اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی – غرب تهران

تهران پلاک یک وب سایت اختصاصی برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی می باشد. با تهران پلاک همراه شوید!  کمتر کسی است که به دنبال خانه در غرب تهران باشد و به جنت آباد سر نزند. جنت آباد محله ای در شمال غرب تهران است و در ناحیه 7 و منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به حصارک، از شرق به محله پونک و چهار دیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی، از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی و از غرب به محله شهران منتهی شده است.

اگر به یک هتل آپارتمان در غرب تهران نیاز دارید که با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد، با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما ارائه دهیم!

برای اجاره خانه در مناطق جنت آباد، مجموعه تهران پلاک بهترین ها و معتبرترین ها را به شما ارائه می کند. شما می توانید با کمک این گروه منازل موردنظر خود را برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب کرده و بهترین نتیجه را بگیرید!

بهترین خیابان های برای اجاره خانه در جنت آبادشمالی، گلستان و ایرانشهر و بلوار انصار المهدی است. خیابان های پر طرفدار جنت آباد جنوبی، میدان چهارباغ و خیابان شاهین و لاله است.

اگر قصد اجاره خانه در جنت آباد را دارید، به هر دو قسمت شمالی و جنوبی سر بزنید. ساختمان جنت آباد جنوبی به صورت سنتی قیمتی بالاتر از جنت آباد شمالی دارد. علت آن شاید عریض بودن خیابان ها و آرامش ترافیکی بیش تر خیابان ها این قسمت است. تعداد ساختمان‎ ها در جنت آباد جنوبی کمتر از شمالی است.

حدود قیمت روز خانه جنت آباد از 17 میلیون تومان برای هر متر مربعی شروع می شود و تا متر مربعی 40 میلیون تومان می رسد.

شاید به هر دلیلی شما عزیزان قصد سفر به تهران را در بازه زمانی یک ماهه یا نزدیک یک ماه را داشته باشید! در این گونه موارد می توانید روی تهران پلاک، سایت معتبر اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی حساب کنید!

برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد تهران پلاک اکازیون مناسبی را به شما پیشنهاد می کند. این مجموعه برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی موارد بسیار مناسبی در اختیار دارد که باعث می شود اقامت کوتاه مدت و لذت بخشی را تچربه کنید!

همین حالا می توانید برای رزرو و اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده تماس بکیرید! ما با کمک کارشناسان صبور و با حوصله خود همه ابهامات شما را رفع می کنیم!

اگر به هر دلیلی نیاز دارید در سمت غرب تهران یک هتل آپارتمان یا سوئیت های مبله اجاره کنید تهران پلاک در کنار شماست و بهترین موارد را برای اجاره روزانه – ماهانه و هفتگی در اختیارتان قرار می دهد! مجموعه ای بسیار بزرگ که اقامتگاهی مطمئن، ضدعفونی شده و تمیز را در اختیارتان قرار می دهد.

تهران پلاک مجموعه ای حرفه ای و بزرگ است که انواع سوئیت های مبله یک خوابه دو خوابه را در غرب تهران محله ای دنج و آرام به نام جنت آباد در اختیارتان قرار می دهد. تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید! در تماس تلفنی به همه سوالات شما پاسخ می دهیم.

نکات مهم در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی

آیاد به دنبال اجازه ماهانه خانه در جنت آباد هستید؟ اجاره خانه در جنت آباد به صورت ماهانه یکی از مواردی است که در تهران پلاک جهت سهولت پیدا کردن خانه برای شما عزیزان در این وب سایت قرار داده شده است. شما می توانید همین حالا از موارد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد دیدن کنید و با توجه به شرایطی که دارید، بهترین گزینه را انتخاب کنید! اگر به دنبال خانه ای امن و مطمئن هستید، تهران پلاک با اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی همراه شماست!

۱. بعد از قیمت شاید اولین و بااهمیت ترین نکته برای انتخاب ساختمان، نبودن صاحب خانه در آن است. در خانه ای که صاحب خانه نباشد قطعا آزادی عمل مستاجر هم بیشتر است.

۲. تلاش کنید خانه ای را انتخاب کنید که خالی باشد تا برای اثاث کشی مشکلی نداشته باشید.

۳. خوب است محدوده خانه را نزدیک به محل کارتان انتخاب کنید. در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی می توانید موقعیت رفت و امدی خوبی به غرب تهران داشته باشید.

۴. به تعداد واحد های ساختمان هم دقت کنید. در ساختمان هایی با واحد زیاد به خاطر وجود مدیریت ساختمان نیازی نیست که همه مسائل مربوط به ساختمان را خودتان پیگیری کنید و بسیاری از کار ها را می توان به مدیر ساختمان واگذار کنید، در نقطه مقابل، ساختمان های کم واحد دارای سکوت و آرامش بیشتری می باشند.

۵. در دیدن از هر خانه و ساختمانی به نمای بیرونی ساختمان و نظافت، حیاط، باغچه و راه پله و وضعیت آسانسور رفتار همسایگان توجه کنید.

۶. ترجیحا خانه های خیلی قدیمی را انتخاب نکنید چون امکان دارد با خراب شدن وسایل و ترکیدگی لوله ها روبرو شوید. خانه های ۳ تا ۱۰ سال می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

۷. می توانید از همسایه ها درباره اخلاق صاحب خانه سوال کنید. البته در اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی شما یک ساله قرار نیست قراد داد ببندید! این جا برای سکونت های موقت روزانه – هفتگی و ماهانه در اختیار شماست!

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد شمالی تماس بگیرید و در کمترین زمان درخواست خود را برای اقامت کوتاه مدت ثبت کنید!

اجاره ماهیانه خانه در جنت آباد شمالی

۸. واحد هایی که اتاقک آسانسورشان داخل واحد مسکونی طراحی شده انتخاب خوبی نیستند چون صدای بالا و پایین رفتن آسانسور بسیار ناراحت کننده و مخل آسایش است.

۹. تلاش کنید خانه های نورگیر با سالن های مربع شکل را انتخاب کنید.

۱۰. آشپزخانه خانه را خوب چک کنید. تعداد کابینت و نحوه قرار گرفتن گاز، یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی را خوب در ذهن خودتان ترسیم کنید و از جا شدن آن ها مطمئن شوید. (درنظر داشته باشید در تهران پلاک ما به اجاره سوئیت مبله در جنت آباد شمالی می پردازیم، یعنی نگرانی بابت وسایل نباید داشته باشید!)

۱۱. معایب احتمالی خانه را پیش از عقدقرارداد، شناسایی کرده و در پایین قرارداد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی قید کنید تا پس از تخلیه خانه، صاحب خانه مدعی مسئولیت شما درباره آن نشود. دقت کنید اگر تاسیسات خانه را با وسواس چک نکنید، رفع همه مشکلاتی که بعد به چشمتان برسد برعهده شما می باشد.

۱۲. زمان عقد قرارداد حتما اصل سند و شناسنامه صاحب خانه راشخصا رویت کنید تا مالکیت وی اثبات شده باشد.

۱۳. اگر وسیله نقلیه دارید، حتما خانه ای با پارکینگ را انتخاب کنید تا مجبور نباشید هرشب بر سر جای پارک در کوچه های شلوغ با دیگران بحث کنید. پیش از عقدقرارداد جای پارکینگ خود را در حضور صاحب خانه مشخص و از ادعای دیگر واحد ها نسبت به آن مطمئن شوید.

۱۴. زیاد به دنبال املاک نوساز نباشید، چون علاوه بر گران تر بودن آن ها، در بیشتر موارد، چون صاحب خانه آن برای تامین پول خرید خود آن را اجاره داده، سال آینده مجبور به ترک این خانه خواهید بود.

۱۵. تلاش کنید تا حد امکان ساختمان مورد نظر را رهن کنید، هرچند اکنون بیشتر صاحب خانه به دنبال دریافت اجاره می باشند، ولی اگر فرصت دارید با حوصله به دنبال خانه باشید. چون بعضی صاحب خانه هم به دنبال رهن دادن خانه خود می باشند.

۱۶. به تعداد پنجره ها و ارتفاع آن ها نسبت به خانه کنونی خود خوب دقت کنید تا مجبور به هزینه کردن برای خریدن پرده جدید نباشید.

تهران پلاک گزینه ای عالی برای انتخاب خانه با اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی!

ساده ترین روش اجاره هتل آپارتمان غرب تهران

۱۷. وجود ساخت و ساز در نزدیکی خانه باعث ایجاد سر و صدا در ساعات مختلف شبانه روز، گرد و خاک و عبور و مرور ماشین های سنگین و هم تردد کارگران و افراد متفرقه در یک محله می شود پس تا جای ممکن تلاش کنید از خانه هایی که در مجاورت ساخت و ساز می باشند دوری کنید.

۱۸. به اندازه در ورودی واحد و یا در پارکینگ دقت کنید تا در اثاث کشی دچار مشکل نشوید.

۱۹. پیش از به پایان رسیدن مدت اجاره خانه کنونی خود، تکلیف ماندن یا جابجا شدن را با صاحب خانه خانه مشخص کنید. با این روش می توانید سرحوصله و فرصت بهترین گزینه را انتخاب کنید البته با این روش می توانید به دریافت پول ودیعه خود در زمان مشخص شده امیدوار باشید و گزینه های دیگر را به خاطر آماده نبودن مبلغ ودیعه نزد صاحب خانه را از دست نمی دهید.

۲۰. قرارداد اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی را حتما در بنگاه یا دفاتر اسناد رسمی منعقد کنید و از هزینه آن نترسید. چون این هزینه مثل بیمه ای است که جلوی بسیاری از مشکلات آینده و به خصوص زمان تخلیه خانه را خواهد گرفت.

در تهران پلاک برای اجاره ماهانه خانه در جنت آباد شمالی همه موارد قبل از تحویل به شما بررسی می شوند و از نظر نظافت و امنیت از آن ها اطمینان حاصل می کنیم، شما می توانید برای اجاره ماهانه سوئیت مبله در جنت آباد شمالی با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

تهران پلاک در اجاره ماهانه – روزانه و هفتگی سوئیت های مبله خود به مهم ترین چیزی که اهمیت می دهد رضایت شماست! قیمت بسیار رقابتی خانه های مبله در جنت اباد و همینطور کیفیت بالای ان ها باعث شده است این مجموعه همیشه در صدر جدول باقی بماند. همه موارد اجاره خانه در جنت آباد شمالی تهران پلاک دارای وسایل کامل خانه برای سکونت هستند!

برای اجاره خانه یکی از مسائلی که باید درنظر بگیرید، بحث امنیت و اعتماد است. کلیه خانه هایی که توسط تهران پلاک معرفی می شوند معتبر و مطمئن هستند و شما می توانید بدون دغدغه از آن ها برخوردار شوید.

اجاره سوئیت مبله – هتل آپارتمان در تهران پلاک

همین حالا میتوانید برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد اقدام کنید. تهران پلاک دارای سوئیت های مبله و بسیار تمیزی است که در غرب تهران قرار دارند. در صورتی که می خواهید یک هتل آپارتمان یا یک سوئیت مبله در محله دنجی از تهران اجاره کنید با ما در تهران پلاک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

سوئیت ها و هتل آپارتمان های تهران پلاک همگی به بهترین شکل ممکن ضد عفونی می شوند و مورد بررسی کامل برای تحویل به شما عزیزان قرار می گیرند. تماس بگیرید و از قیمت ها و مدارک مورد نیاز آگاه شوید. تهران پلاک اقامتگاهی امن و مطمئن برای شما دارد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط