اجاره خانه روزانه در غرب تهران

اجاره خانه روزانه در غرب تهران یکی از خدماتی است که توسط تهران پلاک با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می گردد. در صورتی که تصمیم به اسکان کوتاه مدت در شهر تهران را دارید، می توانید از طریق آگهی های زیر خانه موردنظرتان را پیدا کنید و با توجه به امکانات موردنظر و قیمت ها یک انتخاب عالی داشته باشید. برای رزرو خانه ها باید با ما تماس بگیرید. اشاره کنیم که در تهران پلاک سعی شده عکس های کامل از خانه ها تهیه شود تا انتخاب شما سریع تر و اسان تر صورت بگیرد! با 09308034484 تماس بگیرید، ما صبورانه به سوال های شما پاسخ می دهیم!

تهران پلاک یکی از بهترین وب سایت هایی است که به معرفی موارد اجاره خانه روزانه در غرب تهران می پردازد. این مجموعه دارای بهترین سوئیت های مبله در محله جنت آباد است که با کامل ترین امکانات در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.

اجاره خانه روزانه در غرب تهران با تهران پلاک

 

اجاره آپارتمان در جنت آباد

 

تهران پلاک یکی از بهترین وب سایت های اجاره خانه به صورت روزانه – ماهانه – هفتگی می باشد که سوئیت های خود را با کاملترین امکانات و به صورت ماهیانه در اختیار شما قرار می دهد. کلیه موارد معرفی شده در تهران پلاک از نظر نطافت و امنیت بررسی شده و سپس به شما تحویل داده می شوند. برای اجاره خانه در تهران به صورت روزانه و بهترین قیمت تهران پلاک بهترین ها را به شما معرفی می کند. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که این سوئیت ها از نظر دسترسی به مراکز مهمی مثل بیمارستان، داروخانه، سوپرمارکت، رستوران و مراکز خرید و تفریحی عالی هستند و اکثرا دارای پارکینگ هم می باشند!

   

پونک

پونک یکی از محله های غرب تهران بوده که به خاطر وجود فراوان گل پونک در باغستان های آن، پونک نام گرفته است.  پونک در قسمت شمال غربی شهر تهران واقع شده و قسمت اعظم آن در منطقه ۵ و قسمت دیگر آن در منطقه ۲ قرار دارد. از بین نام همه محله های غرب تهران، پونک یکی از قدیمی ترین محله ها به شمار می رود. این محله از غرب به جنت آباد از شرق به دره پونک و شهرک غرب از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ فیض محدود است. خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری هم در انتهای شمال غربی پونک قرار دارند.  محله های مرادآباد و حصارک در اطراف پونک می باشند.  قسمت هایی از شهرک غرب هم جزو پونک بوده و به عنوان پونک غربی شناخته می شوند. قدیمی ترین محله پونک، ده پونک بوده که در قدیم محل باغستان های بی شماری بوده که کمتر خانه مسکونی ای در آن دیده می شده.  امروزه این باغ ها جای خود را به برج های غول پیکر داده اند.  از اماکن برجسته تجاری، تفریحی و زیارتی پونک می توان به پاساژ تیراژه، مجتمع تجاری بوستان، بارگاه امام زادگان عینعلی و زینعلی و بوستان نهج البلاغه اشاره کرد.  

ستارخان

خیابان ستارخان (خیابان تاج قدیم) یکی از مهم ترین خیابان های شهر و از محلات غرب تهران بوده که همهاً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان به پاس کوشش ها و مجاهدت های ستارخان، یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نام گذاری شده است. خیابان ستارخان، پیش از انقلاب اسلامی ایران، خیابان «تاج» نام داشت.  ستارخان از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) شروع شده و بعد از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می رسد. بعد ازآن خیابان دوطرفه شده و از زیر پل های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می کند تا به سه راه تهران ویلا برسد.  سپس خیابان باقرخان از آن منشعب می شود تا در میدان توحید، که درگذشته میدان «کندی» نام داشت به پایان می رسد.  بازارچه ستارخان که در زیر پل ستارخان قرارگرفته یکی از مراکز خرید مهم ستارخان به شمار می رود که در بین اهالی این محله طرفداران زیادی دارد.

صادقیه

پیش از انقلاب نام این محله «آریاشهر» بوده است.  اکنون صادقیه در بردارنده محله هایی ازجمله صادقیه، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است.  بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و قسمت های دیگر آن هم در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می باشند که از فلکه دوم آریاشهر شروع شده و به سمت شمال ادامه پیدا می کند. فلکه دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می زند.  در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته است؛ که محل اتصال متروی تهران و کرج است. در نقل قول های مختلف آمده که این محله از زمان ناصرالدین شاه پدید آمده و شامل محله های مختلفی بوده که با گسترش شهری امروزه این محله ها دور از یکدیگر افتاده اند.  در بین نام همه محله های غرب تهران، صادقیه یکی از تجاری ترین محله ها به شمار می رود؛ به این علت که شامل پاساژها و مراکز خرید بسیار مثل مجتمع تجاری گلدیس است.

اجاره روزانه خانه در جنت آباد 

جنت آباد نام محله ای در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران بوده که از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی می رسد. بلوار جنت آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شود.  از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می دهند. از جمله خیابان های بزرگ که به این بلوار می رسند، می توان خیابان های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد. در بین نام همه محله های غرب تهران، جنت آباد به خاطر داشتن بوستان های بسیار از آب و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است. همینطور متمرکز شدن چند مجتمع تجاری بزرگ مثل طوبی، سمرقند و کوروش این محله را به یکی از قطب های تجاری تهران تبدیل می کند. برای اجاره خانه روزانه در غرب تهران می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

شهر زیبا

این محله در شمال غرب تهران و منطقه ۵ واقع شده است.  درگذشته این منطقه را با بلوک های انتهای آیت الله کاشانی و سازمان آب می شناختند، که دارای باغ های توت فراوانی بوده است.  اما درست مثل مناطق دیگر، با ورود انبوه سازان، همه باغ های این منطقه از بین رفته و به جای آن برج ها و مجتمع های بسیاری ساخته شده است. با وجود از بین رفتن همه باغ های این منطقه، به خاطر وجود ارتفاعات کن و وزش باد شرق به غرب، این محله از آب و هوای خنک و پاکی برخوردار است.  بوستان بزرگ جوانمردان و فروشگاه بزرگ هایپر استار در این محله واقع شده که این موضوع بر ارزش املاک این منطقه افزوده است. از خیابان های شهر زیبا می توان به تعاون، آلاله، سرو، نیلوفر، عدالت، شربیانی و کیهان اشاره کرد.  این محله از شمال به خیابان آیت الله کاشانی از جنوب به بزرگراه حکیم از شرق به بزرگراه آسیا (باکری) و از غرب به شهرک اندیشه و دهکده المپیک ختم می شود.

شهران

شهران نام محله ای واقع در شمال غربی منطقه ۵ شهرداری تهران و قسمت شمالی محله کن است.  نام کهن آن بنابر گفته های قدیمی های محله کن «آب پیک» بوده است. بوستان جنگلی کوهسار در شمال غربی این محله و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز جای دارد و به همین علت در بین نام همه محله های غرب تهران، شهران از خوش آب و هواترین مناطق غرب تهران به شمار می رود. بزرگراه نیایش که از شرق در خیابان ولیعصر پایان می پذیرد، بزرگراه ایران پارس (آبشناسان)، بزرگراه شهید باکری و همینطور بزرگراه همت از مسیرهای اصلی ارتباطی منطقه شهران و مرکز شهر تهران می باشند. بلندی های شمال شهران به خاطر دارا بودن پیست و محوطه ای باز همراه با وزش ملایم و همیشگی باد جای مناسبی برای علاقه مندان ورزش های هوایی گلایدر و همینطور موتورسواری شده است. ده کن در غرب شهران و همینطور منطقه سولقان در چند کیلومتری شمال غربی آن و در میان راه جاده امامزاده داوود قرار دارد.

طرشت

محله ای قدیمی در شمال شرقی میدان آزادی بوده که از روستاهای قدیمی تهران به شمار می آید.  حتی بعضی قدمت این محله را از زمان سلجوقیان دانسته اند. طرشت یکی از مناطق خوش آب و هوای تهران و شامل شمار زیادی توتستان بوده است.  اما در حال حاضر از این توتستان ها تعداد کمی باقی مانده است.  درگذشته یکی از راه های ری به طبرستان از این محله می گذشته که یکی از مهم ترین راه های ارتباطی تهران بوده است. در بین نام همه محله های غرب تهران، طرشت از جایگاه علمی بالاتری برخوردار است چون در مجاورت دانشگاه شریف قرارگرفته و بیشتر خوابگاه های دانشجویی و مراکز پژوهشی این دانشگاه و همینطور نیروگاه طرشت در این محله قرار دارد.

گیشا

این محله در ابتدا به دو مؤسس شرکت کیشا، که نام این شرکت برگرفته از اول نام های هرکدام با عنوان کی نژاد و شاپوریان بوده، تعلق داشته است.  گیشا محله ای از محله های غرب تهران بوده که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدود است.  در بین نام همه محلات غرب تهران، پل سبز گیشا زبانزد است. این پل توسط شرکتی بلژیکی با سازه فلزی پیچ و مهره و قابل تعمیر و تعویض بنا شد، که به یکی از بزرگ ترین جاذبه های گیشا تبدیل شد.  پل سبز قرار است با ساختار انرژی های نو به یک پل مخصوص پیاده روی تبدیل شود. پارک گفت وگو یکی دیگر از جاذبه های گیشا بوده که با ساختاری منحصر به فرد یکی از زیباترین پارک های تهران است.  از همه مهم تر، از بین نام همه محله های غرب تهران، گیشا بزرگ ترین برج خاورمیانه یعنی برج میلاد را در خود جای داده که به یکی از مهم ترین محله های توریستی تهران تبدیل شده است.

چیتگر

محله چیتگر تهران را هم اکنون با دو نشان برجسته پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر می شناسیم.  پارک جنگلی چیتگر جزو پارک های جنگلی شهر تهران بوده که از شمال به زمین های چیتگر، از جنوب به آزادراه تهران-کرج از غرب به شهرک سروآزاد و پیکان شهر و از شرق به منطقه خرگوش دره محدود می شود. این پارک با ۹۵۰ هکتار زمین پردرخت، از بزرگ ترین بوستان های جنگلی استان تهران است.  هدف از احداث این بوستان جنگلی که در شروع مسیر وزیدن باد غربی به شهر تهران قرار گرفته، بالا بردن مقدار اکسیژن هوای تهران بوده است. دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس، دریاچه ای مصنوعی است، که در شمال غرب تهران و منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده است.  مساحت این دریاچه ۱۳۰ هکتار بوده و در مجاورت آن ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی هم در پهنه خشکی ایجاد شده است. دریاچه چیتگر در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته و جنوب دریاچه به بزرگراه همدانی، شمال آن به بزرگراه همت، شرق آن به بزرگراه آزادگان می رسد و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران محدود می شود. منبع تأمین آب دریاچه، رودخانه کن بوده و به واسطه سیکل بسته و ایزوله سامانه انتقال آب آن، هیچ آب دیگری به دریاچه وارد نمی شود.  همه خانه ها و برج های این منطقه به خاطر وجود این دو مکان تفریحی شاخص، قیمت بسیار زیادی دارند.

شهرک اکباتان

شهرک اکباتان یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین شهرک های خاورمیانه بوده که در غرب تهران و ناحیه ۶ منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد.  این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود و عمر مفید آن حدود ۳۰۰ سال برآورد شده است. شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار دارد و دارای یک ایستگاه مترو بوده که تا سال ۱۳۹۴ دو ایستگاه آن راه اندازی شده بوده و همینطور به مجتمع مگامال با امکاناتی مثل پردیس سینمایی، هایپرمارکت، نمایندگی برندها، آی تی لند، شهربازی (درحال ساخت) و… است، دسترسی دارد.

تهرانسر

تهرانسر نام محله ای است در غرب تهران که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی، از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آزادگان و محله شهرک استقلال محدود شده است. محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است.  این محله به ۴ قسمت تهرانسر شمالی، تهرانسر شرقی، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز) و تهرانسر غربی تقسیم شده است.  در دوران سلطنت قاجار، از تهرانسر به عنوان شکارگاه استفاده می شده که این موضوع به خاطر وجود یک چشمه در این محله بوده است. در بین نام همه محله های غرب تهران، تهرانسر به عنوان یکی از محله های تهران برای اجرای طرح مسکن ویژه تهران انتخاب و عملیات احداث ۲۳۱۰ واحد مسکن ویژه در بلوار یاس ضلع جنوبی این منطقه از سال ۱۳۹۱ شروع شده است. اجاره روزانه خانه

اجاره خانه روزانه در غرب تهران حصارک

حصارک نام یکی از محله های قدیمی شمال غرب تهران بوده که قدمت بسیاری دارد.  محله حصارک در شمال منطقه ۵ شهرداری و شمال شهر تهران قرار دارد. این محله از شمال به دامنه در غرب، رودخانه های وسک و حصارک، این محله را از شهران شمالی جدا می کنند و در جنوب بلوار سیمون بولیوار در حدفاصل حصارک و جنت آباد شمالی قرار دارد. بیشتر جمعیت حصارک افراد غیر بومی هستند که به خاطر گسترش شهر تهران در این منطقه سکونت گزیده اند.  هم اکنون قسمت بزرگی از حصارک در اختیار دانشگاه آزاد بوده و ممکن است در آینده نزدیک، جنوب حصارک به جنت آباد بپیوندد و یا به صورت کامل جدا شود.

اجاره خانه روزانه در غرب تهران آزادی

خیابان آزادی خیابانی در غرب تهران بوده که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان شروع شده و در میدان انقلاب پایان می یابد.  در دوره پهلوی این خیابان «آیزنهاور» نام داشت که از نام یکی از روسای جمهور آمریکا گرفته شده بود. این خیابان در شمال خیابان هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان های مهم و مرکزی تهران است.  محله آزادی، یکی از محله های قدیمی و معروف تهران است.  این محله به علت هم جواری با برج آزادی و میدان انقلاب، به عنوان یکی از مهم ترین محله های شهر تهران شمرده می شود.  وجود مترو شادمان به عنوان یکی از ایستگاه های مهم مترو تهران اهمیت این محله تهران را دوچندان می کند.

اجاره خانه روزانه در غرب تهران فردوس

کوی فردوس یا شهرک فردوس، از محله های جنوب غربی تهران است.  این محله تشکیل شده از ۴ خیابان امام زمان، فردوس (شهید بیگلو)، شهیدان اسماعیلی (خاک زاد) و ۱۴ معصوم (حسینی).  در این بین خیابان فردوس، حکم خیابان مرجع و اصلی (البته نه به لحاظ وسعت بلکه از حیث تجمع واحدهای صنفی و…) را دارا است. چهار خیابان یادشده توسط شبکه ای از کوچه های هم اندازه، موازی و بدون پیچ وخم به یکدیگر متصل شده اند.  به صورتی که محله به لحاظ هندسی درمجموع بافت منظمی دارد.  این محله خیلی هم قدیمی نیست و قدمتی حدود ۵۰ ساله دارد و جزو آن دسته از محله هایی بوده که اول خاکی بودند و بعدها آباد شدند. توجه داشته باشید که قرار گرفتن کارخانه ساخت دارو در مهرآباد جنوبی و تمایل کارکنان برای سکونت در نزدیکی کارخانه و واگذاری زمین های خاکی اطراف، از علل جهش ناگهانی کوی فردوس می باشد.

اجاره خانه روزانه در غرب تهران کن

کن نام یک محله و یا روستا در شمال غرب تهران بوده که در بین نام همه محله های غرب تهران، جزو قدیمی ترین محله ها شمرده می شود.  محله کن یکی از چهار محله اصلی تهران یا ری قدیم بوده که عمر طولانی دارد. کن یکی از قسمت های اصلی شهر تهران بوده و در گذشته منطقه یا قسمت کن از شرق به میدان توحید، ستارخان و آریاشهر یا صادقیه (حسن آباد)، از غرب تا گرم دره، وردآورد و قلعه حسن خان (شهر قدس) و اسماعیل آباد، از شمال تا شمیرانات، فرحزاد، امامزاده داوود و از جنوب تا نهر فیروز بهرام، مهرآباد، تهرانسر و بزرگراه آزادگان امروزی ادامه داشته است. هنوز قسمتی به نام کن وجود دارد و بخشداری کن موجود است؛ اما این قسمت کم کم کوچکتر از گذشته شده است.  دهستان سولقان، سنگان، کشار، کیگا، وردیج، واریش و امامزاده داوود در این قسمت می باشند.  مناطق ۵، ۲، ۱، ۲۲ و ۲۱ قبلا قسمتی از زمین های کن بوده اند.

اجاره خانه روزانه در غرب تهران وردآورد

وردآورد یکی از قدیمی ترین مناطق غربی تهران که در غربی ترین نقطه شهر تهران و در مناطق ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران (به عنوان ورودی کلان شهر تهران) قرارگرفته که بافت قدیمی در منطقه ۲۱ و قسمت نوساز و در حال احداث آن در منطقه ۲۲ قرارداد.  وردآورد از شمال با دامنه جنوبی البرز و روستای وردیج و از جنوب به شهر قدس از غرب به شهر گرمدره همسایه است.  مرز شرقی آن هم رودخانه وردآورد بوده که از دامنه جنوبی البرز سرچشمه می گیرد و بعد از گذشت از وردیج و وردآورد به رودخانه کرج می پیوندد. وردآورد پیشینه ای به قدمت بیش از ۳۰۰ سال را دارد که در کنار خود یک کاروانسرا به نام کاروانسرا سنگی از زمان صفویه و باغ های پهناوری داشته است؛ که این دو امر بیشترین انگیزه برای زندگی برای اهالی آن بوده است. وردآورد در لغت به معنی آوردگاه گل سرخ بوده و علت نام گذاری این اسم وجود گل های سرخ فراوانی بوده که در این محله می روئیده است.   در صورتی که می خواهید از موارد اجاره روزانه خانه در جنت آباد دیدن کنید، به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید! ما موردهای زیادی از اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد داریم!

7 پاسخ

    1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  1. روز بخیر برای برای اجاره هتل آپارتمان ارزان در غرب تهران چقدر باید هزینه کرد؟ قیمت هتل آپارتمان چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اجاره ویلا
مقالات

اجاره ویلا

اگر جزو طرفداران اجاره ویلا به دنبال اطلاعات جامع از بهترین مناطق اطراف تهران برای اجاره کردن ویلا هستید در ادامه این مقاله همراه تهران

توضیحات بیشتر »