هتل آپارتمان ارزان در تهران

آیا به هتل آپارتمان ارزان در تهران نیاز دارید؟ می خواهید از قیمت های اجاره سوئیت در تهران سردربیاورید؟ به تهران پلاک، وب سایت رسمی برای اجاره خانه – سوئیت – آپارتمان مبله خوش آمدید. در این مجموعه بهترین هتل آپارتمان ها برای اقامت کوتاه مدت روزانه – هفتگی و ماهانه اجاره داده می شوند. در صورت نیاز به یک هتل آپارتمان تمیز با امکانات کامل می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای اقامت کوتاه مدت ثبت کنید!

هتل آپارتمان ها نوعی مکان اقامتی اجاره ای هستند. هتل آپارتمان نوعی اقامتگاه است که از ترکیب هتل و آپارتمان حاصل شده است. هتل آپارتمان ارزان در تهران

مهمانان می توانند هتل آپارتمان را برای مدت طولانی رزرو کنند که این مدت ممکن است از چند روز تا چند ماه متغیر باشد و در عین حال مبلغ کمتری را نسبت به هتل برای اقامت خود پرداخت کنند. هر واحد آپارتمان از امکاناتی چون آشپزخانه برخوردار بوده و خدمه خانه داری حداقل یک بار در هفته به نظافت آن می پردازند. همچنین قیمت هتل آپارتمان به ازای افزایش مدت اقامت کاهش پیدا می کند. هتل آپارتمان ارزان در تهران

اقامت در هتل  آپارتمان بسیار شبیه به اجاره آپارتمان است با این تفاوت که قرارداد اجاره ای وجود ندارد و مسافر هر زمان که بخواهد می تواند با هتل تسویه حساب نموده و آنجا را ترک نماید. بر خلاف هتل ها که دارای شرایط سختی هستند هتل  آپارتمان ها انعطاف پذیری بالایی دارند و انواع بسیار متفاوتی دارند. این هتل آپارتمان ها معمولا شبیه هتل ها ساخته می شوند و دارای تعداد زیادی آپارتمان می باشند.

هتل آپارتمان ترکیبی از اقامت در هتل با امکانات موجود در خانه است. در واقع با رزرو هتل آپارتمان، انگار شما آپارتمان مبله را برای یا چند روز اجاره کرده و در آن اقامت می کنید و مثل خانه خودتان می توانید از امکانات مختلف آن استفاده کنید. مهم ترین ویژگی هتل آپارتمان ها داشتن آشپزخانه علاوه بر تمامی امکانات ارائه شده است. هتل آپارتمان ارزان در تهران

 

اجاره آپارتمان روزانه در جنت آباد

اجاره سوئیت مبله

هتل آپارتمان – آپارتمان مبله

با تماس با : 09308034484

ثبت درخواست شما به صورت تلفنی انجام شده

و سایت امکان رزرو انلاین را  فعال نکرده است! تماس بگیرید!

 

 

 


هتل آپارتمان ارزان در تهران – با وسایل کامل زندگی + نظافت و ضدعفونی اصولی

سفر و گردشگری انواع مختلفی دارد که هر شخص با توجه به انتظارات خود، شرایط فعلی، بودجه در نظر گرفته شده و ده ها فاکتور دیگر گزینه مناسبش را انتخاب می کند. اقامتگاه مناسب در سفر یکی از شرط های موثر در هزینه ها و کیفیت سفر ماست.

در دهه اخیر تقاضای اجاره ویلا و سوئیت برای بازه های زمانی کوتاه بین 3 تا 14 روز بسیار بالا رفته و گردشگران زیادی برای سفرهای خود، به ویژه در شهرهای توریستی شمال کشور به اجاره ویلا تمایل پیدا کرده اند، امّا فکر می کنید هنگام اجاره ویلا و سوئیت شخصی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ هتل آپارتمان ارزان در تهران

به طور طبیعی یک هتل آپارتمان امکاناتی دارد که اتاق یک هتل به دلیل شرایط خاص خود نمی تواند داشته باشد. اما هر کدام به نحوی کمبود های خود را جبران کرده اند. به عنوان مثال یک هتل آپارتمان دارای اتاق های مجزا، آشپزخانه و حال می باشد، مثل یک خانه. اما در هتل فقط یک اتاق می باشد.که در بسیاری از آنها امکان پخت و پز وجود ندارد، به همین علت بسیاری از هتل ها این کمبود را با رستوران و یا آشپزخانه ای بزرگ و مشترک جبران کرده اند. و در حالت دیگر یک هتل دارای رستوران، بار و پرسنلی می باشد که یک هتل آپارتمان فاقد آن می باشد.

از طرفی دیگر، بیزینس من ها و مسافران زیادی هتلی را ترجیح می دهند که دارای یک تخت، تلویزیون ،تلفن ، حمام و خدمات چای و قهوه باشد.برای هر مسافری این امکانات عالی است، پس یک هتل آپارتمان می تواند تمام این امکانات را به همراه چیزهای بیشتری داشته باشد و به همین خاطر است که حس خانه را به شما القا می کند. هتل آپارتمان ارزان در تهران

تهران پلاک

 

نکاتی مهم درباره اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران

همانند هتل، هتل آپارتمان نیز دارای سرویس است. به این معنا که اتاق ها در فواصل زمانی منظم (معمولاً روزانه) نظافت می شوند.عمده ترین تفاوت هتل آپارتمان با هتل در وجود امکانات آشپزی در اتاق یا آپارتمان مورد اقامت می باشد.

به طور عمومی اجاره ویلا یا سوئیت مناسب کسانی هست که تصمیم دارند به صورت دوستانه یا خانوادگی مدتی را در سفر باشند و حریم شخصی بیشتری نسبت به هتل در اختیار داشته باشند. اما فاکتورهای متعدد دیگری در این مسئله وجود دارد که اگر قصد اجاره ویلا یا سوئیت را دارید حتما باید از آن آگاه باشید.

1. زمان مسافرت

فراموش نکنید که بسیاری از شهروندان، مثل شما در تعطیلی ها و فواصل مناسب به دنبال سفر و ماجراجویی می باشند، بنابراین در پیک های مسافرتی مانند تعطیلات نوروزی به دلیل افزایش تقاضای اجاره ویلا، قیمت ها هم در مقاصد گردشگری پرتقاضا افزایش پیدا می کند. برای هتل آپارتمان ارزان در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید!

2. امنیت آپارتمان ارزان در تهران

با افزایش محبوبیت اجاره ویلا در میان مردم، ساخت و ساز آن هم در سال های اخیر افزایش داشته است. بنابراین پیش از اقامت در هتل آپارتمان ارزان در تهران یا سوئیت مدنظرتان، تا جای ممکن از امنیت، دسترسی کامل به آب گرم، برق و … اطمینان کسب کنید.

3. تجهیزات لازم را به همراه داشته باشید

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که هنگام اجاره ویلا باید به خاطر داشته باشید، همراه داشتن لوازم مورد نیاز سفر و اقامت است. ضمن اینکه این مورد با توجه به موقعیت و نوع ویلایی که برای اجاره مد نظر دارید متفاوت است. هتل آپارتمان ارزان در تهران

4. از املاکی های مطمئن اقدام کنید

اگر معرف یا آشنایی برای اجرای ویلا سراغ ندارید خیلی مهم نیست، اما مهم است که از طریق املاکی هایی به دنبال ویلا بگردید که قابل اعتماد باشند. در حال حاضر به غیر از مغازه های املاکی محلی، وب سایت های متعددی هم در این راستا فعال می باشند، امّا پیش از استفاده از وبسایت ها حتما از اعتبارشان مطمئن شوید.

5. امکانات هتل آپارتمان ارزان در تهران

به دلیل تنوع بالای سوئیت و ویلاهایی که در مناطق گردشگری پرطرفدار ساخته می شوند، گردشگران انتخاب های فراوانی دارند. از ویلاهای لوکس چند طبقه گرفته تا سوئیت هایی که دارای انواع امکانات تفریحی مانند استخر و میز بیلیارد می باشند. در این مورد بودجه سفر شما حرف اصلی را می زند.

6. بهداشت را در اولویت قرار بدهید

با شیوع کرونا، رعایت مسائل بهداشتی بیش از هر مورد دیگری اهمیت پیدا کرده است. از مالک خانه یا اشخاص واسطه، درباره تمیزی ویلا به ویژه سرویس بهداشتی، تخت ها و آشپزخانه پرس وجو کنید و همینطور در صورت امکان تصاویر به روزی از محیط داخلی درخواست کنید. همین حالا برای اجاره هتل آپارتمان غرب تهران با کلیه امکانات و همینطور ضدعفونی شده با ما تماس بگیرید!

تفاوت اجاره روزانه و ماهانه خانه در تهران

اما سوال اصلی تفاوت اجاره روزانه و ماهانه خانه در تهران است، در ادامه شما را با این تفاوت ها آشنا می کنیم.

 • اولین تفاوت در نوع پرداخت هزینه است. در اجاره روزانه خانه هزینه باید روز قبل پرداخت شود ولی در اجاره ماهانه اغلب اجاره بعد از یک ماه پرداخت می شود یا بخشی در ابتدای ماه و مابقی در انتهای ماه پرداخت می گردد.
 • دومین تفاوت در ساعت تحویل خانه اجاره ای است. در اجاره روزانه خانه ازساعت ۱۴ تحویل داده می شود و روز بعد ساعت ۱۲ کلیدهای تحویل گرفته می شوند. اگر بیش از این ساعت نیاز دارید که در خانه بمانید باید هزینه اضافه پرداخت کنید. اما در اجاره ماهانه ساعت خاصی برای تحویل وجود ندارد.
 • تفاوت دیگر در میزان امکانات است. در اجاره روزانه خانه امکانات اغلب به گستردگی و تنوع اجاره ماهانه خانه نیست.
 • یکی دیگر از تفاوت های اجاره روزانه و ماهانه خانه در قیمت آن هاست. در اجاره روزانه قیمت ها مناسب یک روز می باشند اما در زمان اجاره ماهانه میزبان تخفیف های هم برای مهمان در نظر می گیرد.
 • در اجاره روزانه خانه امکان کنسلی و بازگشت پول بسیار کم است و گاهی میزبان شرایط را سخت گیرانه در نظر می گیرد. اما در اجاره ماهانه، امکان کنسلی و بازگشت بخشی از هزینه ها وجود دارد.
 • در اجاره روزانه تنها یک واچر برای دریافت خانه کفایت می کند اما در اجاره ماهانه اغلب قرارداد نوشته می شود.

برای هتل آپارتمان ارزان در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید!

قیمت اجاره روزانه خانه در جنت آباد

قیمت خانه اجاره ای روزانه در جنت آباد بسته به اینکه خانه در کجای شهر واقع شده باشد و چه امکاناتی داشته باشد، متفاوت است. اینکه اجاره روزانه خانه در پایتخت چقدر برایتان هزینه خواهد داشت، در واقع بستگی به انتظارات شما دارد. در جنت آباد هر خانه و سوئیت مبله ای را می توانید در هر جای شهر و با هر قیمتی پیدا کنید و برای چند روز اجاره کنید.

همانطور که گفتیم فقط امکانات اساسی خانه در قیمت اجاره روزانه آن تاثیرگذار نیست، بلکه محله خانه هم مهم است. مثلا قیمت خانه اجاره ای روزانه در جنت آباد در محله هایی مانند سعادت آباد، شهرک غرب، قیطریه و ونک امکان دارد به نسبت کمی بالاتر باشد.

قوانین اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران و ویلاها یکسان نیست!

تقریبا همه با قوانین هتل ها مانند Check in و Check out کردن، هزینه کنسلی، حداکثر ظرفیت مجاز افراد در هر اتاق و … آشنایی داریم؛ این قوانین در اجاره سوئیت و ویلاهای شخصی هم وجود دارد، اما با کمی تفاوت. همانطور که در هر هتل امکان دارد برخی از این قوانین (مانند بازپرداخت هزینه کنسلی) متفاوت باشد، در اجاره ویلا و سوئیت هم این موارد وجود دارد.

با این اختلاف که امکان دارد همه قوانین در اجاره نامه ها مکتوب نشده باشد، بنابراین مهم است که پیش از اجاره هر نوع اقامتگاه شخصی، یک سری از مسائل را بین صاحب ملک و خودتان شفاف کنید. برای مثال چندی از قوانین و نکات مهم اجاره ویلا که باید از آن آگاه باشید عبارتند از:

 • به طور کامل درباره هزینه کنسلی اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران چه از جانب شما و چه از طرف صاحب ملک پرس و جو کنید. هتل آپارتمان ارزان در تهران
 • پیش از توافق رسیدن با صاحب ملک در قیمت اجاره ویلا، در صورت کم شدن نفرات از کاهش هزینه یا استرداد مبلغ، سوال کنید.
 • اگر ویلا یا سوئیت شما شامل تجهیزات مختلفی مانند استخر، ماشین لباسشویی، کولر گازی و… می شود اطمینان حاصل کنید که این تجهیزات سالم می باشند و در صورت عیب و نقص امکان تغییراتی در توافق نامه وجود داشته باشد.
 • ضمن آگاهی از زمان ورود و تخلیه (همانند چک این – چک اوت) درباره نیم شارژهای ورود و خروج هم به توافق برسید تا در صورت تخلیه دیرتر یا زودتر از زمان موعد، وضعیت مشخصی داشته باشید.
 • در برخی از ویلا و هتل آپارتمان ارزان در تهران امکان به همراه داشتن حیوان خانگی، استعمال دخانیات، مهمانی گرفتن وجود ندارد. این شرایط را هم در صورت لزوم از صاحب ملک جویا شوید. هتل آپارتمان ارزان در تهران

 

چرا باید هنگام اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران یا سوئیت به نکاتی توجه کنیم؟

شرایط اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران یا سوئیت شخصی با انواع دیگر اقامتگاه اندکی متفاوت است؛ از این جهت که ارگان و صنف مشخصی برای نظارت روی آنها وجود ندارد و فرد ناظر در واقع خود شما هستید و باید همه موارد لازم را بررسی کنید.

بنابراین، اگر در اجاره اپارتمان مبله دقت لازم را به خرج ندهید، امکان دارد این مسئله برایتان خسارت ایجاد کند. به عنوان نمونه، بسیار پیش آمده که افراد بعد از پرداخت هزینه و هماهنگی با مالک، وارد ویلا شده اند، امّا امکانات لازم را دریافت نکرده اند و بعد از آن مالک هزینه را برنگردانده است یا اصلا ملکی در کار نبوده است!

بنابراین، پیش از پرداخت هزینه، حتما به مواردی که در بالاتر عنوان شد توجه کنید که بعدا پشیمان نشوید. بدون شک همه افرادی که یا همراه با دوستان و خانواده یا انفرادی، ویلا و سوئیت شخصی را برای اقامت انتخاب می کنند، انتظار دارند اوقات خوشی را در آن بگذرانند و با توجه به هزینه ای که پرداخت کرده اند، امکانات دریافت کنند.

امّا اگر قرار باشد این اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران همراه با دعوا با صاحب ملک یا مشکلات دیگر همراه شود، آن سفر به خاطره ناخوشایندی تبدیل می شود. اگر با اندکی دقت می توان لحظات بی نظیری را در ویلاها و سوئیت های شخصی تجربه کرد. هتل آپارتمان ارزان در تهران

برای اجاره هتل آپارتمان در غرب تهران با ما تماس بگیرید تا بهترین موردهای خود را به شما ارائه کنیم! در این مجموعه بهترین هتل آپارتمان ها برای اقامت کوتاه مدت روزانه – هفتگی و ماهانه اجاره داده می شوند. شما می توانید از طریق تماس با ما از موردهای این مجموعه مطلع شوید و مناسب ترین آن را به صورت تلفنی رزرو کنید. هتل آپارتمان ارزان در تهران

به طور کلی هتل آپارتمان نوعی اقامتگاه است که از ترکیب هتل و آپارتمان حاصل شده است. مهمانان می تواند هتل آپارتمان را برای مدت طولانی رزرو کنند که این مدت ممکن است از چند روز تا چند ماه متغیر باشد. هر واحد آپارتمان از امکاناتی چون آشپزخانه برخوردار بوده و خدمه خانه داری حداقل یک بار در هفته به نظافت آن می پردازند.

نکته جالب این است که قیمت هتل آپارتمان به ازای افزایش مدت اقامت کاهش پیدا می کند. تعریف فوق توصیفی کلی از مفهوم هتل آپارتمان ارائه می دهد. با این حال حتی هتل آپارتمان ها هم انواعی دارند؛ انواعی که شاید پیدا کردن برخی از آنها در ایران کار راحتی نباشد.

هزینه رزرو هتل ممکن است گاهی بسیار بالا باشد، آنقدر بالا که اگر یک واحد اقامتی غیرهتلی در آن شهر برای مدت موردنیاز اجاره شود هزینه آن کمتر خواهد بود. اما رزرو هتل آپارتمان با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می کند برای اقامت های طولانی بسیار به صرفه تر است.

اگر به صورت گروهی و در تعداد بالا سفر می کنید و ترجیح می دهید همگی در یک اتاق اقامت داشته باشید باید هتل آپارتمان را رزرو نمایید. در هتل ها معمولاً تعداد نفرات قابل پذیرش در اتاق ها نهایتاً چهار یا پنج نفر باشد، اما در هتل آپارتمان ها تعداد نفرات مقیم در اتاق ممکن است تا 10 نفر نیز برسد!

مزایای هتل آپارتمان ارزان در تهران

 • هم اتاق های هتل و هم هتل آپارتمان ها در موارد زیر دارای ویژگی های یکسان می باشند.
 • شما می توانید با قیمتی تقریبا نزدیک بهم هتل یا هتل آپارتمان را رزرو کنید.
 • کلید خودتان را از بخش پذیرش خواهید گرفت. هتل آپارتمان ارزان در تهران
 • در ساختمانی اقامت خواهید داشت که تشکیل شده از واحد های اقامتی متفاوت می باشد.
 • برای امکانات و خدماتی که ارائه می شود به جز در مواردی جزئی هزینه ی جداگانه پرداخت نمی کنید.
 • پرسنل در هر زمان لازم برای کمک به شما آماده هستند.

اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران پلاک

تهران پلاک سایت بزرگ و معتبری است که امکان اجاره انواع هتل آپارتمان – سوئیت مبله و سوئیت های یک شبه دو شبه را در اختیارتان قرار داده است. شما می توانید برای رزرو و اجاره سوئیت های مبله و هتل آپارتمان های این مجموعه که در غرب تهران و منطقه ای عالی و مناسب قرار دارند با ما تماس بگیرید.

تهران پلاک سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و همه هتل آپارتمان ها و سوئیت های مبله خود را قبل از تحویل به شما ضد عفونی می کند. هزینه های درنظر گرفته شده برای اجاره هتل آپارتمان تهران پلاک بسیار به صرفه بوده و باعث شده است افراد با هر بودجه ای بتوانند از امکانات عالی و درجه یک تهران پلاک برخوردار شوند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را از کارشناسان دریافت کنید!

رضایت شما مهم ترین نکته ای است که ما در جهت آن تلاش می کنیم و از این رو سوئیت های مبله امن، تمیز و … را در اختیارتان می گذاریم. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که سوئیت های مبله تهران پلاک به اکثر مراکز مهم مثل مراکز درمانی، مراکز نفریحی، مراکز خرید، رستوران ها، سوپرمارکت، داروخانه و … دسترسی آسان دارند.

همین حالا برای هتل آپارتمان ارزان در تهران با ما تماس بگیرید!

6 پاسخ

  1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  1. سبلام همراه عزیز تهران پلاک، برای اجاره و اطلاع از قیمت های رزرو سوئیت و هتل آپارتمان فقط باید با ما تماس بگیرید، بنا به دلایلی رزرو آنلاین نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »