اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

اگر قصد اجاره اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد را دارید، تهران پلاک موردهای فوق العاده ای دارد که آن ها به به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره می دهد. برای رزرو هتل آپارتمان در سعادت آباد یا سوئیت روزانه در محله سعادت آباد با ما تماس بگیرید! در ادامه شما را با محل سعادت آباد آشنا می کنیم.

سوئیت های روزانه – هفتگی و ماهخانه تهرات پلاک همگی پیش از تحویل به شما عزیزان نظافت و ضد عفونی می شوند و ما در تلاشیم بهترین ها را با بهترین قیمت به شما ارائه کنیم. فعلا امکان رزرو آنلاین بنا به دلایلی وجود ندارد و شما باید برای رزرو و اطلاعات بیشتر درباره جزئیات با تماس تلفنی اقدام کنید. ما در تلاش هستیم تا نیاز شما عزیزان را در خصوص اقامت در شهر تهران رفع کنیم.

سوئیت مبله سعادت آباد

 

اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد ارزان و فوری

سوئیت هایی که توسط تهران پلاک در اختیار شما عزیزان قرار داده می شوند همگی مبله هستند، یعنی کلیه وسایل زندگی و سکونت را دارا می باشند. خانه ها و سوئیت های مبله ما در تهران پلاک دارای تلویزیون، سرویس خواب، مبلمان، وسایل کامل آشپزی، یخچال، گاز و … می باشند. بهتر است بدانید که خانه اجاره روزانه در سعادت اباد دارای پارکینگ هم می باشد تا افرادی که دارای وسایل نقلیه هستند هیچ نگرانی بابت پارک خودروی خود نداشته باشند.

دوستان عزیز، سوئیت های مبله که توسط تهران پلاک اجاره داده می شوند همگی به مراکز مهمی مثل بیمارستان ها، مراکز تفریحی، مراکز خرید، سوپرمارکت، خیابان های اصلی و … نزدیک هستند. این یعنی شما می توانید به راحتی به کلیه مراکز موردنیاز خود دسترسی پیدا کنید.

قیمت اجاره سوئیت های روزانه سعادت آباد بسیار رقابتی بوده و باتوجه به چیدمان تمیز و شیک خانه ها بسیار مناسب می باشند. برای اجاره سوئیت های مبله و خانه های روزانه در محله سعادت آباد با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان شما را راهنمایی کنند!

اگر قصد اجاره اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد را دارید، تهران پلاک موردهای فوق العاده ای دارد كه آن ها به به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره می دهد. برای رزرو هتل آپارتمان در سعادت آباد يا سوئیت روزانه در محله سعادت آباد با ما تماس بگیرید! در ادامه شما را با محل سعادت آباد آشنا می كنیم. سوئیت های روزانه – هفتگی و ماهخانه تهرات پلاک همگی پیش از تحویل به شما عزیزان نظافت و ضد عفونی می شوند و ما در تلباشیم مناسب ترین ها را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه كنیم.

فعلا امكان رزرو آنلاین بنا به دلایلی وجود ندارد و شما باید برای رزرو و اطلاعات بیشتر درباره جزئيات با تماس تلفنی اقدام كنید. ما در تلاش هستیم تا نياز شما عزیزان را در خصوص اقامت در شهر تهران رفع كنیم.


سوئیت چیست و چه فرقی با آپارتمان و ویلا دارد؟

وقتی دنبال جایی برای اجاره كردن می گردیم، اصطلاح های مختلفی را می شنویم: اجاره سوئیت مبله، اجاره ویلا و اجاره آپارتمان. می دانید این ها چه فرقی با هم دارند؟ در يک واحد چه چیزهایی متفاوت اند كه به يکی سوئیت گفته می شود و به جاهای دیگر آپارتمان؟

کمتر کسی می داند كه سوئیت دقیقا چه تعریفی دارد و با بقیه اقامتگاه ها چه تفاوتی می كند. اگر توجه داشته باشید، سوئیت ها قیمت شان با جاهای دیگر متفاوت است. پس حتما يک فرق هایی بین سوئیت و جاهای دیگر هست. برای این كه مسئله روشن شود، می خواهیم سوئیت را برایتان تعریف كنیم و تفاوتش با آپارتمان و ویلا را توضیح دهیم. بعد می توانید درباره اجار سوئیت مبله تصمیم بگیرید.

تعریف سوئیت

بگذارید این شکلی توضیح دهیم. وقتی وارد يک سوئیت می شوید، اولین چیزی كه می بینید هال و پذیرایی است. یعنی اولین بخش سوئیت، جایی بوده كه مبلمان و تلویزیون و این جور چیزها می باشند. پشت هال و پذیرایی سوئیت، اتاق خواب قرار دارد. در سوئیت ها معمولا خبری از آشپزخانه نیست. ولی اگر فضایش باشد، می شود يک آشپزخانه کوچک هم در نظر گرفت. بعضی ها سوئیت را این شکلی تعریف می كنند: «اتاق های کوچک و بزرگی كه به هم متصل می باشند». در کل سوئیت شبیه به يک خانه کوچک و جمع و جور است.

تا چند سال پیش، هتل ها و مسافرخانه ها، تنها راه برای اقامت مسافران در تهران بودند، اما پس از پیمودن پیچ و خم قوانین، اجاره روزانه سوئیت ها، خانه ها و آپارتمان ها در چارچوب قانون در تهران فراگیر شد. اگر هزینه اقامت در هتل ها برای شما بالا باشد، اجاره سوئیت روزانه در تهران علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شما، حس آرامش و امنیت يک منزل شخصی را برایتان تداعی خواهد كرد.

اگر بودجه کمی برای پرداخت اجاره در نظر دارید، باید فكر اجاره آپارتمان های لوکس و بزرگ را كنار بگذارید و به اجاره سوئیت در تهران قناعت كنید. سوییت ها امكانات رفاهی مورد نياز شما را فراهم خواهند كرد، ولی به واسطه متراژ کمتر و امكانات معقول، انتخاب اقتصادی تری به حساب می آیند.

خوشبختانه با وجود موردهای بسياری كه در سایت تهران پلاک جمع آوری شده است، برای پیدا كردن سوئیت اجاره ای در تهران نياز به مراجعه حضوری به بنگاه های املاک نخواهید داشت. آمار نشان می دهد با افزایش قیمت خانه در تهران و نوسانات قیمت بازار مسكن این کلان شهر، اجاره سوئیت 30 متری در تهران يا اجاره روزانه سوئیت 20 متری در تهران با استقبال بسيار زيادی روبرو شده است.

درباره محله سعادت آباد

در ادامه متن تصمیم گرفتیم شما را با محله سعادت آباد آشنا كنیم. با ما همراه شوید و در بخش نظرات ما را محروم نكنید! تجربيات و نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید. محله سعادت آباد يکی از محله های شمال غرب كه در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. جزو معروف ترین و گران ترین محله های تهران بوده كه تا چشم كار می كند در آن برج ها و مراکزخرید لوکس و مدرن به چشم می خورد.در ادامه به بررسی و آشنایی با این محله می پردازیم. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

سعادت آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه يادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت آباد می گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت آباد و در دامنه کوه واقع می باشند. خيابانهای سعادت آباد ۲۴ متری علامه، سرو و همین طور بلوار پاكنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خيابان های مهم سعادت آباد به حساب می آیند. سعادت آباد در دامنه رشته کوه البرز قرار دارد و به همین علت جزو محلات خوش آب و هوای تهران به حساب می آید.

علت نام گذاری سعادت آباد اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

علت مهم نام گذاری سعادت آباد، ساداتی بودند كه به همراه سید ضياء االدین طباطبایی به این منطقه آمده بودند و این منطقه را آباد كرده بودند. پس از سکونت این جمع سید، مردم این منطقه را به نام سادات آباد می شناختند. با سکونت افراد دیگر در این منطقه و پس از گذشت زمانی چند، واژه سادات به سعادت تغییر كرد و نام سعادت آباد به شکل كنونی خود رسید و این نام را تا كنون هم حفظ كرده است.

جغرافيای سعادت آباد

سعادت آباد در جنوب رشته کوه البرز و در شمال غرب شهر تهران قرار گرفته است. سعادت آباد از شمال به رشته کوه البرز، از شرق به اتوبان چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال شرق به اوین و دركه، از شمال غرب به دره فرحزاد منتهی می شود. این موقعیت جغرافيایی باعث شده بوده كه سعادت آباد دارای آب و هوایی مطبوع باشد و دسترسی بسيار خوبی را به تفرج گاه های اوین و دركه داشته باشد.

آيا سعادت آباد روی گسل است؟ اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

برای افرادی كه می خواهند در این رابطه اطلاعاتی داشته باشند، باید اشاره كرد كه بسياری از مناطق تهران را گسل های تهران مورد تهدید قرار می دهند. گسل شمال تهران، گسل شرق تهران و گسل جنوب تهران از جمله گسل های تهران می باشند. گسل شمال تهران كه مناطق شمالی تهران را مورد تهدید قرار می دهد از سوهانک آغاز شده و تا حصارک هم امتداد دارد. گسل شمال تهران خود به چندین گسل دیگر مثل گسل محمودیه و داودیه گسل ملاصدرا تقسیم می شود كه این سه گسل می توانند بسياری از مناطق شمالی و از جمله سعادت آباد را تحت تاثیر قرار دهند.

دسترسی سعادت آباد

سعادت آباد محله ای بسيار خوش مسیر بوده و بزرگراه های بسيار زيادی در اطراف این محله وجود دارد. بزرگراه همت، بزرگراه هاشمی رفسنجانی، بزرگراه چمران و بزرگراه يادگار امام از بزرگراه های اطراف سعادت آباد می باشند و این بزرگراه ها امكان دسترسی به محله سعادت آباد تهران را فراهم می كنند. بسياری این سوال را دارند كه چگونه به سعادت آباد برویم ؟ اگر از هر جایی از تهران میخواهید خود را به سعادت آباد برسانید، مناسب ترین راه برای رفتن به سعادت آباد چهار بزرگراهی بوده كه در اطراف این محله می باشند.

حمل و نقل عمومی

سعادت آباد از نطر دسترسی به حمل و نقل عمومی هم دارای شرایط مناسبی است. به خصوص در بزرگراه سعادت آباد و میدان كاج، پايانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی وجود دارد كه امكان دسترسی این محله را به حمل و نقل عمومی مهيا كرده است.

مترو سعادت آباد اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

آخرین ایستگاه مترو نزديک سعادت آباد، ایستگاه مترو میدان صنعت در خط ۷ مترو تهران است. خط ۷ مترو تهران دو ایستگاه مترو برای سعادت آباد دارد كه این ایستگاه ها، ایستگاه مترو دادمان و ایستگاه مترو میدان کتاب می باشند، اما این خط مترو تا كنون به بهره برداری نرسیده است. به همین علت برای افرادی كه این پرسش را دارند كه چطور با مترو برم سعادت آباد ؟ باید گفت كه هم اكنون نزديک ترین مترو به سعادت آباد، ایستگاه مترو میدان صنعت است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

شرایط زندگی در سعادت آباد و قیمت آپارتمان در سعادت آباد

سعادت آباد جزو محلات گران قیمت شهر تهران به حساب می آید. قیمت آپارتمان و املاک کلنگی در سعادت آباد جزو بالا ترین قیمت های شهر تهران و بالا ترین قیمت های شمال غرب تهران را دارد. این قیمت بالای املاک باعث شده است، شرایط زندگی در سعادت آباد هم به همان تناسب گرانتر از متوسط شهر تهران باشد. سعادت آباد اما به علت نزديکی به بسياری از تفرج گاه های شهر تهران مثل دركه، فرحزاد و جاده قدیم امامزاده داود و همین طور بوستان های بسيار خوب خود، منطقه ای بسيار خوش آب و هوا را برای ساكنین سعادت آباد رقم زده است.

دسترسی سعادت آباد به اتوبان های محوری تهران هم جزو نكات مثبت سعادت آباد است. بزگراه چمران، بزرگراه يادگار امام، بزرگراه نيایش، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و بزرگراه همت این امكان را می دهد تا ساكنین سعادت آباد به راحتی به اتوبان های مهم تهران دسترسی مناسبی را داشته باشند. وجود بیمارستان های بسيار زياد در سعادت آباد هم این محله را با امكانات خوب پزشکی همراه كرده بوده و به علت وجود این بیمارستان ها، کلنيک ها و مراکز درمانی سعادت آباد، جزو مراکز درمانی بسيار خوب شهر تهران است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

امكانات محله

سعادت آباد جذابیت های زيادی دارد و امكانات رفاهی بسيار زيادی را در خود جای داده است. بر خلاف دیگر منطقه های تهران، در این منطقه بوستان های عریض و طویل زياد بوده و بسياری از جوانان و خانواده ها برای وقت گذرانی به این بوستان ها مراجعه می كنند. از بوستان های معروف سعادت آباد می توان به این موارد اشاره نمود:

 • بوستان مدیریت اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد
 • سعادت آباد
 • آبشار دلاوران
 • پرواز

از دیگر امكانات می توان به وجود مال ها و مراکز خرید اشاره نمود كه روزانه جمعیت زيادی را برای خرید كردن در خود جا می دهند. معروف ترین مراکز خرید سعادت آباد، پرواز، ابریشم و کسری می باشند. این منطقه در كنار خانه های با متراژ بالا، از امكانات رفاهی مثل رستوران ها، بیمارستان ها و سوپر مارکت های فراوان برخوردار است. همین طور سفارتخانه نيكاراگوئه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و هتل اسپیناس پالاس كه بزرگ ترین هتل ۵ ستاره ایران است، در محله سعادت آباد قرار دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

دسترسی ها و خيابان های مهم محله سعادت آباد

خيابان سعادت آباد (بلوار مهم شمالی – جنوبی)، خيابان سرو (بلوار مهم شرقی – غربی)، خيابان صرافها، خيابان فرهنگ، خيابان علّامه، خيابان لادن (کوی فراز) و… از خيابان های مهم سعادت آباد می باشند. ميادین مهم این محله هم میدان سردار شهید حسن طهرانی مقدم (كاج)، میدان شهرداری (قیصر امین پور، میدان سرومیدان فرهنگ، میدان بوستان (کتاب)، میدان بهرود می باشند. بلوارهای مهم سعادت آباد تهران هم بلوار شهرداری، بلوار بهزاد، بلوار ۲۴ متری، بلوار دريا، بلوار پاک نژاد، بلوار شهید فرحزادی، بلوار پيام نام دارند.

همان طور كه در بخش های قبل گفتیم محله سعادت آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه يادگار امام شمال و غرب سعادت آباد را محصور كرده بوده و مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت آباد و در دامنه کوه واقع می باشند.

در مورد حمل و نقل عمومی هم باید بدانید كه نبش پارک سنگی پایین تر از میدان كاج هم تاکسی های آزادی، ونک، انقلاب و میدان صنعت همیشه حضور دارند. از میدان صنعت هم به همه نقاط تهران دسترسی دارید و می توانید با اتوبوس يا تاکسی جا به جا شوید. همین طور میدان كاج هم اخیرا به پیشنهاد شورای شهر به میدان شهید تهرانی مقدم تغییر نام داده است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

حمل ونقل عمومی و مترو سعادت آباد

وضعیت دسترسی به بزرگراه ها در سعادت آباد بسيار عالی است. این محله به سه بزرگراه چمران، يادگار امام و نيایش (هاشمی رفسنجانی) دسترسی دارد. وجود تاکس های خطی و پايانه تاکسی رانی در میدان صنعت شهرک غرب، دسترسی حمل و نقل عمومی را در این منطقه در وضعیت بسيار مطلوبی قرار می دهد. نزديک ترین ایستگاه مترو به سعادت آباد هم ایستگاه مترو میدان صنعت بوده و این منطقه از نظر خطوط اتوبوس رانی هم غنی است.

خيابان های مهم محله سعادت آباد

سعادت آباد ميادین بسيار زياد و مهم تهران را در خود جا داده است. از ميادین مهم سعادت آباد می توان به این موارد اشاره نمود: اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

 • میدان کتاب
 • میدان فرهنگ سعادت آباد
 • میدان كاج سعادت آباد
 • میدان سرو

در این ميادین مراکز اداری و تجاری تمرکز بیشتری دارد. يکی از خيابان های بسيار مهم سعادت آباد بزرگراه نيایش بود كه بعد از فوت آیت‎ الله هاشمی رفسنجانی به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی تغییر نام داد. از دیگر خيابان های مهم محله می توان موارد زیر را نام برد: اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

 • خيابان شهرداری
 • خيابان دشت بهشت
 • کوی فراز اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد
 • خيابان درختی
 • خيابان سرو
 • خيابان ۲۴ متری
 • خيابان بهزادپ

مراکز خرید مهم محله سعادت آباد

مراکز تجاری و فروشگاه های بسياری درسعادت آباد از مشهور ترین مراکز خرید تهران می باشند و خریداران زيادی را از محلات دیگر تهران جذب كرده اند. در این مراکز انواع كالاهای مصرفی با برندهای مختلف به فروش می رسد. از معروف ترین مراکز خرید این محله می توان به مرکز تجاری سروستان،مرکز تجاری بوعلی، پاساژ مادر، فروشگاه شهروند بهرود، مرکز تجاری علامه، مرکز تجاری سهیل، مرکز تجاری ابریشم، مرکز خرید توس، مرکز تجاری کسری، مرکز تجاری پرواز، مجتمع تجاري ديدار و … اشاره نمود. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

همین طور نمایندگی برندهای مختلفی مثل آدیداس، ماسیمودوتی، فرس و … در محله سعادت آباد وجود دارند. همین طور سعادت آباد شیرینی فروشی های معروفی مثل شیرینی سرای علامه واقع در خيابان علامه شمالی، شیرینی سرای لادن نبش بلوار شهرداری و شیرینی سرای بی بی پایینتر از میدان کتاب را دارد.

مساجد و حسینیه های شاخص محله

يکی از مساجد شناخته شده تهران كه معمولا برای برگزاری مراسم ترحیم از آن استفاده می شود، مسجد الرسول (ص) واقع در میدان شهید تهرانی مقدم (كاج سابق) است. دو مسجد دیگر این محله؛ مسجد قدس واقع در بلوار دريا و دیگری مسجد پيامبر اعظم در میدان بهرود است. همین طور از اماكن مذهبی این محله می توان به حسینیه هایی مثل حسینیه سیدالشهدا واقع در سرو شرقی و حسینیه ثارالله در خيابان بیست و هشتم محله سعادت آباد اشاره نمود. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

مراکز درمانی محله سعادت آباد

سه بیمارستان مطرح در محله سعادت آباد بیمارستان شهید مدرس، بیمارستان پارسيان و بیمارستان عرفان می باشند. كه در این بین تنها بیمارستان مدرس، دولتی است. سعادت آباد را می توان يکی از قطب های درمانی تهران نام گذاری كرد. مطب تعداد زيادی از پزشكان شناخته شده در محله سعادت آباد است. همین طور کلینيک های زیبایی بسياری در محله سعادت آباد حضور دارند؛ علاوه بر آن تعداد مراکز تصویربرداری و فیزیوتراپی و … در این منطقه کم نیست. يکی از معروف ترین مرکزهای تصویربرداری تهران به نام پردیس نور هم در خيابان بیست و هشتم سعادت آباد واقع شده است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

مراکز مهم دولتی سعادت آباد

علاوه بر فضاهایی كه برای امور روزانه و تفریح در محله سعادت آباد معرفی شده است، شعب بیشتر بانک های معتبر در محله سعادت آباد موجود بوده و ساكنین برای امور بانکی لازم نیست به مناطق دیگر مراجعه كنند.از دیگر مراکز دولتی سعادت آباد می توان به شهرداری منطقه ۲، سفارت نيكاراگوئه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دادسرای سعادت آباد اشاره نمود.

اماكن تفریحی و ورزشی محله سعادت آباد

محله سعادت آباد يکی از محلات تهران بوده كه دارای تعداد زيادی بوستان و فضای سبز است، بیش از ۴۰ پارک در محله سعادت آباد ثبت شده است. پارک سنگی نرسیده به میدان كاج، پارک پرواز در میدان بهرود، پارک آسمان در میدان کتاب و … از پارک های بزرگ و شناخته شده سعادت آباد به حساب می آیند. ژوراسيک پارک تهران يا بوستان دایناسورهای متحرک هم كه يک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحی در میدان بهرود سعادت آباد تهران است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

چرا به سعادت آباد بالا شهر می گویند؟

سعادت آباد در منطقه ۲ تهران قرار دارد كه از مناطق بالای شهر تهران است. قیمت املاک سعادت آباد هم بسيار گران است. این محله يکی از محله های لوکس تهران بوده و به همین علت خیلی از مردم معتقدند كه سعادت آباد يکی از محلات بالای شهر تهران است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

سعادت آباد چند محله دارد؟

سعادت آباد به جز محله مهم كه به نان سعادت آباد است پنج محله دیگر هم دارد. این محله ها عبارتند از:

محله دريا

محله دريا يکی از محلات سعادت آباد و منطقه ۲ تهران است. محله دريا از شمال با بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، از جنوب با بلوار دادمان و خيابان مدیریت، از غرب با بلوار پاكنژاد و از شرق با بزرگراه چمران محدود شده است. محله دريا با محله های سعادت آباد، محله شهرک غرب، محله ونک، محله آسمان و محله سپهر مجاورت دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

محله آسمان

محله آسمان يکی از محلات منطقه سعادت آباد و منطقه ۲ تهران است. محله آسمان از شمال با بزرگراه يادگار امام، خيابان ایثارگران و خيابان ایثار جنوبی، از شرق با بلوار پاكنژاد و بلوار سرو غربی و از جنوب با بزرگراه هاشمی رفسنجانی محدود شده است. محله آسمان با محله های بهرود، سعادت آباد، دريا، پونک، سپهر، نفت، پرواز، فرحزاد مجاور است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

محله سپهر

محله سپهر يکی از محلات سعادت آباد و منطقه ۲ تهران بوده كه از شمال با بزرگراه هاشمی رفسنجانی و خيابان نخلستان، از جنوب با بلوار دادمان از شرق با بلوار دريا و بلوار پاكنژاد و از جنوب محدود است. محله سپهر با محله های سعادت آباد، شهرک غرب، ایوانک، دريا، آسمان، پونک مجاور است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

محله ایوانک

محله ایوانک يکی از محلات خوب سعادت آباد و منطقه ۲ تهران است. از شمال با بلوار دادمان، بلوار فرحزادی و خيابان زرافشان شمالی، از جنوب با بزرگراه همت، از شرق با خيابان حسن سیف، میدان صنعت، بلوار پاكنژاد و بزرگراه شیخ فضل الله و از غرب با رود دره پونک و بوستان نهج البلاغه محدود شده است. محله ایوانک با محله های شهرک آزمایش، محله شهرک غرب، محله مرزداران، محله کوی نصر، محله پونک و محله سپهر مجاورت دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

محله پرواز

محله پرواز يکی از محلات سعادت آباد و منطقه ۲ تهران است. محله پرواز از شمال با رشته کوه های البرز از شرق با میدان بهرود، بلوار پيام و بلوار پاكنژاد، از جنوب با بزرگراه يادگار امام و خيابان ایثارگران و از غرب با خيابان امام زاده داود محدود شده است. محله پرواز سعادت آباد با محله های بهرود، محله سعادت آباد، محله آسمان و محله فرحزاد مجاورت دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

محله بهرود

محله بهرود يکی از محلات خوب سعادت آباد و منطقه ۲ تهران است. محله بهرود از شمال با خيابان کوهسار و رشته کوه های البرز، از شرق با خيابان مفیدی، خيابان دشت بهشت و خيابان اوین، از جنوب با بزرگراه يادگار امام و بلوار سعادت آباد و از غرب با بلوار پيام و میدان بهرود محدود شده است. محله بهرود سعادت آباد با محله های سعادت آباد، محله آسمان، محله اوین، محله پرواز، محله دركه و محله هزار سنگ مجاورت دارد.

نام جدید میدان كاج چیست؟

میدان كاج سعادت آباد در تقاطع خيابان سعادت آباد با خيابان سرو است. دو میدان سرو و میدان كاج سعادت آباد از ميادین قدیمی سعادت آباد می باشند. نام میدان كاج سعادت آباد بعد از ترور شهید تهرانی مقدم، به نام میدان تهرانی مقدم تغییر كرد و امروز نام دیگر میدان كاج، میدان تهرانی مقدم است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

شهرک غرب بهتره يا سعادت آباد؟

در مورد این سوال باید گفت كه شهرک غرب تهران از نظر خيابان کشی و دسترسی به بقیه نقاط تهران نسبت به سعادت آباد ارجحیت دارد. شهرک غرب منطقه ای دنج و خلوت تر از سعادت آباد بوده و این موضوع به علت تراکم کمتر شهرک غرب نسبت به سعادت آباد است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

اما سعادت آباد محله ای با تراکم و ترافيک بیشتر بوده و دسترسی خوبی به کوهستان های البرز مرکزی داشته و هم چنین به جاهای دیدنی تهران هم دسترسی مناسبی دارد. در مورد دسترسی به مراکز خرید تهران، وضعیت هر دو محله بسيار مطلوب بوده و هر دو محله دارای مراکز خرید بسيار خوبی می باشند و هم مراکز خرید سعادت آباد و هم مراکز خرید شهرک غرب جزو مناسب ترین مراکز خرید تهران می باشند.
این مطالبی بوده كه بسياری از مردم درباره محله لوکس سعادت آباد نمی دانند.

دلایل محبوبیت محله سعادت آباد تهران

 • داشتن آب و هوایی سالم تر و تمیزتر نسبت به دیگر محله های منطقه ۲ تهران اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد
 • دسترسی سریع و راحت به بزرگراه های مهم پایتخت
 • نزديکی به مراکز خرید و برخورداری از امكانات رفاهی گوناگون
 • محل قرارگیری ۲ دانشگاه مهم: دانشگاه امام صادق و دانشگاه ادبيات و زبان های خارجی علامه طباطبایی
 • وجود خانه های نوساز در محله سعادت آباد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد
 • برخورداری از کوچه ها و خيابان های پهن و عدم وجود طرح ترافيک.

مقایسه نرخ قیمت خرید آپارتمان در سعادت آباد و شهرک غرب

 • وجود آپارتمان های نوساز و افزایش ساخت وساز در سعادت آباد موجب شده تا آپارتمان هایش از قیمت های بالایی برخوردار باشند. جدیدا ساخت وساز آپارتمان های با متراژ بالا در محله سعادت آباد رونق بیشتری گرفته بوده كه این امر نشان از وجود متقاضيان خواهان آپارتمان هایی با متراژ بالا دارد. قیمت خرید آپارتمان در سعادت آباد به محله و خيابانی كه خانه در آن واقع شده است بستگی دارد؛ مثلا خرید آپارتمان در بلوار ۲۴ متری سعادت آباد نسبت به سایر مناطق گران تر است زیرا منطقه آرامی بوده و يکی از گران ترین خيابان های کشور به حساب می آید. اگر قصد خرید آپارتمان در سعادت آباد را دارید باید بدانید قیمت هر متر آپارتمان در محله سعادت آباد از ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان شروع شده و تا ۲۷٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ادامه دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد
 • بخش عمده ای از شهرک غرب را خانه های ویلایی با سقف های شیروانی تشکیل می دهد. این خانه های ویلایی كه جمعیت کمی را در خود جای داده اند باعث شده این محله جو آرامی داشته باشد و جزو يکی از محله های خوب شهر تهران شناخته شود. اگر قصد خرید آپارتمان در شهرک غرب را دارید بد نیست بدانید طیف رنج در این منطقه بسيار گسترده و تنوع خانه های آن زياد است. قیمت خانه در شهرک غرب به عوامل بسياری ازجمله سن بنا، متراژ، دسترسی ها و امكانات رفاهی و کیفیت ساخت بستگی دارد. قیمت هر متر آپارتمان در محله سعادت آباد از ۱۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان شروع شده و تا ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ادامه دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

مراکز خرید مهم محله سعادت آباد

مراکز تجاری و فروشگاه های بسياری درسعادت آباد از مشهور ترین مراکز خرید تهران می باشند و خریداران زيادی را از محلات دیگر تهران جذب كرده اند. در این مراکز انواع كالاهای مصرفی با برندهای مختلف به فروش می رسد. از معروف ترین مراکز خرید این محله می توان به مرکز تجاری سروستان،مرکز تجاری بوعلی، پاساژ مادر، فروشگاه شهروند بهرود، مرکز تجاری علامه، مرکز تجاری سهیل، مرکز تجاری ابریشم، مرکز خرید توس، مرکز تجاری کسری، مرکز تجاری پرواز، مجتمع تجاري ديدار و … اشاره نمود. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

همین طور نمایندگی برندهای مختلفی مثل آدیداس، ماسیمودوتی، فرس و … در محله سعادت آباد وجود دارند. همین طور سعادت آباد شیرینی فروشی های معروفی مثل شیرینی سرای علامه واقع در خيابان علامه شمالی، شیرینی سرای لادن نبش بلوار شهرداری و شیرینی سرای بی بی پایینتر از میدان کتاب را دارد. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

مساجد و حسینیه های شاخص محله

يکی از مساجد شناخته شده تهران كه معمولا برای برگزاری مراسم ترحیم از آن استفاده می شود، مسجد الرسول (ص) واقع در میدان شهید تهرانی مقدم (كاج سابق) است. دو مسجد دیگر این محله؛ مسجد قدس واقع در بلوار دريا و دیگری مسجد پيامبر اعظم در میدان بهرود است. همین طور از اماكن مذهبی این محله می توان به حسینیه هایی مثل حسینیه سیدالشهدا واقع در سرو شرقی و حسینیه ثارالله در خيابان بیست و هشتم محله سعادت آباد اشاره نمود.

مراکز درمانی محله سعادت آباد

سه بیمارستان مطرح در محله سعادت آباد بیمارستان شهید مدرس، بیمارستان پارسيان و بیمارستان عرفان می باشند. كه در این بین تنها بیمارستان مدرس، دولتی است. سعادت آباد را می توان يکی از قطب های درمانی تهران نام گذاری كرد. مطب تعداد زيادی از پزشكان شناخته شده در محله سعادت آباد است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

همین طور کلینيک های زیبایی بسياری در محله سعادت آباد حضور دارند؛ علاوه بر آن تعداد مراکز تصویربرداری و فیزیوتراپی و … در این منطقه کم نیست. يکی از معروف ترین مرکزهای تصویربرداری تهران به نام پردیس نور هم در خيابان بیست و هشتم سعادت آباد واقع شده است.

مراکز مهم دولتی سعادت آباد

علاوه بر فضاهایی كه برای امور روزانه و تفریح در محله سعادت آباد معرفی شده است، شعب بیشتر بانک های معتبر در محله سعادت آباد موجود بوده و ساكنین برای امور بانکی لازم نیست به مناطق دیگر مراجعه كنند.از دیگر مراکز دولتی سعادت آباد می توان به شهرداری منطقه ۲، سفارت نيكاراگوئه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دادسرای سعادت آباد اشاره نمود.

اماكن تفریحی و ورزشی محله سعادت آباد

محله سعادت آباد يکی از محلات تهران بوده كه دارای تعداد زيادی بوستان و فضای سبز است، بیش از ۴۰ پارک در محله سعادت آباد ثبت شده است. پارک سنگی نرسیده به میدان كاج، پارک پرواز در میدان بهرود، پارک آسمان در میدان کتاب و … از پارک های بزرگ و شناخته شده سعادت آباد به حساب می آیند. ژوراسيک پارک تهران يا بوستان دایناسورهای متحرک هم كه يک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحی در میدان بهرود سعادت آباد تهران است. اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد

تهران پلاک بهترین انتخاب برای اجاره سوئیت مبله در سعادت آباد می باشد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید – به صورت آنلاین اجاره داده نمی شود

امیدواریم توانسته باشیم شما را به خوبی با محله سعادت آباد آشنا کنیم. دوستان عزیز شما می توانید برای رزرو هتل آپارتمان در تهران با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند. پس برای رزرو هتل آپارتمان و سوئیت مبله در تهران پلاک با ما در ارتباط باشید! ما در تهران پلاک بهترین ها را در اختیار داریم و همه تلاش خود را برای یک سکونت عالی به شما به کار میگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »