اجاره هتل آپارتمان یک روزه

اجاره هتل آپارتمان یک روزه یکی از خدماتی است که در تهران پلاک به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. اگر قصد دارید به هر دلیلی در شهر تهران سکونت کوتاه مدت داشته باشید ما بهترین موردها را با بهترین قیمت ارائه می کنیم. این روزها علاوه بر هتل ها اقامتگاه های ارزانتر و راحت تری نیز وجود دارند. با اقامت در هتل آپارتمان به راحتی حس می کنید در خانه خودتان هستید.

اجاره هتل آپارتمان یک روزه در جنت آباد – اجاره هتل آپارتمان یک روزه در غرب تهران – اجاره هتل آپارتمان روزانه در جنت آباد – اجاره هتل آپارتمان روزانه در غرب تهران

دوستان عزیز، همین حالا برای اجاره هتل آپارتمان یک روزه تماس بگیرید و برای اجاره هتل آپارتمان یک روزه با کارشناسان صحبت کنید. امکان رزرو آنلاین نداریم و رزرو فقط به صورت تلفنی صورت می گیرد.

مشاهده مورد های : هتل آپارتمان در غرب تهران

برای اجاره سوئیت، هتل آپارتمان و … کافیست با ما تماس بگیرید!

ما در بهترین منطقه های تهران مواردی را در اختیار داریم که می توانند برای شما عزیزان بهترین گزینه باشند.

سوئیت ها یا هتل آپارتمان های تهران پلاک همگی به مراکز خرید، سوپرمارکت، داروخانه، بیمارستان و … نزدیک هستند تا بدون اتلاف وقت بتوانید به هرچه نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. کلیه خانه ها به صورت کامل مبله هستند و دارای اسباب کامل برای اشپزی، خواب و استراحت و … هستند!

تماس با ما : 09308034484


اجاره هتل آپارتمان یک روزه و چند روزه با کم ترین قیمت

رزرو هتل تهران با توجه به منطقه و خدمات آن ممکن است کمی گران قیمت باشد. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که توانایی پرداخت مبالغ هنگفت را ندارید، می توانید با قیمت های مناسب تر به اجاره هتل آپارتمان یک روزه بپردازید و از امکانات این مراکز اقامتی برخوردار شوید!

همانطور که می دانید تهران شهری است که برای همه افراد و باب میل و سلیقه آنها امکانات دارد و قیمت هتل آپارتمان در تهران در همه قسمت های آن مثل هم نیست. شما هم می توانید متناسب با بودجه خود، اتاقی را در هتل آپارتمان های تهران رزرو کرده و از سفر خود لذت ببرید.

برای اجاره هتل آپارتمان یک روزه با قیمت های شگفت انگیز با ما تماس بگیرید! ما موردهای بسیار عالی را بدون واسطه در اختیارتان می گذاریم.

چرا اجاره هتل آپارتمان یک روزه نسبت به هتل ها بهتر است؟

فرق بین هتل و هتل آپارتمان بسیار بوده و اینکه شما کدام یک از این دو را برای اقامت خود انتخاب کنید، تماما به سلیقه، بودجه و سبک سفر بستگی دارد. براساس مقاله هایی که در مورد تفاوت هتل و هتل آپارتمان منتشر کرده ایم، وقتی نام هتل آپارتمان به گوشمان می خورد، فضای کوچک، پر سر و صدا، مملو از گردشگران جوان در حال پایکوبی به ذهن خطور می کند.

هتل ها نیز تجمل، سکوت، حمام آب داغ، خواب راحت شبانه و صبحانه مفصل و خوش طعم را به یادمان می آورند. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

در گذشته، هتل آپارتمان ها به عنوان نقاط جشن و پایکوبی برای گردشگران جوانی که با کوله پشتی سفر می کردند، شناخته می شدند. اما، باید اشاره کنیم که هم اکنون هتل ها و هتل آپارتمان بسیار تغییر کرده اند؛ اتاق های خصوصی با حمام اختصاصی ارائه می کنند، برای همه سنین مناسب هستند و فقط مکانی برای جشن و هیاهو بشمار نمی روند. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

بگذارید رک و ساده اشاره کنیم که هتل آپارتمان ها شبیه یک خانه هستند! وسایل استراحت مثل سرویس خواب و مبلمان، تخت خواب و از همه مهمتر وسایل پخت و پز دارند! یعنی شما نیازی ندارید برای خوردن غذا از غذاهای هتل و رستوران استفاده کنید می توانید با هزینه کمتر خودتان بساط شام و نهار را برپا کنید! دقیقا مثل خانه خودتان!

از طرف دیگر، هتل ها ممکن است مجلل و همراه با خدمات سلطنتی ویژه باشند یا اتاقهای ارزان ارائه کنند، خدمات معمولی داشته باشند و مزایایی مانند صبحانه را در بر نگیرند. انواع دیگر اقامت نیز وجود دارند که آنها نیز کمابیش با یکدیگر متفاوت هستند؛ اقامت در خانه مردم محلی، آپارتمانهای اجاره ای و کوچ سرفینگ. در این نوشتار قصد داریم تا فرق بین هتل و هتل آپارتمان را برای شما همراهان عزیز بشماریم. پس، با ما همراه باشید.

اگر نیاز به اجاره هتل آپارتمان یک روزه دارید، با ما تماس بگیرید!

اجاره هتل آپارتمان یک روزه

ویژگی های مثبت و منفی هتل آپارتمان ها

اجاره روزانه سوئیت در تهران دیگر تنها مکانی برای جشن و پایکوبی گردشگران جوان بشمار نمی روند. براساس مقاله تقاوت هتل و هتل آپارتمان باید بدانید که آنها تصویر ارائه شده از خود در طول تاریخ را تغییر داده اند و امروزه با هتلهای ارزان قیمت در زمینه هزینه اقامت و کیفیت خدمات رقابت می کنند. در صورت دلخواه، اتاق اختصاصی و ساکت در اختیارتان می گذارند و مزایای متعدد دیگری نیز در اجاره هتل آپارتمان یک روزه دارند.

مزایای هتل آپارتمان ها

 • هم اتاق های هتل و هم هتل آپارتمان ها در موارد زیر دارای ویژگی های یکسان می باشند.
 • شما می توانید با قیمتی تقریبا نزدیک بهم هتل یا هتل آپارتمان را رزرو کنید.
 • کلید خودتان را از بخش پذیرش خواهید گرفت.
 • در ساختمانی اقامت خواهید داشت که تشکیل شده از واحد های اقامتی متفاوت می باشد.
 • برای امکانات و خدماتی که ارائه می شود به جز در مواردی جزئی هزینه ی جداگانه پرداخت نمی کنید.
 • پرسنل در هر زمان لازم برای کمک به شما آماده هستند.

محیطهای عمومی برای آشنایی گردشگران

یکی از بهترین نکات در مورد هتل آپارتمان ها این است که دارای یک فضای مشترک برای انجام معاشرت اجتماعی و آشنایی گردشگران با یکدیگر هستند. براساس مقاله تقاوت هتل و هتل آپارتمان باید بدانید که امروزه هتل آپارتمان های مخصوص جشن و پایکوبی کمتر دیده می شوند و این مراکز به محلی ایده آل برای ملاقات با دیگران، آشنایی با آنها و دوست یابی تبدیل شده اند.

امروزه، با افزایش صعودی تعداد گردشگرانی که تکنفره و با کوله پشتی سفر می کنند، گردشگران مسن تر که به تنهایی راهی سفر می شوند و افراد ماجراجویی که برای کسب تجربه های هیجان انگیز سفر را انتخاب کرده اند، تنهایی به مشکل مهمی تبدیل شده است؛ مشکلی که اجاره هتل آپارتمان یک روزه با فراهم آوردن فرصت آشنایی با یکدیگر آن را حل کرده اند.

اتاقهای خصوصی تمیز و بهداشتی

هتل آپارتمان ها اغلب بعنوان مراکز اقامتی که اتاقهای گروهی و سوییت های چند نفره ارائه می کنند، شناخته می شوند. اما، براساس مقاله فرق بین هتل و هتل آپارتمان باید بدانید که امروزه بسیاری از هتل آپارتمان یا همان هتل آپارتمان ها دارای اتاقهای خصوصی با حمام و دستشویی اختصاصی یا بدون آن هستند. این ویژگی که فضای خصوصی و خلوت را بدون تجربه تنهایی و انزوا به مهمانان خود ارائه می دهند، آنها را به یک محل اقامت ایده آل تبدیل می کند.

بنابراین، وقتی نیاز به سکوت و تنهایی دارید، به اتاق خود پناه می برید و زمانیکه روحیه اجتماعی تان قوی تر است و به معاشرت نیاز دارید، به محیطهای مشترک می روید و با دیگران به گفتگو و تبادل نظر مشغول می شوید. از طرفی، ارزان بودن هتل آپارتمان ها به معنی کثیف بودن آنها نیست. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

براساس مقاله تقاوت هتل و هتل آپارتمان باید بدانید که این روزها رقابت بین هتل آپارتمان ها بسیار شدید است، انتظارات گردشگران در زمینه نظافت بالا رفته و صاحبان هتل آپارتمان ها نیز از این چالش استقبال کرده و مرکز تجارت خود را به مکانهایی تمیز و پیشرفته تر تغییر داده اند.

به طور طبیعی یک هتل آپارتمان امکاناتی دارد که اتاق یک هتل به دلیل شرایط خاص خود نمی تواند داشته باشد.اما هر کدام به نحوی کمبود های خود را جبران کرده اند. به عنوان مثال یک هتل آپارتمان دارای اتاق های مجزا، آشپزخانه و حال می باشد،مثل یک خانه. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

اما در هتل فقط یک اتاق می باشد که در بسیاری از آنها امکان پخت و پز وجود ندارد، به همین علت بسیاری از هتل ها این کمبود را با رستوران و یا آشپزخانه ای بزرگ و مشترک جبران کرده اند. و در حالت دیگر یک هتل دارای رستوران، بار و پرسنلی می باشد که یک هتل آپارتمان فاقد آن می باشد. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

از طرفی دیگر، بیزینس من ها و مسافران زیادی هتلی را ترجیح می دهند که دارای یک تخت، تلویزیون ،تلفن ، حمام و خدمات چای و قهوه باشد.برای هر مسافری این امکانات عالی است، پس یک هتل آپارتمان می تواند تمام این امکانات را به همراه چیزهای بیشتری داشته باشد و به همین خاطر است که حس خانه را به شما القا می کند.

آیا به اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران در محله ساکت و خوب نیاز دارید؟ آیا می خواهید برای رزرو هتل آپارتمان در غرب تهران اقدام کنید؟ قیمت اجاره هتل آپارتمان در تهران چقدر است؟ برای رزرو و اجاره هتل آپارتمان با کلیه لوازم زندگی چگونه اقدام کنیم؟ برای رزرو و اجاره هتل آپارتمان ارزان – شیک و تمیز در تهران – برای اجاره هتل آپارتمان یک روزه در شهر تهران – اجاره یک شب هتل آپارتمان – اجاره هتل آپارتمان دو خوابه ، یک خوابه با ما تماس بگیرید. رزرو آنلاین نداریم و فقط به صورت تلفنی می توانید برای رزرو و اجاره هتل آپارتمان در محله خوب و مناسب با ما تماس بگیرید.

چرا اجاره سوئیت ها ارزان تر از هتل ها هستند؟

ارائه محل اقامت برای جنسیت و سنین مختلف

براساس مقاله تقاوت هتل و هتل آپارتمان باید بدانید که در بیشتر هتل آپارتمان ها، اتاقهای گروهی وجود دارند که ارزانتر بوده و افراد مختلف با جنسیت و سنین متفاوت همراه با یکدیگر در آنها اقامت می کنند. اما، امروزه به شما این حق انتخاب داده می شود که در صورت دلخواه، در یک اتاق همراه با افراد از جنسیت خودتان اقامت کرده و هم اتاقی از جنس مخالف نداشته باشید.

اتاقهای کوچک (چهار تختخوابه)، متوسط (شش تا هشت تختخوابه) و بزرگ (ده یا بیشتر تختخوابه) به مهمانان ارائه می گردند و گزینه های متعددی برای انتخاب وجود دارند.

همچنین، براساس مقاله تقاوت هتل و هتل آپارتمان باید بدانید که هتل آپارتمان ها به مراکز اقامتی ویژه افراد در سنین متفاوت تبدیل شده اند. بطوریکه این روزها در طول سفر و اقامت در هتل آپارتمان ها، به دفعات با افراد مسن بالاتر از هفتاد و خانواده هایی که بچه های کوچک دارند، مواجه می شوید. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

کمد و امکانات پذیرایی از خود

در اجاره هتل آپارتمان یک روزه کمدهای قفل داری در اختیار مهمانان گذاشته می شوند تا لوازم ارزشمند خود را درون آنها قرار دهند. برخی از این کمدها آنقدر بزرگ هستند که بتوانید کوله پشتی یا چمدان را در آن بگذارید و کوچکترین کمدی که در اختیار شما گذاشته می شود، فضای کافی برای در بر گرفتن پاسپورت، مدارک و لوازم ارزشمند شما را خواهد داشت.

اغلب این کمدها دارای قفل های مطمئن هستند اما، براساس مقاله فرق بین هتل و هتل آپارتمان توصیه می کنیم قفل مخصوص خود را همراه بیاورید. در مورد امکانات پذیرایی یا آشپزخانه اختصاصی باید گفت تمامی هتل آپارتمان ها این امکانات را به مهمانان خود ارائه نمی کنند اما، اگر در هتل آپارتمانی اقامت می کنید که چنین فضایی را در اختیارتان می گذارد، به آسانی می توانید یک غذای ساده و خوش طعم برای خود آماده کنید. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

فضای اجتماعی و امنیت

اقامت در اتاقهای خصوصی هر از چند گاهی لازم است اما، اقامت در اتاق های چهار یا شش تختخوابه با افراد مختلف هیجان و جذابیت خاص خود را دارد. در طول این اقامتهای چند نفره، دوستان بسیار خوب و بلند مدتی پیدا خواهید کرد و رابطه های بسیار عالی ایجاد خواهید نمود. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

نکته جالب و بنظر غیرقابل باور براساس مقاله تقاوت هتل و هتل آپارتمان اینجاست که برخلاف نظر عموم، اتاقهای مختلط از اتاقهایی که تنها خانم ها یا فقط آقایان در آنها اقامت می کنند، بسیار مرتب و خوشایند تر هستند.

نکته دیگر اینکه برعکس تصور همگان، خروپف کردن تنها مختص به آقایان نیست و بسیاری از خانم ها هم این مشکل را دارند. اما، مهمترین نکته در مورد اجاره هتل آپارتمان یک روزه این است که امنیت کامل وجود دارد. تقریبا می توان گفت هرگز در یک هتل آپارتمان احساس عدم امنیت نخواهید کرد.

در هتل آپارتمان های تهران پلاک امنیت را به معنای واقعی حس خواهید کرد. برای اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران همین حالا با ما در تهران پلاک تماس بگیرید.

چه امکاناتی در هتل آپارتمان ها ارائه می شود؟

هتل آپارتمان بیش از آن که امکانات و خدمات هتل آپارتمانی را ارائه بدهد، شامل امکاناتی است که در یک آپارتمان واقعی وجود دارند. این امکانات شامل موارد زیر است: اجاره هتل آپارتمان یک روزه

 • آشپزخانه
 • اتاق خواب
 • اتاق نشیمن
 • حمام و سرویس بهداشتی
 • خدمات نظافتی و خانه داری
 • تلویزیون
 • یخچال و فریزر اجاره هتل آپارتمان یک روزه
 • گاز، فر و امکانات پخت وپز
 • تجهیزات و لوازم آشپزی همچون قابلمه، ظرف، قاشق، چنگال و…
 • میز ناهارخوری و صندلی
 • کاناپه

البته ممکن است بعضی از این خدمات و امکانات مشابه آنچه باشد که در هتل آپارتمان ها هم ارائه می شوند. اما با این حال بعضی از این خدمات و امکانات را نمی توان به این راحتی در هر هتل آپارتمانی پیدا کرد. برای مثال آشپزخانه و اتاق خواب، گاز، فر و لوازم آشپزی. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

اجاره هتل آپارتمان مناسب چه افرادی است؟ 

در اینکه هتل آپارتمان برای چه افرادی مناسب است، توضیحی مشخصی وجود ندارد. هر کسی با توجه به انتخاب و سلیقه خود می تواند در یک هتل آپارتمان ساکن شود. از زوجی که به سفر ماه عسل رفته اند تا فردی که به تنهایی سفر می کند، یا خانواده ای که بیش از سه یا چهار نفر جمعیت دارد.

به طور کلی هتل آپارتمان ها مناسب افرادی می باشند که به فضای بیشتری نیاز دارند، ترجیح می دهند به جای صرف غذا در رستوران، خودشان در طول سفر پخت وپز کنند، می خواهند هزینه کمتری بپردازند و اقامت طولانی تری را تجربه کنند. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

راحتی، آسایش و استفاده از برخی امکانات گزینه دیگری است که مسافران را به اقامت در آپارتمان مبله ترغیب می کند. اکثر خانه های مبله یخچال بزرگ، لباسشویی و آشپزخانه دارند و امکان پخت غذا به راحتی در دسترس است. همچنین برای دور هم نشینی های خانوادگی و دوستانه آزادی عمل بیشتری نسبت به هتل ها وجود دارد.

تعدادی از مسافران نیز فقط قصد یک شب اقامت در تهران را دارند و نمی خواهند هزینه گزافی برای رزرو هتل بپردازند . این دسته از مسافران نیز ترجیح می دهند در آپارتمان های مبله اقامت کنند و به اصطلاح از جای خواب ارزان در تهران به راحتی و بدون دغدغه برخوردار شوند. اجاره هتل آپارتمان یک روزه

چرا بهتر است هتل آپارتمان اجاره کنیم؟

به طور کلی هتل آپارتمان نوعی اقامتگاه است که از ترکیب هتل و آپارتمان حاصل شده است. مهمانان می تواند هتل آپارتمان را برای مدت طولانی رزرو کنند که این مدت ممکن است از چند روز تا چند ماه متغیر باشد. هر واحد آپارتمان از امکاناتی چون آشپزخانه برخوردار بوده و خدمه خانه داری حداقل یک بار در هفته به نظافت آن می پردازند.

نکته جالب این است که قیمت هتل آپارتمان به ازای افزایش مدت اقامت کاهش پیدا می کند. تعریف فوق توصیفی کلی از مفهوم هتل آپارتمان ارائه می دهد. با این حال حتی هتل آپارتمان ها هم انواعی دارند؛ انواعی که شاید پیدا کردن برخی از آنها در ایران کار راحتی نباشد.

هزینه رزرو هتل ممکن است گاهی بسیار بالا باشد، آنقدر بالا که اگر یک واحد اقامتی غیرهتلی در آن شهر برای مدت موردنیاز اجاره شود هزینه آن کمتر خواهد بود. اما اجاره هتل آپارتمان یک روزه و چند روزه با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می کند برای اقامت های طولانی بسیار به صرفه تر است.

مهمترین نکته ای که بسیاری از مسافران از آن شاکی هستند، ظرفیت محدود هتل ها و مسافرخانه ها در زمان پیک فصل سفر است. در ایام تعطیلات و فصل تابستان که مسافران زیادی به سفر می روند پیدا کردن هتل مورد نظر با قیمت مناسب چالشی بزرگ برای گردشگران محسوب می شود.

در حالی که با اقامت در آپارتمان مبله به راحتی می توان به این مشکل فائق شد و هزینه کمتری برای یک شب اقامت پرداخت کرد. این مشکل به خصوص در شهر تهران بیشتر به چشم می خورد. چرا که قیمت رزرو اتاق در هتل های تهران بسیار بالاتر از اجاره خانه می باشد. به صرفه بودن اجاره هتل آپارتمان یک روزه یا چند روزه دلیل محکمی برای انتخاب آن است.

اگر به صورت گروهی و در تعداد بالا سفر می کنید و ترجیح می دهید همگی در یک اتاق اقامت داشته باشید باید هتل آپارتمان را رزرو نمایید. در هتل ها معمولاً تعداد نفرات قابل پذیرش در اتاق ها نهایتاً چهار یا پنج نفر باشد، اما در هتل آپارتمان ها تعداد نفرات مقیم در اتاق ممکن است تا 10 نفر نیز برسد!

چرا وقتی می توانیم در هتل اقامت کنیم، اجاره هتل آپارتمان یک روزه را انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به این سوال شاید ذکر بعضی از مزیت های هتل آپارتمان همچون فضای بیشتر نسبت به هتل آپارتمان، حریم خصوصی قابل توجه، امکانات و خدمات مشابه به خانه های شخصی، پرداخت هزینه اقامت کمتر نسبت به هتل آپارتمان و مزیت های دیگر، پاسخ مناسبی باشد و به قولی شما را ترغیب کند تا برای اقامت در طول سفر به سراغ گزینه ای همچون یک هتل آپارتمان بروید.

با این حال همه چیز به شما و شرایط شما بستگی دارد. در نهایت امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد و در انتخاب اقامتگاه مناسب شما را راهنمایی کند. برای اجاره هتل آپارتمان در غرب تهران با ما تماس بگیرید تا بهترین موردهای خود را به شما ارائه کنیم!

مدارک لازم برای اجاره هتل آپارتمان در تهران

آپارتمان بصورت مبله و با تمامی امکانات در اختیار شما قرار می گیرد از این رو ارائه یک مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی یا شناسنامه در هنگام دریافت کلید از ضروریات است.

اجاره هتل آپارتمان یک روزه با تهران پلاک

تهران پلاک گروهی بزرگ و معتبری است که امکان اجاره انواع هتل آپارتمان – سوئیت مبله و سوئیت های یک شبه دو شبه را در اختیارتان قرار داده است. شما می توانید برای رزرو و اجاره سوئیت های مبله و هتل آپارتمان های این مجموعه که در غرب تهران و منطقه ای عالی و مناسب قرار دارند با ما تماس بگیرید.

تهران پلاک سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و همه هتل آپارتمان ها و سوئیت های مبله خود را قبل از تحویل به شما ضد عفونی می کند. هزینه های درنظر گرفته شده برای اجاره هتل آپارتمان تهران پلاک بسیار به صرفه بوده و باعث شده است افراد با هر بودجه ای بتوانند از امکانات عالی و درجه یک تهران پلاک برخوردار شوند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را از کارشناسان دریافت کنید! اجاره هتل آپارتمان یک روزه

رضایت شما مهم ترین نکته ای است که ما در جهت آن تلاش می کنیم و از این رو سوئیت های مبله امن، تمیز و … را در اختیارتان می گذاریم. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که سوئیت های مبله تهران پلاک به اکثر مراکز مهم مثل مراکز درمانی، مراکز نفریحی، مراکز خرید، رستوران ها، سوپرمارکت، داروخانه و … دسترسی آسان دارند.

6 پاسخ

  1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز تهران پلاک – برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات بیشتر باید با ما تماس بگیرید، از راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

مهاجرت به تهران
مقالات

مهاجرت به تهران

در این مقاله قصد داریم درباره مهاجرت به تهران صحبت کنیم. از دیرباز یکی از واکنش های انسان به شرایط زندگی و تلاش برای بهبود

توضیحات بیشتر »
شرق تهران یا غرب
مقالات

شرق تهران یا غرب

شرق تهران یا غرب ؟ برای زندگی شرق تهران رو انتخاب کنیم یا غرب رو؟ اگر به تهران مسافرت کردیم برای اجاره سوئیت مبله غرب

توضیحات بیشتر »