اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی – غرب تهران

تهران پلاک یک وب سایت اختصاصی برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی می باشد. با تهران پلاک همراه شوید! کمتر کسی است که به دنبال خانه در غرب تهران باشد و به جنت آباد سر نزند. جنت آباد محله ای در شمال غرب تهران است و در ناحیه 7 و منطقه 5 شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به حصارک، از شرق به محله پونک و چهار دیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی، از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی و از غرب به محله شهران منتهی شده است.

دیگر نگران اقامت خود در شهر تهران نباشید! تهران پلاک در محله های جنت آباد بهترین هتل آپارتمان و سوئیت های مبله خود را در اختیارتان قرار می دهد. برای اجاره یک سوئیت مبله تمیز و ضد عفونی شده، مبله و … با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم! کلیه مراحل رزرو هتل آپارتمان یا سوئیت مبله در جنت آباد به صورت تلفنی انجام می گیرد و بنا به دلایلی اجاره به صورت آنلاین نداریم.

اگر به یک هتل آپارتمان در غرب تهران نیاز دارید که با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد، با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما ارائه دهیم!

اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

تماس جهت رزرو سوئیت و هتل آپارتمان: 09308034484 (عارفی)

برای اجاره خانه در مناطق جنت آباد، مجموعه تهران پلاک بهترین ها و معتبرترین ها را به شما ارائه می کند. شما می توانید با کمک این گروه منازل موردنظر خود را برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب کرده و بهترین نتیجه را بگیرید!

اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

بهترین خیابان های برای اجاره خانه در جنت آبادشمالی، گلستان و ایرانشهر و بلوار انصار المهدی است. خیابان های پر طرفدار جنت آباد جنوبی، میدان چهارباغ و خیابان شاهین و لاله است.

اگر قصد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی را دارید، به هر دو قسمت شمالی و جنوبی سر بزنید. ساختمان جنت آباد جنوبی به صورت سنتی قیمتی بالاتر از جنت آباد شمالی دارد. علت آن شاید عریض بودن خیابان ها و آرامش ترافیکی بیش تر خیابان ها این قسمت است. تعداد ساختمان‎ ها در جنت آباد جنوبی کمتر از شمالی است.

حدود قیمت روز خانه جنت آباد از 17 میلیون تومان برای هر متر مربعی شروع می شود و تا متر مربعی 40 میلیون تومان می رسد.

شاید به هر دلیلی شما عزیزان قصد سفر به تهران را در بازه زمانی یک ماهه یا نزدیک یک ماه را داشته باشید! در این گونه موارد می توانید روی تهران پلاک، سایت معتبر اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی حساب کنید!

برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد تهران پلاک اکازیون مناسبی را به شما پیشنهاد می کند. این مجموعه برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی موارد بسیار مناسبی در اختیار دارد که باعث می شود اقامت کوتاه مدت و لذت بخشی را تچربه کنید!

همین حالا می توانید برای رزرو و اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده تماس بکیرید! ما با کمک کارشناسان صبور و با حوصله خود همه ابهامات شما را رفع می کنیم!

اگر به هر دلیلی نیاز دارید در سمت غرب تهران یک هتل آپارتمان یا سوئیت های مبله اجاره کنید تهران پلاک در کنار شماست و بهترین موارد را برای اجاره روزانه – ماهانه و هفتگی در اختیارتان قرار می دهد! مجموعه ای بسیار بزرگ که اقامتگاهی مطمئن، ضدعفونی شده و تمیز را در اختیارتان قرار می دهد.

تهران پلاک مجموعه ای حرفه ای و بزرگ است که انواع سوئیت های مبله یک خوابه دو خوابه را در غرب تهران محله ای دنج و آرام به نام جنت آباد در اختیارتان قرار می دهد. تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید! در تماس تلفنی به همه سوالات شما درباره اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی پاسخ می دهیم.

اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

نکات مهم در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

آیاد به دنبال اجازه ماهانه خانه در جنت آباد هستید؟ اجاره خانه در جنت آباد به صورت ماهانه یکی از مواردی است که در تهران پلاک جهت سهولت پیدا کردن خانه برای شما عزیزان در این وب سایت قرار داده شده است. شما می توانید همین حالا از موارد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد دیدن کنید و با توجه به شرایطی که دارید، بهترین گزینه را انتخاب کنید! اگر به دنبال خانه ای امن و مطمئن هستید، تهران پلاک با اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی همراه شماست!

1. بعد از قیمت شاید اولین و بااهمیت ترین نکته برای انتخاب ساختمان، نبودن صاحب خانه در آن است. در خانه ای که صاحب خانه نباشد قطعا آزادی عمل مستاجر هم بیشتر است.

2. تلاش کنید خانه ای را انتخاب کنید که خالی باشد تا برای اثاث کشی مشکلی نداشته باشید.

3. خوب است محدوده خانه را نزدیک به محل کارتان انتخاب کنید. در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی می توانید موقعیت رفت و امدی خوبی به غرب تهران داشته باشید.

4. به تعداد واحد های ساختمان هم دقت کنید. در ساختمان هایی با واحد زیاد به خاطر وجود مدیریت ساختمان نیازی نیست که همه مسائل مربوط به ساختمان را خودتان پیگیری کنید و بسیاری از کار ها را می توان به مدیر ساختمان واگذار کنید، در نقطه مقابل، ساختمان های کم واحد دارای سکوت و آرامش بیشتری می باشند.

5. در دیدن از هر خانه و ساختمانی به نمای بیرونی ساختمان و نظافت، حیاط، باغچه و راه پله و وضعیت آسانسور رفتار همسایگان توجه کنید.

6. ترجیحا خانه های خیلی قدیمی را انتخاب نکنید چون امکان دارد با خراب شدن وسایل و ترکیدگی لوله ها روبرو شوید. خانه های 3 تا 10 سال می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

7. می توانید از همسایه ها درباره اخلاق صاحب خانه سوال کنید. البته در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی شما یک ساله قرار نیست قراد داد ببندید! این جا برای سکونت های موقت روزانه – هفتگی و ماهانه در اختیار شماست!

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد شمالی تماس بگیرید و در کمترین زمان درخواست خود را برای اجاره آپارتمان روزانه مبله جنت آباد ثبت کنید!

اجاره ماهیانه خانه در جنت آباد شمالی

8. واحد هایی که اتاقک آسانسورشان داخل واحد مسکونی طراحی شده انتخاب خوبی نیستند چون صدای بالا و پایین رفتن آسانسور بسیار ناراحت کننده و مخل آسایش است.

9. تلاش کنید خانه های نورگیر با سالن های مربع شکل را انتخاب کنید. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

10. آشپزخانه خانه را خوب چک کنید. تعداد کابینت و نحوه قرار گرفتن گاز، یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی را خوب در ذهن خودتان ترسیم کنید و از جا شدن آن ها مطمئن شوید. (درنظر داشته باشید در تهران پلاک ما به اجاره سوئیت مبله در جنت آباد شمالی می پردازیم، یعنی نگرانی بابت وسایل نباید داشته باشید!)

11. معایب احتمالی خانه را پیش از عقدقرارداد، شناسایی کرده و در پایین قرارداد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی قید کنید تا پس از تخلیه خانه، صاحب خانه مدعی مسئولیت شما درباره آن نشود. دقت کنید اگر تاسیسات خانه را با وسواس چک نکنید، رفع همه مشکلاتی که بعد به چشمتان برسد برعهده شما می باشد.

12. زمان عقد قرارداد حتما اصل سند و شناسنامه صاحب خانه راشخصا رویت کنید تا مالکیت وی اثبات شده باشد.

13. اگر وسیله نقلیه دارید، حتما خانه ای با پارکینگ را انتخاب کنید تا مجبور نباشید هرشب بر سر جای پارک در کوچه های شلوغ با دیگران بحث کنید. پیش از عقدقرارداد جای پارکینگ خود را در حضور صاحب خانه مشخص و از ادعای دیگر واحد ها نسبت به آن مطمئن شوید.

14. زیاد به دنبال املاک نوساز نباشید، چون علاوه بر گران تر بودن آن ها، در بیشتر موارد، چون صاحب خانه آن برای تامین پول خرید خود آن را اجاره داده، سال آینده مجبور به ترک این خانه خواهید بود.

15. تلاش کنید تا حد امکان ساختمان مورد نظر را رهن کنید، هرچند اکنون بیشتر صاحب خانه به دنبال دریافت اجاره می باشند، ولی اگر فرصت دارید با حوصله به دنبال خانه باشید. چون بعضی صاحب خانه هم به دنبال رهن دادن خانه خود می باشند. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

16. به تعداد پنجره ها و ارتفاع آن ها نسبت به خانه کنونی خود خوب دقت کنید تا مجبور به هزینه کردن برای خریدن پرده جدید نباشید.

سوئیت های مبله و سوئیت ها در تهران به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه اجاره داده می شوند. در این نوع اقامتگاه ها شما مجبور به اجاره بلند مدت نخواهید بود و به این ترتیب سوئیتی اجاره می کنید که براساس نیاز و مدت زمان اقامت شما باشد. از همه مهم تر اینکه نیازی به آوردن اسباب و اثاثیه زندگی ندارید چراکه این خانه ها مجهز به همه لوازم موردنیاز زندگی از جمله اجاق گاز، کولر، تخت خواب، مبل و… می باشند.

در این میان اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی برای اهداف مختلفی از جمله کاری و تحصیلی بسیار مناسب است. همچنین اگر در پایتخت زندگی می کنید و در حال تعمیرات و بازسازی خانه خودتان هستید، اجاره ماهانه سوئیت مبله می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد.

در محله های مختلف تهران و اغلب در شمال و مرکز شهر می توانید سوئیت های مبله را حداکثر تا 6 ماه به صورت ماهیانه اجاره کنید. طیف وسیعی از سوئیت های استخر دار تا سوئیت های ارزان و راحت در تهران پیدا می شود که با توجه به اجاره بهای آن ها دارای تجهیزات متفاوتی خواهند بود.

اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

قرارداد اجاره به یکی از روش های زیر پایان می یابد:

– بطلان اجاره: مانند هر عقد دیگر اگر اجاره فاقد شرایط صحت مندرج در قانون باشد بی اعتبار است. در این صورت اگر مستأجر از منافع بهره ای برده باشد باید اجرت المثل را پرداخت کند. تلف شدن مورد اجاره در اثنای مدت و از بین رفتن قابلیت انتفاع عین از موضوعاتی است که بطلان اجاره را در پی خواهد داشت.

– فسخ اجاره: در تمام مواردی که فسخ بواسطه وجود عاملی از ابتدای اجاره است، با فسخ اجاره از آغاز بی اعتبار خواهد شد بنابراین تمام اجاره بها به مستأجر مسترد می شود و تمام منفعت آینده به ملکیت موجر در خواهد آمد. مستأجر در مورد منافعی که در گذشته استفاده کرده است نیز ضرورتاً باید اجرت المثل پرداخت کند. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

– در مواردی که شرطی بین طرفین وجود داشته باشد در صورت تخلف ابتدا الزام و نهایت فسخ امکانپذیر است، البته در ماده 496 بیان شده است نیازی به الزام نیست و با تحقق هر نوع تخلف از شروط طرف مقابل دارای حق فسخ خواهد بود همچنین در صورتی که برای یکی از طرفین و یا هر دوی آنها شرط خیار شده باشد یا مال دارای عیب باشد امکان فسخ وجود خواهد داشت.

– پایان مدت اجاره: با پایان مدت اجاره مستأجر باید عین مستاجره را تخلیه کند اگر با وجود گذشت زمان مستأجر به تصرفات خود ادامه دهد و موجر به این امر اعتراضی نکند، مستأجر همچنان امین محسوب می شود و در صورت استفاده از منافع موظف به پرداخت اجرت المثل خواهد بود. اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

 

تهران پلاک گزینه ای عالی برای انتخاب خانه با اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی!

برای اقامت موقت در محله جنت آباد تهران؛ تهران پلاک وب سایت بزرگ اجاره سوئیت و هتل آپارتمان را انتخاب کنید. در این مجموعه می توانید موردهای ارائه شده را در مدت زمان های یک روزه، چند روزه و هفتگی انتخاب کنید!

ساده ترین روش اجاره هتل آپارتمان غرب تهران

17. وجود ساخت و ساز در نزدیکی خانه باعث ایجاد سر و صدا در ساعات مختلف شبانه روز، گرد و خاک و عبور و مرور ماشین های سنگین و هم تردد کارگران و افراد متفرقه در یک محله می شود پس تا جای ممکن تلاش کنید از خانه هایی که در مجاورت ساخت و ساز می باشند دوری کنید.

18. به اندازه در ورودی واحد و یا در پارکینگ دقت کنید تا در اثاث کشی دچار مشکل نشوید.

19. پیش از به پایان رسیدن مدت اجاره خانه کنونی خود، تکلیف ماندن یا جابجا شدن را با صاحب خانه خانه مشخص کنید. با این روش می توانید سرحوصله و فرصت بهترین گزینه را انتخاب کنید البته با این روش می توانید به دریافت پول ودیعه خود در زمان مشخص شده امیدوار باشید و گزینه های دیگر را به خاطر آماده نبودن مبلغ ودیعه نزد صاحب خانه را از دست نمی دهید.

20. قرارداد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی را حتما در بنگاه یا دفاتر اسناد رسمی منعقد کنید و از هزینه آن نترسید. چون این هزینه مثل بیمه ای است که جلوی بسیاری از مشکلات آینده و به خصوص زمان تخلیه خانه را خواهد گرفت.

در تهران پلاک برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی همه موارد قبل از تحویل به شما بررسی می شوند و از نظر نظافت و امنیت از آن ها اطمینان حاصل می کنیم، شما می توانید برای اجاره ماهانه سوئیت مبله در جنت آباد شمالی با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

تهران پلاک در اجاره ماهانه – روزانه و هفتگی سوئیت های مبله خود به مهم ترین چیزی که اهمیت می دهد رضایت شماست! قیمت بسیار رقابتی خانه های مبله در جنت اباد و همینطور کیفیت بالای ان ها باعث شده است این مجموعه همیشه در صدر جدول باقی بماند. همه موارد اجاره خانه در جنت آباد شمالی تهران پلاک دارای وسایل کامل خانه برای سکونت هستند!

برای اجاره خانه یکی از مسائلی که باید درنظر بگیرید، بحث امنیت و اعتماد است. کلیه خانه هایی که توسط تهران پلاک معرفی می شوند معتبر و مطمئن هستند و شما می توانید بدون دغدغه از آن ها برخوردار شوید.

 

قیمت اجاره روزانه و ماهانه خانه در تهران

میزبانان خانه های اجاره ای به دلایل مختلفی از جمله مهاجرت، تغییر محل زندگی شان و… امکان جابه جایی وسایل شان را ندارند و با اجاره دادن خانه شان کسب درآمد می کنند. از طرفی مسافران و متقاضیان آپارتمان و سوئیت های مبله نیز با اجاره کردن این نوع اقامتگاه ها، در هزینه های شان صرفه جویی می کنند و به طور موقت صاحبِ خانه ای مستقل می شوند.

قیمت اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی – اجاره سوئیت و خانه در تهران بستگی به متراژ، محله، تعداد اتاق خواب ها و تجهیزات آن دارد. اما مهم ترین عامل در تعیین قیمت این نوع خانه ها، مدت زمان اقامت در آن است. همچنین در ۶ ماه نخست سال به دلیل تقاضای بالا برای اجاره سوئیت در تهران ممکن است قیمت ها کمی بالاتر برود.

در نظر داشته باشید که نرخ اجاره خانه ها براساس تعداد نفرات نیز تغییر می کند. به طور مثال اگر خانه ای ظرفیتش ۴ نفر باشد، مالک خانه می تواند به ازای هر نفر بیشتر، قیمت را بالاتر ببرد. امروزه بهترین روش برای اجاره خانه در تهران، از طریق اینترنت است.

شما با مراجعه به سایت های مختلف در حوزه اجاره آنلاین سوئیت و آپارتمان مبله می توانید تصاویر و قیمت های اقامتگاه ها را ببینید و خانه موردنظرتان را پیش از آغاز سفر، انتخاب و رزرو کنید. در تهران پلاک می توانید برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی به بهترین شکل اقدام کنید.

 

اجاره سوئیت مبله – هتل آپارتمان در تهران پلاک

همین حالا میتوانید برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد اقدام کنید. تهران پلاک دارای سوئیت های مبله و بسیار تمیزی است که در غرب تهران قرار دارند. در صورتی که می خواهید یک هتل آپارتمان یا یک سوئیت مبله در محله دنجی از تهران اجاره کنید با ما در تهران پلاک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم و اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی به صورت فوری انجام شود.

سوئیت ها و هتل آپارتمان های تهران پلاک همگی به بهترین شکل ممکن ضد عفونی می شوند و مورد بررسی کامل برای تحویل به شما عزیزان قرار می گیرند. تماس بگیرید و از قیمت ها و مدارک مورد نیاز آگاه شوید. تهران پلاک اقامتگاهی امن و مطمئن برای شما دارد! برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی همین حالا با ما تماس بگیرید!

اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

مهاجرت به تهران
مقالات

مهاجرت به تهران

در این مقاله قصد داریم درباره مهاجرت به تهران صحبت کنیم. از دیرباز یکی از واکنش های انسان به شرایط زندگی و تلاش برای بهبود

توضیحات بیشتر »
شرق تهران یا غرب
مقالات

شرق تهران یا غرب

شرق تهران یا غرب ؟ برای زندگی شرق تهران رو انتخاب کنیم یا غرب رو؟ اگر به تهران مسافرت کردیم برای اجاره سوئیت مبله غرب

توضیحات بیشتر »