اجاره خانه روزانه غرب تهران

تهران پلاک یکی از بهترین وب سایت های است که در تلاش است با اجاره خانه روزانه غرب تهران با بهترین قیمت و کیفیت رضایت شما را به دست آورد. اگر مسافر شهر تهران هستید و یا به هر دلیلی به اقامت یک روزه یا یک هفته ای در این شهر نیاز دارید، می توانید از موردهای ارائه شده توسط این سایت دیدن کنید و به آسانی ثبت درخواست اجاره خانه موردنظر خود را انجام دهید! برای رزرو و پشتیبانی با 09308034484 تماس بگیرید.

مسافر که باشید، اولین چالشی که با آن مواجه خواهید بود، چگونگی اقامت شما در طول سفر است. نوع این چگونگی اقامت درگیر عوامل بسیاری انتخاب می شود. آیا در یک سفر طبیعت گردی هستید؟ و یا در حال گردشگری با هدف برخورداری از یک حس آرامش بخش می خواهید چند روزی را در یک فضای دلنشین خلوت کنید؟ اجاره خانه روزانه غرب تهران

شاید هم با تامین اهدافی غیر از تفریح راهی سفر شده اید. مثلاً برای انجام کاری اداری راهی سفر هستید و یا یک سفر علمی در پیش دارید. اصلا تیم باشگاهی مورد علاقه شما در یک شهر دیگر بازی دارد و شما برای تماشای آن بازی قصد سفر دارید. در هر صورت اقامت چیزی نیست که نخواهید به آن فکر کنید. خصوصا که این اقامت همراه با شهر تهران باشد و شما قصد اجاره روزانه خانه در تهران را داشته باشید.

به هر صورت تهران می ‌تواند در مسیر سفر هر کسی قرار گیرد. از تفریحات گرفته تا انجام امورات اداری و سفر های علمی و شاید تماشای بازی باشگاه های مورد علاقه؛ اما بهترین نوع اقامت در تهران کدام گزینه است؟ آیا می شود در تهران چادر زد؟!!! و یا همراه با هتل های گران قیمت این شهر شد؟ یکی از بهترین انتخاب ها می تواند اجاره خانه روزانه غرب تهران باشد.

برای اجاره روزانه خانه در جنت آباد با ما در ارتباط باشید!

اگر می خواهید خانه موردنظرتان را با عکس های کامل و واقعی مشاهده کنید همین حالا به بخش آگهی های وب سایت مراجعه کنید.

اجاره خانه روزانه غرب تهران با قیمت مناسب

اگر نیاز دارید در شهر تهران به صورت موقت خانه اجاره کنید، سری به آگهی های سایت بزنید! در این بخش آگهی های تایید شده توسط تهران پلاک قرار گرفته اند که شما می توانید با بهترین قیمت ممکن آن ها را اجاره کرده و از امکانات آن ها بهره مند شوید. خانه های تهران پلاک همگی به صورت مبله هستند و دارای اسباب زندگی می باشند.  قبل از تحویل به مستاجر آن ها نظافت شده و توسط تیم حرفه ای به شما تحویل داده می شوند.

یکی از مواردی که باید به آن ها اشاره کنیم این است که موارد ارائه شده در این مجموعه به مراکز مهم مثل بیمارستان، داروخانه، سوپرمارکت و … دسترسی دارند و شما می توانید در صورت اجاره خانه روزانه غرب تهران از تهران پلاک از آن ها هم بهره مند شوید.

نظافت یکی از مهم ترین نکاتی است که در تهران پلاک بسیار به آن توجه شده و همیشه سعی بر این است که به بهترین شکل ممکن به آن پرداخته شود. برای اجاره آپارتمان روزانه باید بدانید که همه خانه های تهران پلاک، پیش از تحویل به شما مورد نظافت قرار می گیرند. همینطور از نظر امنیتی خانه ها بررسی شده اند و کوچکترین مشکلی شما را تهدید نمی کند!

اجاره خانه در غرب تهران روزانه

فرق اجاره هتل و اجاره خانه روزانه غرب تهران

فرق اول اجاره خانه روزانه غرب تهران و هتل

اولين فرق در نوع واحد اقامتی است. در نگاه اول، خانه مبله مانند هتل است؛ اما وقتی ریزتر شوید، فرق خود را نشان می دهد. در خانه مبله حداقل يک اتاق وجود دارد كه به آن يک خوابه می گويند. تعداد خواب امكان دارد كه تا سه عدد هم برود. در هر اتاق اصولا دو عدد تخت وجود دارد. بعد هال است. هال امكان دارد کوچک باشد يا بزرگ.

همين طور سرویس بهداشتی و حمام كه به شکل مجزا يا مشترک با هم می باشند. مهم ترين چیزی كه باعث اختلاف شده وجود آشپزخانه است. در خانه مبله، يک آشپزخانه خیلی کوچكی قرار دارد. در اين آشپزخانه چند كابينت و چند ظرف برای آشپزی قرار گرفته است؛ اما اين چه فرقی با هتل دارد؟

در هتل خیلی كم پیش می آید كه اتاق داشته باشد. اصولا در هتل شما با يک فضای شبیه به اتاق روبرو خواهید شد. سرویس دستشویی و حمام هم با هم می باشند. نکته اصلی اينكه هیچ فضای آشپزی در هتل وجود ندارد. در واقع باید گفت كه اصلا مسافر اجازه آشپزی در هتل را ندارد.

برای اجاره سوئیت مبله غرب تهران از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

فرق دوم اجاره خانه روزانه غرب تهران با هتل

فرق دوم در خدماتی است كه به اتاق ها داده می شود. باید گفت كه تنها خدمات مشترک ميان هتل و خانه مبله، نظافت بعد خروج هر مهمان است. در واقع در هر دو مرکز اقامتی بعد از خروج هر مهمان، اتاق ها توسط مسئول نظافت تمیز می شوند. همين طور قوانين دیگر شامل ساعت تحویل و ساعت خروج يکسان می باشند؛ اما در دیگر خدمات چنين الزامی وجود ندارد.

شما در هتل می توانيد خدماتی مثل كافی شاپ، رستوران، بوفه، استخر و غیره داشته باشید؛ اما در خانه مبله ها چنين چیزی وجود ندارد. البته باید گفت در مراکز مثلی هتل ميان المللی قصر طلایی تهران كه هم دارای هتل و هم خانه مبله است، خدمات بالا هم عرضه می شود. اجاره خانه روزانه غرب تهران

نکته دیگر اينكه در حالت کلی، خانه مبله ها تقسیم بندی بر اساس ستاره ندارند. در واقع تقسیم بندی آن ها بر اساس كیفیت شان بوده كه به شکل دیگری است؛ اما هتل ها بر اساس ستاره تقسیم می شوند. البته می توان بعضی خدمات مثل تاکسی گرفتن، فروش محدود آب معدني، چایی و دیگر اقلام خوراكی و حتی رستوران را هم در بعضی از خانه مبله ها مشاهده كرد.

يک فرق دیگر اينكه در هتل اقلامی مثل حوله، دمپایی و غیره به شما داده می شود؛ چنين چیزی در خانه مبله وجود ندارد. حداقل مورد كه می توان مشاهده كرد دمپایی است. البته در خانه مبله قصر طلایی تهران همه اقلام اشاره شده به تعداد هر مسافر در هر واحد قرار داده می شود.

فرق سوم اجاره خانه روزانه غرب تهران و هتل ها

فرق سوم در خصوص متراژ و محل قرارگیری هر دو مرکز اقامتی است. اصولا سخت گیری بیشتری در مورد ساخت هتل ها وجود دارد. اين كه هر اتاق هتل باید چه متراژی داشته باشد؟ چه ساختاری در طراحی هتل به كار برود؟ خيابان ساخته شده چه عرضی داشته باشد؟ حداقل امكانات هتل باید چه چیزی باشد؟ و چند مورد دیگر. در صورتی كه چنين سخت گیری هایی در ساخت خانه مبله وجود ندارد.

يكی از تفاوت های چشمگیر؛ بزرگ بودن واحدهای اقامتی خانه مبله نسبت به هتل است. همين طور اگر دقت هم كرده باشید در هر طبقه متوسط ۴ واحد در هر حالت آپارتمانی می توان مشاهده كرده كه در هتل اين تعداد واحدبیشتر است. همين طور خانه مبله الزاما نباید پارکينگ داشته باشد.

اين فرق های اجاره خانه روزانه غرب تهران و هتل به چه معنا می باشند؟ اجاره خانه روزانه غرب تهران

امكان دارد كه اين سؤال برای شما پیش بياید كه اين فرق ها به چه معنا می باشند. در واقع باید كه اين سؤال را به اين صورت بپرسیم كه برای يک مسافر فرق هتل و خانه مبله چه چیزی اضافه يا كم می کند؟

باید گفت كه اين انتظار شما است كه نوع اجاره را مشخص می کند. در هتل شما آشپزی نمی کنيد، بلكه باید غذای خود را در رستوران آنجا يا بیرون میل کنيد؛ اما درخانه مبله غذا به شما ارائه نمی شود. اگر حوصله آشپزی ندارید، باید كه به هتل بروید.

در واقع و به طور خلاصه باید بگوییم كه اول از همه نياز خود را بررسی كرده و سپس بر اساس نياز خود سعی کنيد تا مرکز اقامتی مناسب خود را انتخاب کنيد. از نظر قیمت اختلاف دارند؛ اما گاهی قیمت يک واحد هتل از واحد خانه مبله كمتر است كه البته باید گفت اين مسئله به تعداد تخت و خواب ها بستگی دارد.

اگر همیشه در هتل اقامت داشته اید حتما برای شما اقامت در خانه مبله عجیب به نظر خواهد رسید. باید كه در ابتدا قوانين هر دو مرکز اقامتی را بپرسید؛ به خصوص در خصوص امكانات آشپزی.

شما در خانه مبله با فضای بازتری نسبت به اتاق هتل روبرو خواهید بود؛ اما تعدادی از خصوصيات آنجا را نخواهید داشت. اجاره خانه روزانه غرب تهران

مگر اينكه مكانی مثل قصر طلایی هر دو مرکز را در يکجا داشته باشد و به همه مسافران خود عرضه کند. به هر حال با توجه به شرایط بالا در نظر بگیرید كه کدام مرکز اقامتی مناسب شما برای اقامت در طول سفرتان است.

نگران نباشید! با تهران پلاک می توانید با بهترین قیمت یک سوئیت مبله بزرگ و تمیز اجاره کنید! برای اطلاع از شرایط و خصوصیات اجاره خانه روزانه در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

برای اجاره اجاره خانه روزانه غرب تهران با ما تماس بگیرید!

مزایای اجاره روزانه خانه در تهران و هتل آپارتمان مبله در تهران

اجاره روزانه خانه و هتل آپارتمان مبله مزایای بسیاری دارد، از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • سرعت، راحتی و آسایش
 • امکان بررسی انواع خانه ها همراه با تصاویر
 • امکان مقایسه قیمت ها در اجاره خانه روزانه غرب تهران
 • امکان آشپزی و برگزاری مهمانی

برای اجاره هتل آپارتمان در غرب تهران به ما اعتماد کنید!

اجاره سوئیت مبله در تهران

با توجه به روحیات خود بهترین گزینه را برای اجاره سوئیت مبله در تهران در نظر بگیرید. اگر اهل طبیعت گردی می باشید و به دنبال یک منطقه خوش منظره و خوش آب و هوا می باشید با اجاره خانه در نواحی جنت آباد تهران بهترین ها را تجربه کنید و تجربه جدید از سفر به تهران برای خود رقم بزنید. در نهایت این موقعیت در اختیار شما قرار گرفته تا با اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران سفر کم هزینه را تجربه کنید و در مخارج سفر صرفه جوئی کنید. تهران شهر تمام عیار و متفاوت است برای تعطیلات شما. اجاره خانه روزانه غرب تهران

سوئیت ها و خانه های اجاره ای در تهران همواره از سوی گردشگران مورد استقبال قرار می گیرند. ممکن است فردی برای بازدید از نمایشگاه، بستن قرارداد کاری، تفریح، درمان و… برای مدت کوتاهی به تهران سفر کند. اجاره خانه روزانه غرب تهران

در این صورت به جای صرف هزینه های هنگفت اقامت در هتل، می تواند به صورت روزانه یک آپارتمان مبله  راحت اجاره کند. همچنین اگر مایل نیستید همه وعده های غذایی تان را در رستوران ها بگذرانید، در این خانه های مستقل تمام لوازم موردنیاز برای آشپزی وجود دارد و می توانید دستپخت خودتان را نوش جان کنید.  اجاره خانه روزانه غرب تهران

تفاوت اجاره روزانه و ماهانه خانه در تهران

اما سوال اصلی تفاوت اجاره روزانه و ماهانه خانه در تهران است.

 • اولین تفاوت در نوع پرداخت هزینه است. در اجاره روزانه خانه هزینه باید روز قبل پرداخت شود ولی در اجاره ماهانه اغلب اجاره بعد از یک ماه پرداخت می شود یا بخشی در ابتدای ماه و مابقی در انتهای ماه پرداخت می گردد.
 • دومین تفاوت در ساعت تحویل خانه اجاره ای است. در اجاره روزانه خانه ازساعت ۱۴ تحویل داده می شود و روز بعد ساعت ۱۲ کلیدهای تحویل گرفته می شوند. اگر بیش از این ساعت نیاز دارید که در خانه بمانید باید هزینه اضافه پرداخت کنید. اما در اجاره ماهانه ساعت خاصی برای تحویل وجود ندارد. اجاره خانه روزانه غرب تهران
 • تفاوت دیگر در میزان امکانات است. در اجاره روزانه خانه امکانات اغلب به گستردگی و تنوع اجاره ماهانه خانه نیست.
 • در اجاره روزانه خانه امکان کنسلی و بازگشت پول بسیار کم است و گاهی میزبان شرایط را سخت گیرانه در نظر می گیرد. اما در اجاره ماهانه، امکان کنسلی و بازگشت بخشی از هزینه ها وجود دارد.
 • یکی دیگر از تفاوت های اجاره روزانه و ماهانه خانه در قیمت آن هاست. در اجاره روزانه قیمت ها مناسب یک روز هستند اما در زمان اجاره ماهانه میزبان تخفیف های نیز برای مهمان در نظر می گیرد.
 • در اجاره روزانه تنها یک واچر برای دریافت خانه کفایت می کند اما در اجاره ماهانه اغلب قرارداد نوشته می شود. اجاره خانه روزانه غرب تهران

 برای اجاره خانه روزانه غرب تهران با ما تماس بگیرید

قیمت اجاره روزانه و ماهانه خانه در تهران

میزبانان خانه های اجاره ای به دلایل مختلفی از جمله مهاجرت، تغییر محل زندگی شان و… امکان جابه جایی وسایل شان را ندارند و با اجاره دادن خانه شان کسب درآمد می کنند. از سوی دیگر مسافران و متقاضیان آپارتمان و سوئیت های مبله نیز با اجاره کردن این نوع اقامتگاه ها، در هزینه های شان صرفه جویی می کنند و به طور موقت صاحبِ خانه ای مستقل می شوند. اجاره خانه روزانه غرب تهران

قیمت اجاره سوئیت و خانه در تهران بستگی به متراژ، محله، تعداد اتاق خواب ها و تجهیزات آن دارد. اما مهم ترین عامل در تعیین قیمت این نوع خانه ها، مدت زمان اقامت در آن است. همچنین در ۶ ماه نخست سال به دلیل تقاضای بالا برای اجاره سوئیت در تهران ممکن است قیمت ها کمی بالاتر برود. به طور کلی اجاره  بهای سوئیت و خانه مبله در محله های مختلف تهران از ۱۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان متغیر است.

در نظر داشته باشید که نرخ اجاره خانه ها براساس تعداد نفرات نیز تغییر می کند. به طور مثال اگر خانه ای ظرفیتش ۴ نفر باشد، مالک خانه می تواند به ازای هر نفر بیشتر، قیمت را بالاتر ببرد.

امروزه بهترین روش برای اجاره خانه در تهران، از طریق اینترنت است. شما با مراجعه به سایت های مختلف در حوزه اجاره آنلاین سوئیت و آپارتمان مبله می توانید تصاویر و قیمت های اقامتگاه ها را ببینید و خانه موردنظرتان را پیش از آغاز سفر، انتخاب و رزرو کنید. اجاره خانه روزانه غرب تهران

برای اجاره خانه روزانه غرب تهران در کنار شما هستیم!

در تماس تلفنی کلیه اطلاعات به شما ارائه می گردد.

اجاره روزانه خانه در جنت آباد مرکزی

شما باید بدانید که اجاره روزانه خانه در جنت آباد و غرب تهران دارای مزایای زیادی می باشد، یکی از مزایای اجاره خانه روزانه غرب تهران این است که به مراکز مهم تفریحی و گردشگری دسترسی دارید و می توانید در سریع ترین زمان ممکن از آن ها بهره مند شوید، همینطور هزینه اجاره خانه روزانه از رزرو هتل ها بسیار ارزان تر است و شما در این مکان های اجاره ای مثل خانه خودتان راحت خواهید بود.

ما می دانیم شما چه می خواهید و در انتظار چه چیزی هستید؛ امنیت، تمیزی و خاطری آسوده! برای اجاره خانه در جنت اباد تهران به صورت روزانه – هفتگی و ماهانه می توانید با ما تماس بگیرید! کارشناسان ما با صبر و حوصله به همه سوالات شما پاسخ می دهند و سعی دارند در سریع ترین زمان ممکن شما را به آن چه درنظر دارید برسانند. اجاره خانه روزانه غرب تهران

اجاره روزانه سوئیت و سوئیت مبله به چه صورت است؟

اجاره سوئیت مبله، سوئیت مبله، ویلا و باغ به شکل موقت به مسافرين است. امروزه اجاره سوئیت مبله جایگزين بسيار مناسب و مقرون به صرفه ای به جای هتل هاست.

هم اکنون با توجه به پیشرفت علم و استفاده مردم از تکنولوژی، نسبت به گذشته و به خاطر استقبال چشمگیر مردم از فضاهای مجازی، امكان اجاره انواع سوئیت، سوئیت مبله و منزل لوکس به شکل آنلاين آماده شده است. اجاره خانه روزانه غرب تهران

سایت تهران پلاک هم برای راحتی مسافرين در داخل و خارج از کشور و همين طور افزایش درآمد صاحبين اماکن و كمک به رونق اقتصادی کشور اين زمينه را آماده كرده است. اجاره خانه روزانه غرب تهران

چرا سوئیت مبله؟

در صورتی كه مسافری قصد اقامت در شهری را داشته باشد، چند راه دارد: اجاره خانه روزانه غرب تهران

مثلا، داشتن آشنا در آن شهر، اولين گزينه ای كه به ذهنش می رسد و فقط چند روز می تواند بماند.

دومين گزينه، اقامت در هتل است كه هزينه قابل توجهی دارد.

اما سومين گزينه ای كه اين روزها بسيار رواج پیدا كرده، اجاره سوئیت مبله است كه هزينه كمی دارد، به مسافر حس راحتی می دهد. حتی مسافرانی كه ترجیح می دهند در پارک ها چادر بزنند هم با پرداخت هزينه اندكی از سوئیت مبله استفاده کنند.

تماس با مجموعه تهران پلاک برای اجاره خانه روزانه غرب تهران

اگر می خواهید یک شب به یاد ماندنی و راحت در سوئیت های مبله تهران پلاک داشته باشید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. رزرو خانه در این مجموعه فقط به صورت تلفنی رزرو آنلاین صورت می گیرد. همین حالا برای اجاره روزانه خانه در تهران با 09308034484 تماس بگیرید! اجاره خانه روزانه غرب تهران

6 پاسخ

  1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »