نیاز ندارد. در عوض در صورت وجود هر مشکل می توانید ان را رفع کنید و ملک را صحیح و سالم به مستاجر تحویل دهید.

رعایت نکردن نکات ذکر شده برای اجاره دادن خانه باعث بدنام شدن شما در مقام صاحب خانه و پرداخت هزینه های سنگین تعمیر و بازسازی در دراز مدت خواهد شد. پس بهتر است با تحویل صحیح و سالم خانه به مستاجر، خود و هم مستاجر را راضی و خوشحال نگه دارید. کسب درآمد از املاک

چه زمانی باید اقدام به خرید خانه برای کسب درآمد از املاک کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم برای شروع سرمایه گذاری و کسب درامد از املاک با خرید خانه و اجاره ان باید نقدینگی کافی وجود داشته باشد و از هر قسط و قرض وامی رها باشید. به جز نقدینگی کامل برای خرید خانه باید مبلغی مازاد به اندازه ای که برای 3 تا 6 ماه هزینه های خانه را پوشش دهد کنار بگذارید.

کنار گذاشتن هزینه مازاد در مقام صاحب خانه برای پوشش اتفاقات غیرقابل پیش بینی مثل تعمیر، عقب افتادن پرداخت اجاره و دوره های بین رفتن مستاجر قبلی و ساکن شدن مستاجر جدید، لازم و پر اهمیت است. هیچ درامدی تا وقتی شما زیر بار قرض و قسط باشید و یا شما را از رسیدن به اهداف مالی دیگرتان بازدارد، درامد شمرده نمی شود.

تهران پلاک با اجاره روزانه خانه در جنت آباد به همراه بهترین قیمت در کنار شماست. همین حالا به صفحه اصلی وب سایت بروید و از آگهی های اجاره یک روزه خانه مبله در جنت آباد دیدن کنید.

برای اجاره سوئیت های مبله در غرب تهران با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای اجاره سوئیت های مبله در غرب تهران می توانید از طریق شماره تماس : 09308034484 با ما تماس بگیرید، در تماس تلفنی شما با کارشناسان به همه سوالاتی که دارید پاسخ داده خواهد شد.
کلیه سعی و تلاش ما جلب رضایت شما در رزرو سریع و آسان سوئیت های مبله می باشد. کسب درآمد از املاک

3 پاسخ

  1. سلام اجاره ها به تعداد اتاق خواب ها بستگی داره، برای دریافت قیمت های به روز تماس بگیرین. اجاره آنلاین بنابه دلایلی نداریم و برای دریافت جزئیات بیشتر در تماس تلفنی پاسخگوی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »