سوئیت چیست؟

وقتی دنبال جایی برای اجاره کردن می گردیم، اصطلاح های مختلفی را می شنویم: اجاره سوئیت مبله، اجاره ویلا و اجاره آپارتمان. می دانید این ها چه فرقی با هم دارند؟ در یک واحد چه چیزهایی متفاوت اند که به یکی سوئیت گفته می شود و به جاهای دیگر آپارتمان؟ با تهران پلاک همراه باشید. 

اجاره هتل آپارتمان – سوئیت مبله در تهران با بهترین قیمت و کیفیت

سوئیت و آپارتمان روزانه – اقامت یک روزه در سوئیت مبله

سوئیت های یک خوابه و دو خوابه – مبله کامل – ضدعفونی شده

تماس با : 09308034484

اجاره روزانه سوئیت در تهران

 

 

تعریف سوئیت چیست؟

بگذارید این شکلی توضیح دهیم. وقتی وارد یک سوییت می شوید، اولین چیزی که می بینید هال و پذیرایی است. یعنی اولین بخش آن، جایی است که مبلمان و تلویزیون و این جور چیزها می باشند. پشت هال و پذیرایی، اتاق خواب قرار دارد. در سوییت ها معمولا خبری از آشپزخانه نیست. ولی اگر فضایش باشد، می شود یک آشپزخانه کوچک هم در نظر گرفت. بعضی ها سوییت را این شکلی تعریف می کنند: «اتاق های کوچک و بزرگی که به هم متصل می باشند». در کل سوییت شبیه به یک خانه کوچک و جمع و جور است.

انواع سوییت ها

خیلی از ما فقط شنیده ایم که جایی به اسم سوییت وجود دارد. ولی جالب است بدانید که آپارتمان ها چندین نوع می باشند و هر کدام شان به یک درد می خورند. اینجا درباره هر کدام از سوییت ها کمی توضیح می دهیم:

· سوئیت اداری: فضایی است مخصوص برگزاری جلسه ها و قرارهای ملاقات. معمولا در یک ساختمان اداری، طبقه آخرش را سوییت می کنند. در این اتاق بسته به متراژش وسایل آشپزخانه و پذیرایی هم هست.

· مینی سوئیت: همان آپارتمان معمولی است با فضایی کوچک تر. مینی سوییت در واقع اتاقی است که شبیه به سوییت طراحی اش کرده اند.

· سوییت دولوکس: این آپارتمان ها بزرگتر می باشند و امکانات بیشتری دارند. در کل می شود گفت که آپارتمان دولوکس خیلی با نوع معمولی اش فرقی ندارد.

· سوئیت دوبلکس: قبلا گفتیم که پذیرایی سوییت در بخش جلو و اتاقش در پشت قرار دارد. ولی در سوییت های دوبلکس چیدمان کمی عوض می شود. معمولا پذیرایی و وسایل راحتی در طبقه پایین می باشند و اتاق یا اتاق ها، در طبقه بالا قرار دارند.

سوئیت معمولی را هم که قبلا برایتان تعریف کرده ایم. سوییت ها چند نوع دیگر هم دارند. مثل آپارتمان مخصوص ماه عسل، آپارتمان وی آی پی و آپارتمان سلطنتی. ولی اصلی ها همان هایی بودند که گفتیم.

سوئیت چیست

موارد مناسب برای اجاره سوئیت مبله

اگر با خانواده بخواهید سفر بروید، باید جایی اجاره کنید که فضای کافی و امکانات لازم را داشته باشد. سوییت ها بهترین گزینه برای سفرهای خانوادگی می باشند. بعضی وقت ها هم هست که میزبان فرد مهمی هستید. با اجاره سوییت مبله می توانید بهترین شرایط را برای مهمان تان فراهم کنید.

در کل اگر دنبال راحتی بیشتر هستید، اجاره سوییت مبله گزینه مناسبی است. حالا که همه چیز درباره آپارتمان را می دانید، وقتش است سراغ اجاره سوییت مبله بروید. ولی از کجا می شود سوئیت های خوب و مناسب پیدا کرد؟ کدام سایت یا شرکت بهترین پیشنهادها برای اجاره سوئیت را دارد؟

تهران پلاک، سایت مطمئن برای اجاره آپارتمان مبله

تهران پلاک شرکتی است که به صورت آنلاین به گردشگرها و مسافرها سوییت اجاره می دهد. تهران پلاک آپارتمان  ها را بر اساس نمره های کاربران به تمیزی، دسترسی، رفتار حرفه ای میزبان، آرامش و دنجی محیط و البته ارزش واحد اقامتی نسبت به قیمت به نمایش می گذارد.

آپارتمان های تهران مبله پلاک همه عکس دارند و می شود قبل از اجاره مشخصات و دسترسی هایشان را به راحتی بررسی کرد. البته در دنیا سایت های مختلفی برای رزرو تلفنی سوییت و انواع دیگر اقامتگاه ها وجود دارد. از Airbnb معروف گرفته تا Vrbo و حتی TripAdvisor. منتهی هیچ کدام از این سایت ها برای کاربران فارسی طراحی نشده و اصلا به داخل ایران سرویس نمی دهند.

در تهران پلاک می توانید انواع سوئیت را در شهرهای مختلف ایران رزرو کنید. هر زمان هم با مشکلی مواجه شوید، تهران پلاک همراه شما خواهد بود و تیم پشتیبانی بدون معطلی به کمکتان می آید.

تهران پلاک گارانتی پرداخت دارد و علاوه بر این تیم پشتیبانی تهران پلاک هم همیشه همراه شماست و خلاصه به هر مشکلی که خوردید می توانید روی تهران پلاک حساب باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط