اجاره هفتگی خانه در جنت آباد – غرب تهران

تهران پلاک یک وب سایت اختصاصی برای اجاره هفتگی خانه در جنت آباد می باشد. با تهران پلاک همراه شوید! جنت آباد در منطقه 5 شهرداری با منطقه پستی 14 و پیش شماره 44 قرار دارد. اگر نگاهی به نقشه جنت آباد بیندازیم انتهای شرقی جنت آباد، بزرگراه اشرفی اصفهانی، چهاردیواری و پونک است. شهران در غرب جنت آباد قرار دارد و در جنوب به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شود. شمال این منطقه هم به حصارک می رسد.

اگر به دنبال یک هتل آپارتمان در غرب تهران هستید که همه نیازهای شما را برآورده کند (با ارزان ترین قیمت) با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

برای اجاره خانه در جنت آباد، گروه تهران پلاک بهترین ها را به شما ارائه می دهد. شما می توانید از طریق این گروه خانه موردنظر خود را برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید!

علت نامگذاری این محدوده به جنت آباد، به گذشته های دور برمی شود وقتی رودخانه هایی نشات گرفته از کن، آب اهالی منطقه را آماده می کرد و به برکت باغ و بوستان های بی شمار، اینجا جنت آباد یعنی سرزمین بهشت نامیده شد. حالا این محله انقدر وسعت پیدا کرده که به سه قسمت جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم می شود و قیمت خانه در هر قسمت متغیر است.

شاه راه ها و خیابان های مهم جنت آباد یکی آبشناسان و دیگری بزرگراه همت است که از محدوده جنت آباد می گذرد. از خیابان ها مهم این محله می توان به بیست و بیست و پنج متری گلستان، چهار باغ و لاله اشاره کرد.

برای اجاره هفتگی خانه در جنت آباد تهران پلاک اکازیون مناسبی را به شما پیشنهاد می کند.

در تهران پلاک می توانید سوئیت های یک خوابه و دو حوابه را با بهترین قیمت ممکن اجاره کنید. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن یک اقامتگاه ضد عفونی شده و تمیز داشته باشید!

مدارک و مسائل مالی مهم برای اجاره هفتگی خانه در جنت آباد – مدارک اجاره روزانه خانه در تهران

۱. ارائه ضمانت

باید به عنوان کسی که قرار است ماهیانه پولی به صاحب خانه پرداخت کند، خود را به درستی معرفی کنید و به صاحب خانه اطمینان دهید که توانایی پرداخت اجاره خانه را دارید. تلاش کنید راه های ارتباطی خود با صاحب خانه را دقیق و شفاف مشخص کنید. شماره های در دسترس از خود ارائه بدهید و شماره و راه ارتباطی با صاحب خانه را هم دریافت کنید.

۲. پرسیدن جزئیات اجاره هفتگی خانه در جنت آباد

در رابطه با پرداخت قبوض اطلاعات لازم را کسب کنید و از صاحب خانه سؤال بپرسید. باید بدانید پول کرایه ای که پرداخت می کنید صرفا برای هزینه اجارهی خانه است یا موارد دیگری مثل قبوض و شارژ ساختمان و… را هم دربرمی گیرد یا خیر.

پرسیدن درباره میزان پرداختی برای قبوض و شارژ و… در فصول مختلف هم مهم است. اگر این اطلاعات را بدانید تنظیم بودجه را بهتر سر و سامان می دهید.

اجاره یک هفته ای خانه در جنت آباد

دیدن دقیق ساختمان

وقتی برای دیدن ساختمانی مراجعه می کنید، تلاش کنید همه چیز را دقیق از نظر بگذرانید. از تعمیر و خراب شدن ها دقیقا سؤال کنید. چون امکان دارد بعدا بعضی از خراب شدن ها به گردن شما بیفتد. موارد زیر باید در زمان دیدن ساختمان به خوبی چک شوند:

  • قبل از قرارداد اجاره هفتگی خانه در جنت آباد لوله های آب و گاز. ببینید که نشتی یا خراب شدن وجود نداشته باشد.
  • شیرآلات را چک کنید. ببینید که دست شویی، دوش حمام و… مشکلی نداشته باشد.
  • وضعیت برق کشی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی را دقیق چک کنید
  • وضعیت دیوار و پنجره ها را ملاحظه کنید. ببینید که ضخامت دیوارها چطور است. اگر دیوراها نازک باشند از سر و صدای واحدهای دیگر در امان نخواهید بود. ضمنا سالم بودن پنجره ها و درها را هم فراموش نکنید.
  • سر و صدای محل هم موضوع مهمی است که می تواند آرامش شما را سلب کند. پس حتما به این موضوع دقت کنید.

البته برای اجاره هفتگی خانه در جنت آباد تهران پلاک بهترین سوئیت ها و هتل آپارتمان های مبله را در اختیار دارد که دارای وسایل کامل زندگی هستند و همینطور دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند.

اجاره سوئیت مبله نوروز 1401

مذاکره برای اجاره

اگر همه چیز به خوبی پیش رفت و از خانه و صاحب خانه خوشتان آمد، وارد مرحله مذاکره می شوید. جهت اجاره خانه در محدوده جنت آباد، گروه تهران پلاک بهترین ها را به شما ارائه می دهد. شما می توانید از طریق این گروه منازل موردنظر خود را برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید!

 

آیاد به دنبال اجازه هفتگی خانه در جنت آباد هستید؟ اجاره خانه در جنت آباد به صورت هفتگی یکی از مواردی است که در تهران پلاک جهت سهولت پیدا کردن خانه برای شما عزیزان در این وب سایت قرار داده شده است. شما می توانید همین حالا از موارد اجاره هفتگی خانه در جنت آباد دیدن کنید و با توجه به شرایطی که دارید، بهترین گزینه را انتخاب کنید! اگر به دنبال خانه ای امن و مطمئن هستید، تهران پلاک با اجاره هفتگی خانه در جنت آباد تهران، همراه شماست!

تهران پلاک گزینه ای عالی برای اجاره کوتاه مدت و بلند خانه در جنت آباد!

یکی از ملاک های مهم برای اجاره خانه، تمیز بودن آن است. اگر خانه تمیز نباشد، شما نمی توانید به راحتی از سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه استفاده کنید. تمامی خانه های اجاره داده شده در وب سایت تهران پلاک، تمیز هستند و بدون هیچ گونه مشکلی در نظافت به شما اجاره داده می شوند.

اجاره سوئیت مبله – هتل آپارتمان در تهران پلاک

همین حالا میتوانید برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد اقدام کنید. تهران پلاک دارای سوئیت های مبله و بسیار تمیزی است که در غرب تهران قرار دارند. در صورتی که می خواهید یک هتل آپارتمان یا یک سوئیت مبله در محله دنجی از تهران اجاره کنید با ما در تهران پلاک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

سوئیت ها و هتل آپارتمان های تهران پلاک همگی به بهترین شکل ممکن ضد عفونی می شوند و مورد بررسی کامل برای تحویل به شما عزیزان قرار می گیرند. تماس بگیرید و از قیمت ها و مدارک مورد نیاز آگاه شوید. تهران پلاک اقامتگاهی امن و مطمئن برای شما دارد! همین حالا برای اجاره هفتگی خانه در جنت آباد با کارشناسان تهرانم پلاک تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط