اجاره خانه مبله در جنت آباد

اجاره خانه مبله در جنت آباد این روزها در کشور بسیار پرطرفدار شده است. این سبک از اجاره به شکل اجاره روزانه یا ماهانه و حتی سالانه انجام می گیرد. پس در این مطلب در سایت تهران پلاک قصد داریم مهم ترین مسائل  اجاره خانه مبله در جنت آباد و سوئیت مبله و تنظیم قرارداد اجاره را که اطلاع از آن اهمیت زیادی دارد را توضیح دهیم. برای اجاره خانه در جنت آباد تهران پلاک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

تهران پلاک معتبرترین سایت جهت اجاره خانه در منطقه جنت آباد به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است. صحت و امنیت همه موردهای تهران پلاک چک شده اند و شما می توانید با اعتماد کامل از آن ها بهره مند شوید.

نکات اساسی اجاره خانه مبله در جنت آباد و سوئیت مبله

آپارتمان یا سوئیت مبله به اتاق یا خانه ای گفته می شود که مبل و اثاث زندگی داشته باشد.

صاحب خانه ها در این نوع از اجاره به دلایل مختلفی مثل مهاجرت، تغییر موقت محل زندگی و … امکان جابه جایی کامل وسایل را ندارند و نمی خواهند هزینه اجاره انبار را تقبل کنند، از طرفی مستاجر یا طرف تقاضا هم با این مدل از اجاره خانه مبله در جنت آباد می تواند از هزینه کردن برای برخی لوازم منزل صرف نظر کند.

مهم ترین عوامل و مباحثی که در زمان اجاره خانه مبله در جنت آباد یا هر نوع ملک دیگری باید به آن ها دقت کرد، مبلغ و میزان اجاره بهای ملک و ودیعه و شرایط قرارداد است. اما اشاره کنیم که اجاره خانه مبله در جنت آباد شرایطی دارد که باید هر دو طرف به آن ها توجه نشان دهند.

نکات اساسی اجاره خانه مبله در جنت آباد و سوئیت مبله

در تهران پلاک کلیه سوئیت ها با تمامی امکاناتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم به اجاره می رسند.

 • ب) احراز و شناسایی مدارک مستاجر

یکی از موارد مهم برای مالکین در این قرار دادها، خیانت در امانت است. برای همین صاحب خانه حتما مدارک شناسایی مستاجر را رویت و هویت او را بررسی نماید.

 • ج) مبلغ اجاره خانه مبله در جنت آباد:

در اجاره خانه مبله در جنت آباد، مبلغ اجاره متناسب با مدت اقامت تعیین می شود؛ پس نیاز است که مدت اقامت و مبلغ اجاره تعیین گردد. هزینه دریافتی با توجه به موقعیت آپارتمان و تجهیزات آن، به عنوان اجاره بها مشخص خواهد شد.

همینطور در بعضی از روزهای پسال که جابه جایی ها کمتر است مثل فصل زمستان، مالکین به ناچار در قیمت ها تجدیدنظر می کنند که باید مستاجران این نکته را در نظر داشته باشند. بهتر است قبل از اجاره دادن آپارتمان از وسایل عکس گرفته شود.

لوله های آب و شیرآلات، سیستم برق ساختمان، وسایل گرمایشی و سرمایشی خانه و در و پنجره ها بهتر است در حضور مستاجرین تست شوند. لوازم موجود در خانه بررسی شود و از سالم بودن آن ها مطمئن شوید. در نهایت همه این موارد باید در یک چک لیست تائید و در ضمیمه قرارداد به امضای دو طرف رسانده شود.

 • د) انعقاد قرار داد:

این نوع از اجاره نامه معمولا از 6 ماه تا چند سال تنظیم می شود. امکان اجاره واحدها به صورت روزانه وجود ندارد، هر چند بعضی از مالکین این عمل را انجام می دهند. مطمئن ترین راه این است که قرار داد در یک بنگاه معاملات ملکی معتبر منعقد تا کد رهگیری هم صادر شود. بهتر است به مواردی در قرار داد ذکر می شوند اشاره کنیم:

 • تاریخ شروع و تمام شدن قرار داد
 • درج کتبی مبلغ اجاره و ودیعه
 • شرایط فسخ قرار داد از جانب صاحب خانه
 • شرایط جریمه مستاجر در صورت ترک زودتر از موعد خانه
 • وظایف و مسئولیت های مربوط به هزینه تعمیرات و خسارات

مالکین می پرسند که ما چطور می توانیم درباره خسارت ها با مستأجر به توافق برسیم؟ طبق عرف هر قرار دادی، مستاجرین یک مبلغ را به‎ عنوان ودیعه به مالکین پرداخت می کنند. این مبلغ به عنوان تضمین جبران خسارات احتمالی ناشی از اجاره خانه است. به یاد داشته باشید که می توان خانه را بیمه کرد.

نکاتی که در زمان اجاره خانه مبله بهتر است رعایت شود

نکاتی که در زمان اجاره خانه مبله بهتر است رعایت شود

برای مستاجرین بهترین زمان ممکن برای مذاکره و ارائه امتیازات موردنیاز و دلبخواهی در مورد اجاره کمتر و تعمیرات خانه، قبل از اسباب کشی است. مستاجرین باید قبل از رفتن به خانه موردنظر، تمام درها، پنجره ها، اتصالات، قفل ها و در در واقع تمام واحد را بررسی و همینطور چراغ ها و وسایل سرمایشی و گرمایشی را خاموش و روشن کنند.

مستاجران در زمان اجاره خانه مبله در جنت آباد دلخواه واقع گرا و منطقی باشند تا بعدا دچار مشکل نشوند. افرادی که به دنبال اجاره خانه مبله در جنت آباد یا سوئیت مبله می باشند در مواقع زیادی با خانه هایی رو به رو می شوند که از بودجه آن ها بیشتر است ولی چون خانه مورد پسند نیست، آن را اجاره می کنند. این یکی از نکات مهمی است که اجاره خانه مبله ماهانه در جنت آباد نباید از ۳۰ درصد درآمد ناخالص شما بیشتر باشد.

هنگام اجاره خانه مبله در جنت آباد یا سوئیت های مبله توجه به تحویل وسایل و لوازم خانه، یکی دیگر از نکاتی است که افراد متقاضی اجاره باید رعایت کنند. بسیاری از مستاجران تصور می کنند چون ملک برای خودشان نیست پس نیازی به بیمه نیست. اما این دست از بیمه ها در زمان رخ دادن حوادث ارزش زیادی خواهند داشت. در واقع این سبک خانه ها مزایت های بسیاری برای متقاضیان دارند ولی به دلیل وجود وسایلی که از ابتدا داخل منزل بوده، اجاره کردن و تحویل دادن آن می تواند کمی دشوار شود که اگر افراد به آن توجه نداشته باشند با مشکلاتی روبرو می شوند.

شناخت صحیح صاحب خانه یکی دیگر از مواردی است که مستاجر به آن دقت کند. افراد بسیاری تصور می کنند که در زمان اجاره آپارتمان، فقط باید مستاجر را بشناسیم و در خصوص او تحقیق کنیم؛ چون کسی که قرار است اجاره را پرداخت کند مستاجر است اما این باور و تصور غلط است. کسانی که قرار است خانه یا ملکی را اجاره کنند باید پیش از اجاره در مورد صاحبخانه تحقیق کرده و او را به خوبی بشناسند؛ چرا که این کار واقعا شخص را از دردسرهای بعدی خلاص می کند.

همین حالا می توانید از میان آگهی های ذکر شده در وب سایت به اجاره خانه در جنت آباد بپردازید!

6 پاسخ

  1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز تهران پلاک – برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات بیشتر باید با ما تماس بگیرید، از راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه استفاده کنید!

 1. روز بخیر میخواستم ببینم برای اجاره هتل آپارتمان ارزان در غرب تهران باید با چه شماره ای تماس بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اجاره ویلا
مقالات

اجاره ویلا

اگر جزو طرفداران اجاره ویلا به دنبال اطلاعات جامع از بهترین مناطق اطراف تهران برای اجاره کردن ویلا هستید در ادامه این مقاله همراه تهران

توضیحات بیشتر »