جنت آباد کجاست؟

جنت آباد کجاست؟ تهران پلاک به عنوان سایت و مرکز اجاره هتل آپارتمان در غرب تهران و سوئیت مبله در جنت آباد قصد داره شمارو با این محله آشنا کنه، در این مجموعه بهترین هتل آپارتمان ها برای اقامت کوتاه مدت روزانه – هفتگی و ماهانه اجاره داده می شن. در صورت نیاز به یک هتل آپارتمان تمیز با امکانات کامل می تونین از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید و درخواست خودتون برای اقامت کوتاه مدت ثبت کنید!

ما در کنار شماییم تا کمک کنیم در سریع ترین زمان ممکن، در تهران مستقر شوید و نیازی به جست و جو و گشت زنی های خسته کننده برای پیدا کردن سوئیت مبله نداشته باشید. که تهران پلاک همه سوئیت هایی که قرار است در اختیارتان بگذارد را نظافت می کند و همه عملیات ضد عفونی کردن را هم رعایت می کند!

این یعنی اصلا نگران بیماری کرونا نباشید و بدانید جایی که قرار است حتی برای یک روز زندگی کنید کاملا تمیز است و با بهترین قیمت در اختیارتان قرار می گیرد. پس اگر به هر دلیلی مسافر شهر تهران هستید یا شهروندان تهرانی هستید که باید یک شب یا چند شب را به دلایلی مثل تعمیرات خانه در هتل بمانید، پیشنهاد ما به شما هتل آپارتمان های ارزان و با کیفیت تهران پلاک است! جنت آباد کجاست؟

این هتل آپارتمان ها در غرب تهران هستند و به مراکز مهمی مثل سوپرمارکت، مراکز خرید، بیمارستان، داروسوئیت و … کاملا دسترسی سریع و اسانی دارند. رزرو سوئیت در این مجموعه فقط با تماس تلفنی انجام می شود و شما با یک تماس تلفنی می توانید هتل آپارتمان موردنظرتان را پیدا کنین و رزرو انجام دهید.

جنت آباد کجاست؟ محله جنت آباد تهران در شمال غرب پایتخت قرار داره! متعلق به منطقه 5 شهرداری تهرانه و از شمال به حصارک زیبا می رسه، از جنوب به بلوار آیت الله کاشانی، در غرب به محله شهران و در شرق به بزرگراه ستاری منتهی میشه! جنت آباد کجاست؟

این منطقه دارای محله های خیلی خوبی هست و شما می تونین در صورتی که قصد سفر به تهران رو دارین یا میخواین به هر دلیلی در غرب تهران سکونت یک روزه یا چند روزه داشته باشین، با تهران پلاک تماس بگیرین و مورد موردنظرتون رو به راحتی رزرو کنین!

چطوری به محله جنت آباد بریم؟ جنت آباد کجاست؟

منطقه جنت آباد شمالی از شمال به سیمون بولیوار، از جنوب به خیابان آبشناسان، از غرب به اتوبان باکری و از شرق به ستاری منتهی شده. دسترسی به این محله از طریق خیابان های گلستان غربی و شرقی، ایرانشهر و بلوار انصار المهدی هم میسره.

منطقه جنت آباد مرکزی از شمال به آبشناسان و از جنوب به اتوبان همت محدود شده. دسترسی به این محله از طریق خیابان های شاهین شمالی، مخبری و شانزده متری اول و دوم هم میسره.

منطقه جنت آباد جنوبی از شمال به اتوبان همت، از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی، از شرق به شاهین جنوبی و از غرب به اتوبان باکری منتهی شده. خیابان شاهین جنوبی، بلوار لاله و میدان چهار باغ هم از مسیر های دسترسی های این منطقه شمرده می شه. جنت آباد کجاست؟

جنت اباد محله ای فوق العاده تمیز و ساکتیه و آب و هوای واقعا مناسبی داره، شما می تونین به بهترین شکل در این محله زندگی کنین و لذت ببرین! ما در کنار شما هستیم تا روزهای خوشی رو براتون بسازیم! مطمئنا اجاره سوئیت مبله در جنت اباد شمارو پشیمون نمی کنه!

دیگر نگران اقامت خود در شهر تهران نباشید! تهران پلاک در محله های جنت آباد بهترین هتل آپارتمان و سوئیت های مبله خود را در اختیارتان قرار می دهد. برای اجاره یک سوئیت مبله تمیز و ضد عفونی شده، مبله و … با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم! کلیه مراحل رزرو هتل آپارتمان یا سوئیت مبله در جنت آباد به صورت تلفنی انجام می گیرد و بنا به دلایلی اجاره به صورت آنلاین نداریم. جنت آباد کجاست؟

بهترین محله جنت آباد

جنت آباد به سه محله تقسیم میشه:

 1. جنت آباد جنوبی
 2. جنت آباد مرکزی جنت آباد کجاست؟
 3. جنت آباد شمالی

در بین ساکنین غرب تهران و طرفداران سکونت در جنت آباد، جنت آباد جنوبی از مقبولیت بیشتری بهره  منده که این مقبولیت دلایل متعددی داره که به تعدادی از اونها اشاره میکنیم.

 1. دسترسی: به دلیل دسترسی بسیار آسان و راحت بدون ترافیک به چندین اتوبان (در هر نقطه از جنت آباد جنوبی نهایت زمان رسیدن به اولین اتوبان کمتر از 5 دقیقه)، از نظر دسترسی جنت آباد جنوبی از جهات مختلف به این شریانهای اصلی دسترسی داره:
 • از جنوب به بلوار آیت الله کاشانی و اتوبان حکیم
 • از شرق به اتوبان شهید ستاری جنت آباد کجاست؟
 • از غرب به اتوبان شهید باکری
 • از شمال به اتوبان شهید همت
 1. شکل شهر سازی و بافت خیابان های اصلی و فرعی و کوچه ها که بسیار منظمه و مطابق اصول شهر سازی و معماری مدرنه؛ و در بیشتر کوچه ها و خیابان های فرعی حتی عرض مناسب در نظر گرفته شده و با حساسیت شهرداری منطقه 5 در همه کوچه ها و محله ها ساخت و ساز ها به صورت استانداره صورت گرفته.
 2. دسترسی به مراکز خرید بزرگ و اصلی مانند هایپر استار، کوروش و سمرقند.
 3. آب و هوای مطلوب یکی دیگه از دلایل محبوبیت محله جنت آباده. به علت نزدیکی به کوهستان و ترافیک نسبتا کم نسبت به دیگر مناطق تهران  این محله از آلودگی هوای بسیار کمتری نسبت به بسیاری از مناطق تهران بهره می بره. جنت آباد کجاست؟

برای اجاره آپارتمان روزانه در جنت آباد با ما تماس بگیرید.

در جنت آباد جنوبی خیابان های چهار باغ شرقی و چهار باغ غربی و کوچه های منتهی به این دو خیابان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستن، و به همین دلیل قیمت های ملک و آپارتمان در این کوچه ها و خیابان آن نسبت به دیگر محله های جنت آباد بالاتره.

از آن جایی که منطقه جنت آباد دسترسی های بسیار خوبی به بزرگراه های مهم تهران داره، مسیر های دسترسی به منطقه فراوانه و به راحتی میشه از راه های مختلف به جنت آباد رفت. دسترسی به منطقه جنت آباد از طریق اتوبان همت، آبشناسان و اشرفی اصفهانی به راحتی فراهم شده. جنت آباد کجاست؟

همچنین خیابان مخبری هم یکی از مسیرهای دسترسی مهم به جنت آباد شمالی و مرکزی شمرده می شه. علاوه بر آن مسیر دسترسی به این منطقه از اتوبان باکری و ستاری هم به راحتی میسره. به طور کلی محله جنت آباد در موقعیتی قرار داره که از هر نقطه ای میشه به راحتی به این منطقه رفت.

افرادی که با کمک وسایل حمل و نقل عمومی در شهر تردد می کنند، با استفاده از خطوط اتوبوس و تاکسی می تونن به راحتی به این منطقه رفت و آمد داشته باشند. متاسفانه منطقه جنت آباد خط مترو نداره به راحتی میشه با استفاده از ایستگاه های تاکسی فعال در منطقه به مترو صادقیه رفت. علاوه بر مترو صادقیه دسترسی به مترو ارم سبز هم به راحتی با اتوبوس و تاکسی میسره.

اگه نیاز دارین در محله جنت آباد به هر دلیلی ساکن شین یا حتی به دنبال یک محله ساکت و آروم می گردین برای اجاره موقت روزانه – ماهانه – هفتگی می تونین با تهران پلاک تماس بگیرین، این مجموعه موردهای بسیار مناسبی داره که برای اجاره کوتاه مدت مناسبن!

برای اقامت موقت در محله جنت آباد تهران؛ تهران پلاک وب سایت بزرگ اجاره سوئیت و هتل آپارتمان را انتخاب کنید. در این مجموعه می توانید موردهای ارائه شده را در مدت زمان های یک روزه، چند روزه و هفتگی انتخاب کنید! جنت آباد کجاست؟

جنت آباد پرطرفدار ترین محله در منطقه ۵ تهران

جنت آباد محله ای، در شمال غرب تهرانه که در منطقه ۵ واقع شده. این محله از سمت شمال به حصارک، از سمت جنوب به خیابان آیت الله کاشانی، از سمت غرب به شهران و از سمت شرق با پونک، چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی محدود می شه. جنت آباد کجاست؟

بلوار جنت آباد از جاده حصارک شروع شده و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شه. از جمله خیابان های بزرگ و مهمی که به این بلوار ختم می شه، میشه به خیابان های ۲۰ و ۳۵ متری گلستان اشاره کرد.

محله جنت آباد از ۳ بخش اصلی، جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی و جنت آباد جنوبی تشکیل شده. این محله یکی از خوش آب وهوا ترین محله های غربی در منطقه ۵ه، که متقاضیان زیادی برای سکونت داره. جنت آباد کجاست؟

تا حدود بیست و اندی سال پیش از شمال تا جنوب رو به هر کی میخاستی آدرس بدی یک کلمه میگفتی: جنت آباد.
ولی حالا بقدری این محله گسترش پیدا کرده که باید بگی جنوبی، مرکزی یا شمالی ؟!
به همین نسبت کار برای کسانی که قصد خرید خونه تو این محله دارن سخت و چالشی شده!!

که معیار انتخاب چی باشه؟ به قدمت و امکانات توجه کنن یا دنجی و باز بودن خیابان ها؟ یا بخشی رو انتخاب کنن که تواما هردو رو باهم داشته باشه و سوالهای دیگه ای که برای انتخاب مسکن پیش میاد؟ اما واقعا تو هر بخش از جنت آباد چه خبره؟ جنت آباد کجاست؟

توی جنت آباد شمالی فضا باز تره و بعلت نزدیکتر بودن به کوهها آب و هوا پاک تره و تابستانها خنک تر و زمستانها سردتره. ولی اکثر ساختمان سازی ها در ساختاری دنج و خیابانهای عریض انجام شده و کمتر شاهد ازدحام و ترافیک خواهید بود. شهرک مبعث از جمله بخش های معروف و قدیمی جنت آباد شمالی هست که زمینهای آن متعلق به ارتش بوده و سند شخصی ندارن. جنت آباد کجاست؟

خوبی جنت آباد مرکزی دسترسی به اتوبانهای همت در جنوب و آبشناسان در شمالش هست. کلی مرکز خرید داره و مهمترین و شلوغترین خیابونش هم خیابان بیست متری گلستان هست.

در بخش قدیمی تر محله، یعنی جنت آباد جنوبی علاوه بر وجود مراکز خرید متعدد، در عین اینکه برخی خیابانها و کوچه شلوغ شده و آپارتمان سازی های زیادی صورت گرفته، خیابانهایی مثل چهارباغ وسیع تر بوده و دسترسی های خوبی رو برای اهالی فراهم نمودهه. قیمت خانه بطور متوسط در جنت آباد جنوبی نسبت به بقیه جاهای جنت آباد کمی بالاتره.

در کل خوبی جنت آباد این هست که از وجود کارخانه و ادارات دولتی بدور مونده و فضای سبز نسبتا خوبی داره که همه اینها باعث میشه همچنان آب و هوای خوبی داشته باشه و مدافع آب و هوای بهشتی ای که از قدیم به اون معروف بوده باشه. جنت آباد کجاست؟

چرا اسم جنت آباد، جنت آباده؟

اگه به دوران تهران قدیم برگردیم و سری به محله جنت آباد بزنیم، به فضایی سرسبز با باغ های میوه و درختان پر شاخ و برگ توت، گردو، انار و گیلاس، رودخانه های پر آب و جاری کن، سولقان، وردآورد و چشمه های باغ فیض می رسیم؛

در این منطقه سرسبز کوهپایه تهران، باغ ها در فصل بهار به شکوفه می نشستند و فضای زیبایی ایجاد می شد که به باغی بهشتی با عطر شکوفه های گیلاس شبیه بوده و به همین علت اسم جنت روی این منطقه ماندگار شده. جنت آباد کجاست؟

زمین های جنت آباد متعلق به یکی از زمین داران و سیاستمداران دوران قاجار و پهلوی به نام “محمدعلی نظام مافی” معروف به نظام السلطنه بوده و بعدها او این زمین ها رو وقف کرد و در حال حاضر مسجد و بیمارستان وقفی نظام مافی در جنت آباد قرار داره و آرامگاه نظام مافی هم در مسجد نظام مافی جنت آباد واقعه. مرحوم نظام مافی مالک بخش عمده ای از زمین های محله جنت آباد فعلی بود. جنت آباد کجاست؟

شاهین یکی از محله های جنت آباده که شامل خیابان شاهین شمالی و جنوبیه. جالبه بدانید که اسم شاهین هم به این علت روی این محله گذاشته شده که در سال های دور، این منطقه محل پرواز پرندگان شاهین در آسمان جنت آباد بودهه.

در شروع دوره ساخت و ساز ،محله جنت آباد محله ای به نسبت ارزان قیمت بوده و معمولا مهاجران به تهران برای خرید زمین به این منطقه می آمدند. به علت نزدیکی این منطقه به کرج و کارخانه هایی که در مسیر بزرگراه تهران-کرج وجود دارن قطعات ۲۰۰ متری زمین در این محله، به کارگران و کارمندان این کارخانه ها واگذار و ساخته شد. جنت آباد کجاست؟

برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد با ما در تهران پلاک تماس بگیرید!

جنت آباد محله ای خلوت و دنج

جنت آباد محله ای مسکونی، دنج و خلوته که امکانات رفاهی خوبی هم در دسترس ساکنین این محله قرار داره. یکی از دلایلی که باعث شده تا این محله، محله ای خلوت و آرام باشد، نبود سازمان ها و ادارات دولتی و شلوغی و ترافیکه. جنت آباد کجاست؟

امکانات رفاهی خوبی در اختیار ساکنین محله جنت آباد قرار داره.

دسترسی به اتوبان ها و حمل و نقل عمومی

محله جنت آباد دسترسی خوبی به شاهراه های ارتباطی تهران داره. بزرگراه های همت، آبشناسان، باکری و ستاری این محله رو محصور کرده اند و ساکنین این محله به راحتی می تونن از طریق این بزرگراه ها به شمال، غرب و شرق و مرکز تهران بروند. جنت آباد کجاست؟

دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی در جنت آباد شامل خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانیه. سامانه تاکسیرانی جنت آباد در تقاطع بزرگراه همت واقع شده و در این سامانه میشه به مقصد میدان ونک، میدان صنعت، پل سیدخندان، میدان ولیعصر، سه راه ضرابخانه و دیگه نقاط کانونی شهر، تاکسی پیدا کرد. دیگه سامانه تاکسیرانی جنت آباد، در تقاطع خیابان اصلی جنت آباد و بزرگراه آبشناسان قرارداره و مسافران رو به مقاصدی مثل متروی صادقیه، میدان آزادی و ابتدای جنت آباد جنوبی می رسونه.

در عین حال، محله جنت آباد یک خط ایستگاه اتوبوس تندروی بی آر تی به نام خط ۱۰ داره که طولانی ترین خط اتوبوسرانی تهران به شمار می ره و مسافران رو از شمالی ترین نقطه تهران تا جنوبی ترین منطقه آن می رسونه. جنت آباد کجاست؟

اتوبوس تندروی جنت آباد از طریق سیمون بولیوار به دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات و محله چهاردیواری رفته و سپس از مسیر خیابان اشرفی اصفهانی به سمت جنوب حرکت کرده و پس از عبور از میدان پونک و محله های باغ فیض، مرزداران و صادقیه، به میدان آزادی و پس از آن از مسیر بزرگراه آیت الله سعیدی به محله های هاشمی، آذری، خیابان شمشیری ، پیدا کرد آباد، شهرک ولیعصر، فلاح، نعمت آباد و در آخر به پایانه آزادگان در نزدیکی اسلامشهر می رسد.

شریان های اصلی جنت آباد

از جمله مطرح ترین و مهمترین خیابان های جنت آباد میشه از ۲۰ متری گلستان، ۳۵ متری گلستان(شهید مخبری)، بلوار شاهین شمالی (کبیری طامه)، بلوار شاهین جنوبی(پژوهنده)، خیابان مجاهد کبیر، خیابان شقایق (جوانمرد)، خیابان انصارالمهدی، ۳۵ متری لاله، خیابان چهارباغ، میدان چهارباغ، خیابان پیامبر غربی و بلوار مبعث نام برد. جنت آباد کجاست؟

محله جنت آباد جنوبی که از بزرگراه همت به پایین شروع می شه، نسبت به جنت آباد مرکزی و شمالی، به علت خیابان بندی منظم و امکانات بیشتری که در دسترس اهالی منطقه هست، مرغوب تر و پر طرفدارتره و به همین علت قیمت خرید خانه هم در این منطقه نسبت به شمال جنت آباد بیشتره. بهترین قسمت این منطقه مسکونی از میدان چهارباغ تا بلوار آیت الله کاشانیه. این منطقه نسبتا نوسازه و امکان پیدا کردن خانه نوساز برای سکونت بالاست. جنت آباد کجاست؟

مراکز خرید جنت آباد کجاست؟

محله جنت آباد از لحاظ دسترسی به مراکز خرید امکانات خوبی داره. مراکز خرید سمرقند، طوبی، گلستان، بوستان، مهستان، عبادی، مرکز خرید علی و بام لند نیایش یا در محله جنت آباد واقع هستن و یا در نزدیکی این محله قرار دارن و دسترسی به آن ها برای اهالی جنت آباد آسانه. در این مقاله کامل تر توضیح دادیم : مراکز خرید غرب تهران

بام لند نیایش

مرکز خرید بام لند یا بام سنتر نیایش شعبه دیگه بام لند چیتگره. این مرکز خرید با نمای چشمگیر و زیبایش که شبیه قلعه های تاریخیه، به سبک معماری سنتی ایرانی بنا شده و طراحی منحصر به فردی در مقایسه با مجتمع های مشابه داره. بام لند در جنت آباد مرکزی در تقاطع با بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش) قرار داره و برای دسترسی به این مرکز تجاری و تفریحی، از جنت آباد مرکزی مسیر جنوب به شمال و قبل از نیایش و از طریق خیابان رجب صلاحی می تونین وارد این مجتمع شوید. جنت آباد کجاست؟

پروژه بام سنتر در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع واقع شده و زیربنایی حدوداً ۷۵۰۰۰ مترمربعی داره. این مجتمع دارای یک طبقه رستوران و کافی شاپ، یک طبقه هایپرمارکت، یک طبقه شهربازی، سه طبقه واحدهای تجاری (فروشگاه) و سایر فضاهای تفریحی گردشگریه. بام لند نیایش در محله جنت آباد مرکزی واقع شده و ساختاری متفاوت و قلعه مانندی داره.

مرکز خرید سمرقند

سمرقند، بزرگ ترین و قدیمی ترین مرکز خرید جنت آباده که در یازده طبقه تجاری، اداری، فرهنگی و تفریحی در تقاطع خیابان لاله و بلوار جنت آباد واقع شده.

در بخش تجاری این مرکز خرید یازده طبقه، ۱۸۸فروشگاه با ویترین های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، محصولات ورزشی، شال و روسری، ساعت، عینک، زیورآلات و بدلیجات، طلا و جواهر، لوازم تزئینی، عطر و ادکلن، موبایل و … به فعالیت مشغولند. جنت آباد کجاست؟

این پاساژ علاوه بر مرکز خرید، سالن سینما و تئاتر، رستوران، فست فود و کافه، سالن ورزشی، سالن بیلیارد و شهربازی هم داره و میشه ساعاتی طولانی رو در این مجموعه گذروند. سمرقند، قدیمی ترین مرکز خرید جنت آباده که در تقاطع خیابان لاله و بلوار جنت آباد واقع شده. جنت آباد کجاست؟

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد تهران پلاک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

بازار ۲۰ متری گلستان غربی

خیابان ۲۰ متری گلستان غربی، یکی از راسته های خرید خیابانی معروف، شلوغ و خوش قیمت در این منطقه و حتی غرب تهرانه. این خیابان که در محله شاهین شمالی جنت آباد قرار داره، پر از فروشگاه هاییه که اجناس مختلف مثل پوشاک مردانه و زنانه و بچگانه، لوازم منزل، کیف و کفش و چمدان و …. به قیمت های مناسب در حد کلی فروش های بازار بزرگ تهران در آن عرضه می شه. جنت آباد کجاست؟

بازار جنت

این بازارچه بزرگ و قدیمی با محصولاتی متنوع از مواد غذایی گرفته تا پوشاک و کیف و کفش، در کنار بام لند نیایش قرار داره. جنت آباد کجاست؟

بازار گل محله جنت آباد

بازار گل جنت آباد، یکی از بازار گل های بزرگ تهران و محبوب اهالی غرب تهران و محله جنت آباده. در این بازار گل که در جنت آباد شمالی واقع شده، در چهار سالن مجزا انواع گل و گیاهان آپارتمانی، باغچه ای و دسته گل تزئینی به خریداران عرضه می شه. جنت آباد کجاست؟

درعین حال میشه در بازار گل جنت آباد، انواع گلدان و ظروف سفالی، آبنما و سایر محصولات مرتبط با باغچه و گل و گلکاری رو پیدا کرد. بازار گل جنت آباد یکی از بازار گل های بزرگ تهران و محبوب اهالی غرب تهرانه.

مراکز آموزشی محله

محله جنت آباد از لحاظ وجود مراکز آموزشی هم منطقه مناسبیه و مدارس زیادی در این منطقه وجود دارن که نیاز خانواده ها رو در زمینه تحصیل فرزندانشان برآورده می کنن. جنت آباد کجاست؟

موسسه فرهنگی هنری صبح امید، مرکز آموزش موسیقی اکنون، مراکز زبان آموزی شکوه، گات و ایلزنی، کتابخانه شهدای حصارک، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، سرای محله جنت آباد، مجتمع فرهنگی هنری آدینه، خانه فرهنگ محصل، مرکز آموزش و آزمون پایه یکم و دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه آزاد از دیگه مراکز آموزشی موجود در محله جنت آباد هستن.

دبیرستان پسرانه علی اکبر بادامچی، دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه اندیشه فکور، دبیرستان سلام، دبیرستان دخترانه امام محمد باقر، دبستان پسرانه شهیدکاظمی و همچنین مدارسی از جمله ۲۲ بهمن، بنت الهدی، طلوع سبز، شاملو، صنایع هوایی هواپیمایی ایران، جوانه ها، شهید مطهری و شمیم یاس از جمله مدارس برتر این منطقه هستن. جنت آباد کجاست؟

اجاره خانه مبله در جنت آباد مهمترین خدماتی است که در تهران پلاک انجام می گیرد.

مراکز درمانی محله جنت آباد

ساکنین محله جنت آباد در زمینه دسترسی به مراکز درمانی هم نیازی نیست که از محله خارج شن. مرکز درمانی توانبخشی نظام مافی، بیمارستان امید، بیمارستان عرفان نیایش، کلینیک کودکان ارمغان سلامت، درمانگاه شبانه روزی جنت آباد، درمانگاه شبانه روزی ایلیاد و کلینیک غدد جنت آباد و کلینیک ایران پارس از مراکز درمانی محدوده جنت آباد هستن. جنت آباد کجاست؟

بیمارستان فوق تخصصی عرفان نیایش

بیمارستان فوق تخصصی عرفان نیایش یکی از بزرگ ترین بیمارستان های خصوصی ایرانه که در زمینه های تخصصی متنوعی، خدمات پزشکی ارائه می دهد و امکان پذیرش بیماران سرپایی، بستری و اورژانسی رو داره. این بیمارستان با ظرفیت ۳۰۰ تخت بستری در ۱۱طبقه و ۶۰ تخت ویژه و ۱۹ اتاق عمل در جنت آباد، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین واقع شده.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

بیمارستان فوق تخصصی امید، در پائیز سال ۱۳۹۵در خیابان شاهین شمالی افتتاح شد و در آن از مدرن ترین تجهیزات پزشکی، مطابق با بالاترین سطح استاندارههای درمانی و بهداشتی ملی و بین المللی استفاده شده و شامل بخش های کلینیکی، پاراکلینیکی، بستری و سرپایی بوده و درحال حاضر ، ۱۴۱ تخت خواب فعال داره . جنت آباد کجاست؟

از دیگه مراکز درمانی محله جنت آباد میشه به درمانگاه شبانه روزی ایلیاد واقع در خیابان اقاقیا، درمانگاه شبانه روزی جنت آباد و کلینیک توانبخشی جنت آباد واقع در ساختمان طوبی اشاره کرد.

کلینیک تخصصی درمانی توانبخشی نظام مافی

این کلینیک موقوفه محمدعلی نظام مافی، از سیاستمداران دوره قاجار و پهلوی هم در بلوار آیت الله کاشانی، بعد از سه راه جنت آباد، جنب مسجد نظام مافی واقعه و در آن، علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در زمینه مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتار درمانی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، تجویز سمعک، خدمات دیگه ای از جمله روانشناسی و مشاوره، روانپزشکی ، خدمات تخصصی پزشکی قلب و عروق، داخلی، زنان و زایمان، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی و پزشکی عمومی به اهالی محله جنت آباد ارائه می شه.

اجاره آپارتمان روزانه مبله جنت آباد با تهران پلاک – برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

مراکز تفریحی-رفاهی جنت آباد

در این محله شیک و نوساز، مراکز تفریحی متعددی از پارک ها و بوستان های فراوان گرفته تا باشگاه پروازهای هوایی واقع شده که در ادامه دراین باره بیشتر توضیح می دیم:

باشگاه ورزش های هوایی در جنت آباد شمالی مرکزی جذاب برای علاقمندان به هیجان و پرواز در آسمانه. جنت آباد کجاست؟

باشگاه ورزش های هوایی: در جنت آباد شمالی که مرکزی جذاب برای علاقمندان به هیجان و پرواز در آسمانه. در این مرکز افراد می تونن با پاراگلایدر به صورت تفریحی پرواز کرده یا این ورزش رو آموزش ببینند. آموزش سقوط آزاد و آموزش پاراموتور هم از دیگه بخش های این مرکزه.

پردیس سینما گالری سمرقند: در مرکز سمرقند دو سالن سینما با ظرفیت ۲۷۰ نفر، یک آمفی تئاتر با گنجایش ۱۸۰ نفر برای اجرای نمایش های ویژه کودکان و بزرگسالان و سالن کنسرت در دسترس ساکنین جنت آباد برای گذروندن اوقات فراغتشانه.

شهربازی هورا پارک: در طبقه دوم مرکز خرید سمرقند که بیش از ۵۰ نوع بازی مناسب بچه ها و بزرگسالان داره. جنت آباد کجاست؟

مجموعه ورزشی الزهرا: با رشته های ورزشی آمادگی جسمانی، بدنسازی، ایروبیک، رشته های رزمی، رشته های توپی، یوگا، ژیمناستیک، اسکیت و تنیس سالنی، یکی از ورزشگاه های در دسترس اهالی این منطقه اس.

مجتمع فرهنگی ورزشی خرم شاد: در شاهین شمالی نبش ۲۰ متری گلستان غربی، دارای استخر، سالن اسکیت و زمین چمن مصنوعیه.

اهالی این منطقه به فضای سبز هم دسترسی دارن. البته محله جنت آباد شمالی در زمینه داشتن فضای سبز اوضاع بهتری داره. بوستان هایی مثل حدیثه، بهاره، بزرگمهر، میلاد ، مهتاب، ایثار، میثم، شبنم، پروانه، تندرستی و دانش شرقی از جمله فضاهای سبز این منطقه هستن.

اینجارو هم بخونین بد نیست: پارک های غرب تهران 

شکم گردی غرب تهران

مساجد محله جنت آباد

در محله جنت آباد چند مسجد بزرگ و شناخته شده هم واقع شده اند که از جمله آن ها میشه به این موارد اشاره کرد: جنت آباد کجاست؟

مسجد نظام مافی: یکی از مساجد معروف محله که توسط محمدعلی نظام مافی همراه با بیمارستان نظام مافی وقف شده. پس از درگذشت آقای نظام مافی این مسجد توسط معصومه مافی و دکتر رضا قلی نظام مافی همسر و فرزند ایشان ساخته شده و در خیابان آیت الله کاشانی جنت آباد واقع شده. این مسجد معماری مدرن و زیبایی داره و دارای سالن های مبله ۳۳۰ نفریه.

مسجد نظام مافی، همراه با بیمارستانی به همین نام، وقف شده خانواده نظام مافیه.

مسجد ولی الله اعظم: در جنت آباد مرکزی و در بلوار بعثت واقع شده. جنت آباد کجاست؟

مسجد جامع انصا رالمهدی: که در خیابان المهدی این محله واقع شده و ساکنان این منطقه، امور مذهبی از قبیل برگزاری اعیاد، مراسم عزاداری، برپایی نمازهای یومیه رو در آن برگزار می کنن.

حرف آخر ما جنت آباد کجاست؟

محله جنت آباد در شمال غرب تهران از مزایای آب و هوای خنک کوهپایه البرز و همچنین نسیم غرب تهران بهره منده. این محله، منطقه ای نسبتا نوسازه که از نظر دسترسی به شاهراه های بزرگراهی تهران و دسترسی به خدمات حمل و نقل عمومی وضعیت خوبی داره و در عین حال امکانات رفاهی مناسبی داره. جنت آباد محله ای دنج و خلوت و مسکونیه که قیمت خرید خانه در آن در حدود متوسط رو به بالاست. البته نوساز بودن بنا و قرار گرفتنش در موقعیت محلی هم روی قیمت آپارتمان موثره.

تهران پلاک یک وب سایت عالیه که موردهایی که در اختیار داره رو به همراه عکس در وب سایت خودش قرار داده و شما می تونین به راحتی خونه یا هتل آپارتمان موردنظرتون رو برای اقامت کوتاه مدت انتخاب کنید، کافیه با ما تماس بگیرین و سفارشتون رو برای رزرو سوئیت مبله غرب تهران موردنظر ثبت کنین! ما در کنار شما هستیم تا بتونین در سریع ترین زمان ممکن اقامتگاه موردنظرتون رو پیدا کنین!

دوستان عزیز خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایت مسافریت رو در طی سال ها به دست بیاریم، شما هم می تونین به مشتریان رضایتمند ما اضافه بشین و از هتل آپارتمان های این مجموعه نهایت استفاده رو ببرین! جنت آباد کجاست؟

اجاره سوئیت مبله در جنت آباد جنت آباد کجاست؟

برای اجاره سوئیت روزانه در جنت آباد شاید بهترین راه این باشد که به صورت تلفنی اقدام کنید. در تماس تلفنی به کلیه سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. جنت آباد کجاست؟

اجاره روزانه خانه لاکچری در جنت آباد

برای بعضی از مسافران یک اقامت راحت و دلچسب حرف اول و آخر را می زند، به ویژه برای کسانی که قرار است مدت زمان زیادی را در خانه سپری کنند. این دسته از افراد سراغ اجاره روزانه سوئیت های مبله و خانه های لاکچری جنت آباد می روند. جنت آباد کجاست؟

اما یک خانه لاکچری در جنت آباد چه ویژگی هایی دارد و آیا اصلا به صورت روزانه قابل اجاره است؟

امکانات ویژه یک خانه برای اجاره روزانه در جنت آباد از داشتن باربیکیو تا داشتن استخر و سونا و جکوزی اختصاصی می تواند متنوع باشد. همچنین خانه های لاکچری جنت آباد برای اجاره روزانه معمولا واحدهای دو یا سه خوابه ای می باشند که امکانات مبله آن ها جدید و کاملا نو است. جنت آباد کجاست؟

مواردی مانند داشتن باربیکیو یا میز بیلیارد اگرچه جزو امکانات خاص یک خانه لوکس در جنت آباد محسوب می شود اما تاثیر خیلی زیادی روی قیمت خانه ندارد. با این حال اگر سراغ اجاره روزانه یک خانه لاکچری در جنت آباد بروید که امکاناتی مانند استخر و سونا و جکوزی داشته باشد، هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید. جنت آباد کجاست؟

اگر به دنبال یک هتل آپارتمان در جنت آباد هستید که به قول معروف فول امکانات باشه، می تونین برای اجاره یک آپارتمان کامل مبله با محیطی آرام بدون سر صدا و امنیت بالا با ما در ارتباط باشید. تهران پلاک با اجاره انواع هتل آپارتمان در جنت آباد اینجاست تا به شما عزیزان کمک کنه یک شب عالی و پر ارامش داشته باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »