اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد

در صورتی که می خواهید به اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد در این مقاله با ما همراه باشید. اگر زیاد اهل سفر باشید حتما نام آپارتمان مبله به گوشتان خورده است. این روزها بیشتر مردم اقامت در خانه های مبله را به اقامت در هتل ها و مسافر خانه ها ترجیح می دهند. هر کدام از آن ها علل خودشان را دارند. خانه های مبله امکانات گوناگونی دارند که نیاز همه افراد در هر قشری را پاسخ می دهند.

بعضی برای اینکه فرصت چند روز زندگی در یک خانه لوکس را داشته باشند به سراغ اجاره آپارتمان مبله در تهران می آیند و علت بعضی دیگر هم داشتن سفر اقتصادی تر است.  به هر حال تنوع این خانه های مبله هر نوع نیاز و سلیقه ای را پوشش میدهد. برای اجاره خانه در جنت آباد تهران پلاک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

در صورتی که بین انتخاب آپارتمان های مبله و هتل سردرگم شده اید بهتر است بدانید که خانه های مبله از نظر هزینه نسبت به هتل ها به صرفه تر هستند و همینطور در شرایط کرونا به علت تردد کمتر بهداشتی تر می باشند.  شما در این خانه ها به همه وسایل پخت و پز دسترسی دارید و می توانید از امکانات کامل یک خانه بهره مند شوید.

اجاره آپارتمان در جنت آباد

تهران پلاک یکی از بهترین وب سایت های اجاره خانه به صورت روزانه – ماهانه – هفتگی می باشد که سوئیت های خود را با کاملترین امکانات و به صورت ماهیانه در اختیار شما قرار می دهد. کلیه موارد معرفی شده در تهران پلاک از نظر نطافت و امنیت بررسی شده و سپس به شما تحویل داده می شوند. برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد با بهترین قیمت تهران پلاک بهترین ها را به شما معرفی می کند. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که این سوئیت ها از نظر دسترسی به مراکز مهمی مثل بیمارستان، داروخانه، سوپرمارکت، رستوران و مراکز خرید و تفریحی عالی هستند و اکثرا دارای پارکینگ هم می باشند!

 سوئیت مبله چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

آپارتمان مبله واحدی مسکونی بوده که از همه امکانات زندگی شهری برخوردار است، نام دیگر این واحدها فول فرنیش بوده که معادل آپارتمان مبله یا سوئیت مبله است. کلیه موردهای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد تهران پلاک، مبله هستند.

یک سوئیت مبله شامل یک آشپزخانه مجهز هم هست که در آن آشپزخانه وسایلی چون یخپال، فریزر، اجاق گاز، ظروف و قاشق و چنگال در آن وجود دارد. قابلیت دارد شما با اجاره سوئیت مبله در تهران صاحب یک آشپزخانه با امکانات بیشتری مثل مایکرویو، ماشین ظرفشویی و لباسشویی هم شوید. با مراجعه به سایت تهران پلاک می توانید مشخصات و ویژگی های دقیق هرکدام از واحدهای مبله درون تهران را مشاهده کنید.

داشتن اتاق خواب یکی دیگر از ویژگی های آپارتمان های مبله است. در حقیقت شما با اجاره سوئیت مبله در تهران برخلاف هتل فقط یک اتاق کوچک نصیبتان نمی شود بلکه یک خانه کامل شامل حال و پذیرایی و اتاق خواب مناسب با متراژی که دارد است.

در هرکدام از این اتاق ها تخت های یک نفره یا دونفره وجود دارد و در بعضی از واحدهای مبله هم امکانات بیشتری مثل بالشت و ملحفه اضافه وجود دارد.

همانطور که گفته شد در بین آپارتمان های مبله اختلاف وجود دارد، بعضی از آن ها جز وسایل مهم زندگی چیزی ندارند اما بعضی دیگر شامل پرده، کاناپه، لامپ و تابلو های های تزئینی می باشند.  در طی مسافرت به این نوع آپارتمان های مبله نیازی ندارید چیزی به غیر از وسایل شخصی خود را به همراه بیاورید.

با اجاره روزانه خانه در تهران از طریق سایت تهران پلاک می توانید به صورت دقیق بدانید چه چیزهایی در آپارتمان مبله ای که قرار است اجاره کنید وجود دارد تا از آوردن هرگونه وسیله اضافی معاف شوید و وسایلی که نیاز دارید را تهیه کنید.

یکی از موارد دیگری که گروه تهران پلاک در کنار آپارتمانهای مبله اش به شما ارائه می دهد پارکینگ است، اگر چند صباحی را در تهران مانده باشید به خوبی می دانید یافتن یک جای پارک مناسب چه مشکل بزرگی خواهد بود، با کمک یک پارکینگ دغدغه جای پارک ماشین شما در این شهر شلوغ را ندارید.

چه کسانی به اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد میپردازند؟

سفر ها می توانند به علل مختلقی صورت گیرند و همیشه به قصد گردشگری و توریستی نباشند، برای مثال سفرهای کاری و تجاری، سفر های درمانی و یا حتی سفر های دانشجویی. همه این مسافران هم مثل هر مسافر دیگر به مکانی برای اقامت نیاز دارند، به خاطر اینکه این خانه ها واحدی مستقل محسوب شده و برای افرادی که قصد اقامت بیشتر از 3 روز دارند گزینه مناسبی است.

همینطور افرادی که از ماندن در اتاق هایی که ماهانه ده ها و یا حتی صد ها نفر را در دل خود جای می دهند بیزارند، خانه های مبله بهداشتی ترند چون تعداد افرادی که به آن ها مراجعه می کنند کمتراست.

اگر به اجاره سوئیت مبله در تهران از طریق سایت تهران پلاک بپردازید می توانید مطمئن شوید که همه واحد ها بعد از خروج هر مسافری برای مسافر دیگر کاملا پاکسازی و ضدعفونی می شود، حتی شما می توانید بخواهید که در مقابل چشم شما عملیات پاکسازی و ضد عفونی سوئیت مبله ای که اجاره کرده اید انجام شود.

 قبل از اجاره آپارتمان مبله در تهران چه سوالاتی باید از خود بپرسید؟

قبل از اینکه به اجاره آپارتمان مبله در تهران بپردازید با پرسیدن چند سوال و داشتن پاسخ آن ها در نزد خود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • چه مقدار میخواهید برای اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد هزینه کنید؟
 • چند نفر هستید و به چند اتاق خواب نیاز دارید؟
 • سفر شما چند روز طول می کشد؟
 • آیا داشتن یک بالکن و تراس برای شما اهمیت دارد؟
 • میخواهید در چه منطقه ای از تهران ساکن شوید؟
 • آیا می توانید حیوان خانگی تان را با خود به همراه ببرید؟
 • به چه امکانت رفاهی در اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد نیاز دارید؟

با بررسی هر کدام از این موارد و اشراف به خواسته های خود قطعا انتخاب خوبی دارید و از اقامت خود لذت می برید.  قبل از رزرو، همه این موارد را با صاحب خانه چک کنید، گروه پشتیبانی تهران پلاک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

اجاره سوئیت مبله در تهران

قوانین اجاره سوئیت مبله در تهران؟

برا اجاره سوئیت مبله در تهران و یا در هر شهر دیگری نیاز دارید از قوانین اجاره این خانه ها آگاه باشید.

 • همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر الزامی است.
 • صاحبخانه باید آپارتمان مبله را به صورت تمیز و ضدعفونی شده به مستاجر تحویل دهد و مستاجرین هم وظیفه دارند واحد را در همان حالتی که بود و بدون آسیب دیدگی وسایل به صاحبخانه تحویل دهند و در غیر این صورت خسارت پرداخت کنند.
 • صاحبخانه باید از نهاد های موردنظر مجوز اجاره کوتاه مدت خانه را گرفته باشد.
 • صاحبخانه بعد از اجاره سوئیت مبله خود اجازه ورود به ملک را ندارد.

قیمت اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد

قطعا برای اجاره آپارتمان مبله در هر شهری، هزینه حرف اول را می زند.  در حقیقت قیمت اجاره آپارتمان مبله، مولفه ای بوده که بیشترین تاثیر را در انتخاب و تصمیم گیری مخاطب خواهد داشت و امکانات خود خانه و موقعیت جغرافیایی هم، از عواملی بوده که در قیمت اجاره کوتاه مدت خانه دارای اولویت است.

در تهران پلاک قیمت اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد برای سوئیت های یک خوابه 500 هزارتومان و سوئیت های دوخوابه 600 هزار تومان می باشد.

بیشتر افراد با وجود این که جای خالی حیاط را در آپارتمان ها پررنگ می دانند، طرفدار اجاره آپارتمان مبله ارزان هستند، ولی این موضوع باعث نشده نکات مهمی مثل امکانات خانه، بهداشت و نظافت و موقعیت مکانی را فاکتور کم اهمیت شود.

با کمک توضیحات ذکر شده متوجه می شویم که اینترنت نقش پر رنگی برای رزرو آنلاین آپارتمان مبله ارزان اجرا می کند.  یافتن آپارتمان مناسب چه برای اسکان کوتاه مدت و چه برای اسکان بلند مدت، کاری سخت و زمانبر شمرده می شود، اما این سختی با کمک فضای دیجیتال مجازی و قابلیت رزرو غیرحضوری یا اجاره آنلاین سوئیت مبله ارزان آسان شده است.

در سایت تهران پلاک رزرو آنلاین آپارتمان بدون دردسر و ساده تر از چیزی بوده که تصور می کنید، قابلیت سنجش و قیاس امکانات خانه ها با یکدیگر را در دسترس دارید.  این که متراژ خانه چقدر باشد، چند خواب داشته باشد، در چه موقعیت مکانی قرار گرفته باشد، لوازم داخلی و دکور آن چگونه باشد و… به مدیریت مناسب و قدرت مالی شما بستگی دارد.

در صورتی که می خواهید از موارد اجاره روزانه آپارتمان مبله در جنت آباد دیدن کنید، به بخش آگهی های تهران پلاک مراجعه کنید! ما موردهای زیادی از اجاره آپارتمان مبله در جنت آباد داریم! همین حالا می توانید از میان آگهی های ذکر شده در وب سایت به اجاره خانه در جنت آباد بپردازید!

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

8 پاسخ

  1. سلام هزینه اجاره هتل آپارتمان و سوئیت ها به تعداد اتاق خواب ها و مدت اقامت شما بستگی داره، برای دریافت قیمت های به روز و اطلاعات بیشتر تماس بگیرین.

  1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  1. سلام، فعلا در تهران پلاک امکان اجاره آنلاین نداریم. برای رزرو سوئیت مبله و هتل آپارتمان باید با ما تماس بگیرید. در تماس تلفنی به همه سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اجاره ویلا
مقالات

اجاره ویلا

اگر جزو طرفداران اجاره ویلا به دنبال اطلاعات جامع از بهترین مناطق اطراف تهران برای اجاره کردن ویلا هستید در ادامه این مقاله همراه تهران

توضیحات بیشتر »