اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

امروز می خواهیم درباره اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران صحبت کنیم، تهران پلاک یکی از بزرگ ترین وب سایت های اجاره خانه برای مسافرین و عزیزانی است که قصد دارند برای یک تا چند روز در یک سوئیت مبله سکونت داشته باشند. اجاره روزانه هتل آپارتمان جزو مهم ترین خدمات تهران پلاک می باشد.

 

اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

برای اجاره سوئیت، هتل آپارتمان و … کافیست با ما تماس بگیرید!

ما در بهترین منطقه های تهران مواردی را در اختیار داریم که می توانند برای شما عزیزان بهترین گزینه باشند.

سوئیت ها یا هتل آپارتمان های تهران پلاک همگی به مراکز خرید، سوپرمارکت، داروخانه، بیمارستان و … نزدیک هستند تا بدون اتلاف وقت بتوانید به هرچه نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. کلیه خانه ها به صورت کامل مبله هستند و دارای اسباب کامل برای اشپزی، خواب و استراحت و … هستند!

تماس با ما : 09308034484


اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران ارزان و مطمئن

هتل آپارتمان تهران از گزینه های پرطرفدار برای اقامت در پایتخت است. انجام هر گونه سفر منوط یه رعایت پروتکل ها و دستورات اعلامی از سوی ستاد ملی مبارزه کرونا است.

فرصتی برای استفاده از فضایی مطمئن و بهداشتی برای سکونتی آرام، آن هم با ارزانترین قیمت نسبت به نمونه های مشابه و با وجود امکانات رفاهی لازم و دسترسی آسان به امکانات شهری که تهران پلاک برای شما مهیا می کند!

هتل آپارتمان تهران کلیه این مزایا را یکجا به مشتریان خود ارائه می کند. ضمن اینکه در این مجموعه موردی برای نگرانی بابت کرونا وجود ندارد. دلیل این موضوع کنترل دقیق وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا و اجرای سایر ضوابط بهداشتی در هتل آپارتمان ارزان تهران است. اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

علاوه بر همه این موارد، دسترسی آسان به سایر نقاط شهر و نیز سرویس های حمل و نقل عمومی نظیر مترو در هتل آپارتمان تهران به راحتی امکان پذیر است.

اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

هتل آپارتمان تهران، ارزان با بهترین خدمات ۲۴ ساعته!

اگر مسافر تهران باشید، بدون تدارک مقدمات اقامت بی شک با مشکلاتی در این زمینه روبرو خواهید شد. از قیمت بالا و باورنکردنی هتل ها و مکان های اقامتی عالی تا مشکلات دسترسی به سرویس ها حمل و نقل عمومی و هزینه های اضافه که از این بابت به شما تحمیل خواهد شد! اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

علاوه بر این موارد، ارائه خدمات بسیاری از این مکان های اقامتی تنها برای ساعاتی از شبانه روز تدارک دیده شده و اگر در زمانی خارج از این محدوده به تهران برسید، از نظر پیدا کردن محل اقامت با مشکلات جدی روبرو خواهید شد!

اما با سرویس تلفنی رزرو هتل آپارتمان در تهران از طریق تهران پلاک، کارها بسیار آسان تر شده و شما با پرداخت هزینه به مراتب کمتر، اقامتی در حد هتل آپارتمان های عالی در این شهر تجربه می کنید!

کلیه این خدمات توسط پرسنل مجرب، کارآزموده و خوش برخورد هتل آپارتمان تهران به ساکنین این مکان ها عرضه می شود. اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

بابت کنسلی رزرو محل اقامت خود نگران نباشید!

لابد برای شما هم پیش آمده که در آخرین ساعات پیش از سفر، به دلایلی تغییر برنامه داده یا مجبور شده اید سفر خود را عقب بیندازید! یکی از مشکلاتی که اغلب در چنین مواردی پیش می آید، هدر رفتن هزینه ای است که بابت رزرو هتل یا هتل آپارتمان پرداخت شده و ظاهرا قابل بازگشت نیست!

اما در هتل آپارتمان ارزان تهران از مزیت کنسلی رایگان برخوردارید و می توانید تمام هزینه پرداختی را بدون کسری و جریمه پس بگیرید! این در حالی است که شما ارزان ترین مورد هتل آپارتمان تهران را با کلیه امکانات رفاهی و حداقل ۲۰ هزار تومان ارزان تر از هر محل دیگری رزرو کرده اید! اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

هتل آپارتمان ارزان و بهداشتی

از مزیت های بزرگ اجاره هتل آپارتمان تهران می توان به رعایت بهداشت عمومی و به ویژه مراعات پروتکل های بهداشتی دوران کرونا اشاره کرد. از پک اختصاصی ویژه مسافرین و ضدعفونی همه روزه اتاق های هتل آپارتمان تا رعایت نکاتی چون فاصله گذاری اجتماعی و استفاده مداوم از ماسک توسط پرسنل، همه نکات لازم در دوران کرونا اجرا می شود. تا جایی که مجموعه این هتل آپارتمان ها از تاییدیه سازمان بهداشت و ستاد مقابله با کرونا برخوردار هستند.

به طور کلی هتل آپارتمان نوعی اقامتگاه است که از ترکیب هتل و آپارتمان حاصل شده است. مهمانان می تواند هتل آپارتمان را برای مدت طولانی رزرو کنند که این مدت ممکن است از چند روز تا چند ماه متغیر باشد. هر واحد آپارتمان از امکاناتی چون آشپزخانه برخوردار بوده و خدمه خانه داری حداقل یک بار در هفته به نظافت آن می پردازند.

نکته جالب این است که قیمت هتل آپارتمان به ازای افزایش مدت اقامت کاهش پیدا می کند. تعریف فوق توصیفی کلی از مفهوم هتل آپارتمان ارائه می دهد. با این حال حتی هتل آپارتمان ها هم انواعی دارند؛ انواعی که شاید پیدا کردن برخی از آنها در ایران کار راحتی نباشد.

هزینه رزرو هتل ممکن است گاهی بسیار بالا باشد، آنقدر بالا که اگر یک واحد اقامتی غیرهتلی در آن شهر برای مدت موردنیاز اجاره شود هزینه آن کمتر خواهد بود. اما رزرو هتل آپارتمان با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می کند برای اقامت های طولانی بسیار به صرفه تر است.

اگر به صورت گروهی و در تعداد بالا سفر می کنید و ترجیح می دهید همگی در یک اتاق اقامت داشته باشید باید هتل آپارتمان را رزرو نمایید. در هتل ها معمولاً تعداد نفرات قابل پذیرش در اتاق ها نهایتاً چهار یا پنج نفر باشد، اما در هتل آپارتمان ها تعداد نفرات مقیم در اتاق ممکن است تا 10 نفر نیز برسد!

مزایای هتل آپارتمان ها

  • هم اتاق های هتل و هم هتل آپارتمان ها در موارد زیر دارای ویژگی های یکسان می باشند.
  • شما می توانید با قیمتی تقریبا نزدیک بهم هتل یا هتل آپارتمان را رزرو کنید.
  • کلید خودتان را از بخش پذیرش خواهید گرفت.
  • در ساختمانی اقامت خواهید داشت که تشکیل شده از واحد های اقامتی متفاوت می باشد.
  • برای امکانات و خدماتی که ارائه می شود به جز در مواردی جزئی هزینه ی جداگانه پرداخت نمی کنید.
  • پرسنل در هر زمان لازم برای کمک به شما آماده هستند.

آیا به اجاره هتل آپارتمان ارزان در تهران در محله ساکت و خوب نیاز دارید؟ آیا می خواهید برای رزرو هتل آپارتمان در غرب تهران اقدام کنید؟ قیمت اجاره هتل آپارتمان در تهران چقدر است؟ برای رزرو و اجاره هتل آپارتمان با کلیه لوازم زندگی چگونه اقدام کنیم؟ برای رزرو و اجاره هتل آپارتمان ارزان – شیک و تمیز در تهران – برای اجاره هتل آپارتمان یک روزه در شهر تهران – اجاره یک شب هتل آپارتمان – اجاره هتل آپارتمان دو خوابه ، یک خوابه با ما تماس بگیرید. رزرو آنلاین نداریم و فقط به صورت تلفنی می توانید برای رزرو و اجاره هتل آپارتمان در محله خوب و مناسب با ما تماس بگیرید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران

در سفر به همه نقاط شهر دسترسی داشته باشید!

تهران شهر بزرگی است که همه روزه مسافرین زیادی برای مقاصد کاری و گردشگری به آن سفر می کنند. وجود هتل آپارتمان ارزان و دارای امکانات رفاهی لازم در این شهر، گزینه مطلوبی برای همه آنهاست است. اما اغلب پیدا کردن به موقع چنین محلی، آن هم با اطمینان از شرایط ایمنی و بهداشتی در موقعیت کنونی کار آسانی نیست! اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

با تهران پلاک می توانید گزینه موردنظر را برای اجاره انتخاب کنید!

سخن آخر اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

پیشنهاد ما به همه افرادی که قصد سفر به کلانشهر تهران را دارند، رزرو آسان و ارزان هتل آپارتمان با امکانات رفاهی و بهداشتی کافی است. با وجود تهران پلاک از این بابت جای نگرانی نیست.

این سامانه اقامتی در کمترین زمان ممکن و با شرایط آسان و ارزان تر از همه جا محل دلخواه را برای شما رزرو می کند و اگر مایل به کنسل این روزواسیون باشید نیز این کار را بدون هزینه انجام می دهد. برای دسترسی به این مجموعه و خدمات آن می توانید وارد سامانه آن شده یا از طریق آسان پرداخت عمل کنید.

نکات مهم اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

انتخاب هتل آپارتمان

پیش از سفر و پس از اینکه از بلیط و قطعیت سفرتان مطمئن شدید، هتل آپارتمان تان را انتخاب و اجاره کنید. بهترین راه برای اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران مراجعه به سایت های معتبر اجاره اینترنتی هتل آپارتمان و اجاره آنلاین است. با این روش شما اطلاعات مورد نیاز را در همان سایت به دست می آورید، و در همان جا اجاره را هم انجام می دهید.

برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید، اولویت های تان را در جایی یادداشت کنید، سپس این اولویت ها را با امکانات هتل آپارتمان ها مقایسه کنید و در نهایت دست به انتخاب بزنید. طبیعی است که اگر هزینه هتل آپارتمان برای تان مهم نیست، می توانید هتل آپارتمان های باکیفیت تر انتخاب کنید اما اگر می خواهید هزینه تان کمتر همه شود، مقایسه هزینه ها را هم در کنار سایر عوامل انتخاب هتل آپارتمان تان قرار دهید. اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

 موقعیت مکانی

این روزها بیشتر سفرهای مان به دلیل کار و مشغله های فراوان، فشرده شده است. از این رو دل مان می خواهد در سفری هر چند کوتاه تفریح و گردش بیشتری داشته باشیم. یا اگر سفرمان کاری است در مدت زمان محدود کار بیشتری انجام دهیم. در این شرایط یکی از بهترین اقدامات این است که هتل آپارتمان مان موقعیت مکانی مناسبی داشته باشد. به این معنی که به مکان های مورد نظرمان نزدیک باشد.

معیار دیگر برای موقعیت مکانی مناسب، در دسترس بودن وسایل حمل و نقل است. نزدیک بودن هتل آپارتمان به ایستگاه های اتوبوس، تاکسی و مترو، شما را در زمانی کوتاه تر به مقصدتان می رساند. پس زمان اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران موقعیت مکانی اش را به دقت بررسی کنید. امروزه با وجود امکاناتی نظیر گوگل مپ بررسی موقعیت مکانی بسیار آسان شده است. برای اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران تهران پلاک موردهای مناسبی را به شما پیشنهاد  می کند.

 برخورد کارکنان

یکی دیگر از معیارها برای انتخاب و اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران برخورد کارکنان آن هتل آپارتمان است. روی گشاده و اخلاق خوب کارکنان یک هتل آپارتمان می تواند سفرتان را شیرین تر سازد. علاوه بر این اگر اتاق تان مشکلی داشته باشد، با وجود کارکنان خوش برخورد، به راحتی می توانید مشکل تان را با آن ها در میان بگذارید. آن ها هم در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را حل خواهند کرد.

طبیعی است که مطلع شدن از برخورد کارکنان هتل آپارتمان کار چندان ساده ای نیست. در این موارد می توانید با خواندن سفرنامه و تجربه سفر دیگران در فضای مجازی اطلاعات تان را افزایش دهید. در سایت های اجاره اینترنتی هتل آپارتمان، چنین نوشتارهایی را به راحتی می یابید. برای اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران ما به شما بهترین ها را پیشنهاد می کنیم!

 قیمت

قیمت یکی از مهم ترین معیارها برای انتخاب هتل آپارتمان است. بسیاری از ما در همان ابتدا با توجه به قیمت، انتخاب های مان را محدود می کنیم. سپس از میان این محدوده دست به انتخاب و اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران می زنیم. اما خوب است به این نکته هم توجه داشته باشید که تنها دلیل تان برای انتخاب هتل آپارتمان، قیمت نباشد. در بسیاری از موارد ممکن است هتل آپارتمانی با قیمت پایین اجاره کنیم ولی با توجه به هزینه های جانبی، سفرمان گران همه شود.

مثلا ممکن است هتل آپارتمانی ارزان اما دور از مرکز شهر اجاره کنید و هر روز مجبور شوید، هزینه بالایی برای رفت و آمد به مرکز شهر پرداخت کنید. به این ترتیب در مجموع هزینه بالایی از جیب تان رفته است.

 امکانات هتل آپارتمان

برای اینکه سفر حرفه ای شما کامل و بی نقص باشد و بتوانید با خیال راحت به کار و امور شغلی تان برسید، باید امکاناتی را در اختیار داشته باشید. مثلا اگر می خواهید در قرارهای کاری ظاهرتان مرتب و دلنشین باشد، می توانید لباس های تان را (اگر کثیف شده) به قسمت لاندری بدهید و سپس آن ها را تمیز و اتوشده تحویل بگیرید. اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران

وجود یک آرایشگاه در ساختمان هتل آپارتمان هم نکته مثبتی است که به شما کمک می کند پیش از رفتن به قرار کاری، ظاهرتان را بهتر کنید. علاوه بر این اگر برای انجام کارهایی مانند چک کردن ایمیل به اینترنت نیاز دارید، می توانید از وای فای هتل آپارتمان استفاده کنید.

در ادامه می توان به وجود رستوران ها و کافی شاپ هایی اشاره کرد که با غذاهای سالم خود انرژی لازم را برای شما تأمین می کنند. ضمن اینکه این هتل آپارتمان ها و رستوران ها اگر از شرایط مناسبی برخوردار باشند می توانند محل مناسبی برای برگزاری قرارهای کاری و حرفه ای باشند و در نهایت اگر از آن دست افرادی هستید که برای سرحال بودن نیاز به ورزش کردن دارید، باید در هتل آپارتمانی اقامت کنید که سالن بدنسازی یا مجموعه آبی (یا هر دو را) داشته باشد. با این اوصاف بهتر است پیش از اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران وجود این امکانات و خدماتی از این دست را چک کنید

 نظافت و خدمات

برای به دست آوردن آرامش و داشتن اقامتی ایده آل، اتاق یا سوئیت تان باید تمیز و مرتب باشد. بسیاری از افراد حاضرند هتل آپارتمان شان لوکس نباشد اما اتاق شان تمیز و پاکیزه باشد. ملحفه هایی سفید و تمیز، سرویس بهداشتی پاکیزه، پرده هایی مرتب و اتاقی خوشبو، حال همه را خوب می کند. هتل آپارتمانی با خدمات خانه داری منسجم و منظم، این انتظارات برآورده می کند.

ضمنا با توجه به نیازهای تان، موقع اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران دقت کنید تا خدماتی نظیر لباسشویی، روم سرویس، آرایشگاه و… در هتل آپارتمان در دسترس باشند.

 اینترنت رایگان

این روزها دیگر بخش عمده ای از امور شخصی و کاری مان را با اینترنت انجام می دهیم. از این رو هتل آپارتمان ها هم باید اینترنت رایگان مسافران شان را تأمین کنند. در بعضی از هتل آپارتمان ها اینترنت رایگان یا وای فای در اتاق و در بعضی در لابی هتل آپارتمان در دسترس است.

سرعت و حجم استفاده از اینترنت هم به سطح خدمات هتل آپارتمان بستگی دارد.

امنیت و حفاظت

امنیت یکی از مهم ترین معیارهای برای امتیازدهی به هتل آپارتمان هاست. همه ما می خواهیم زمانی که هتل آپارتمان را ترک می کنیم، خیال مان بابت امنیت وسایل، مدارک و پول های مان آسوده باشد. اگر اتاق یا سوئیت تان گاوصندوق داشته باشد، بخش عمده ای از این امنیت تأمین می شود. در فرآیند اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران (اجاره آنلاین) می توانید ببیند که اتاق تان گاوصندوق دارد یا نه.

ضمنا در اتاق هم باید امن و سالم باشد تا در حضور یا غیاب تان در هتل آپارتمان، آرامش داشته باشید.

علاوه بر این هتل آپارتمان باید از تیم حفاظت و امنیت ماهری برخوردار باشد تا مهمانان اطمینان خاطر داشته باشند. این موضوع را هم می توانید در مشخصات هتل آپارتمان یا تجربیات سایر مسافران جستجو کنید و بیابید.

قوانین و مقررات کنسلی و پرداخت

زمان اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران حتما به قوانین و مقررات کنسلی هتل آپارتمان توجه کنید. به هر حال ممکن است شرایطی پیش بیاید و مجبور به لغو سفرتان شوید. هتل آپارتمان هم باید در این شرایط پول تان را بازگرداند. اینکه هتل آپارتمان بخواهد مبلغی از پول را بابت جریمه کسر کند، طبیعی است اما مهم میزان این جریمه است.

در موارد متعددی دیده شده که بعضی هتل آپارتمان ها قیمت بسیار پایینی را برای اتاق شان پیشنهاد می دهند اما با کمی دقت متوجه جریمه بالای کنسلی آن اتاق می شویم. پیشنهاد ما این است که فریفته این قیمت پایین نشوید زیرا ریسک از دست دادن همه پول اجاره وجود دارد.

تجربه مسافران دیگر را بخوانید

برای انتخاب و اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران حتما تجربه مسافران دیگر درباره هتل آپارتمان های موردنظرتان را بخوانید. سپس تصمیم بگیرید. شما با خواندن تجربه مسافران دیگر است که به بسیاری از موارد بالا آگاهی پیدا می کنید و می توانید به شناختی کلی از هتل آپارتمان ها دست یابید.

حتی اگر در سفرهای قبلی به هتل آپارتمانی رفته اید، باز هم درباره اش مطالعه کنید. زیرا ممکن است آن هتل آپارتمان در طول زمان تغییر کرده باشد.

 اتاقی در گوشه اجاره کنید

اگر از آن دسته افراد هستید که همیشه به دنبال آرامش هستید و این موضوع در سفر اهمیت بیشتری برای تان پیدا می کند، یکی از نکات مهم اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران برای شما این است که سعی کنید در هتل آپارتمان ها، اتاق هایی را اجاره کنید که در گوشه یا کنج واقع شده اند!

در واقع اتاق ها یا سوئیت هایی که در وسط سالن ها یا راهروها قرار دارند، بیشتر در معرض سروصدا و البته رفت وآمد می باشند به طوری که این سروصداها می توانند، آرامش شما را به هم بزنند و سفرتان را مختل سازند.

بی شک این موضوع در ایام پرسفر سال و تعطیلات اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا در این شرایط بیشتر اتاق های هتل آپارتمان پر می باشند و رفت و آمد خیلی بیشتر است.

 حواس تان به هزینه های پنهان باشد

اگر هزینه سفر برای تان مهم است و می خواهید پولی را که می پردازید، مدیریت کنید، حواس تان به همه هزینه های هتل آپارتمان باشد. شاید تصور کنید هزینه هتل آپارتمان همان پولی است که برای اقامت می پردازید؛ اما موارد دیگری هم می باشند که به این هزینه ها اضافه می شوند.

در واقع ممکن است شما تصور کنید خدمتی رایگان است در حالی که هتل آپارتمان برای آن پول دریافت می کند. پس زمان اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران حواس تان باشد که کدام خدمات رایگان می باشند. مثلا پارکینگ، روزنامه، اینترنت وای فای و… از جمله مواردی است که ممکن است هر هتل آپارتمان طبق ضوابطش بابت آن ها هزینه ای دریافت کند.

برای اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران می توانید همین حالا با ما در تهران پلاک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم! ما در تهران پلاک هوای شما را خواهیم داشت!

اجاره هتل آپارتمان روزانه در تهران پلاک

تهران پلاک سایت بزرگ و معتبری است که امکان اجاره انواع هتل آپارتمان – سوئیت مبله و سوئیت های یک شبه دو شبه را در اختیارتان قرار داده است. شما می توانید برای رزرو و اجاره سوئیت های مبله و هتل آپارتمان های این مجموعه که در غرب تهران و منطقه ای عالی و مناسب قرار دارند با ما تماس بگیرید.

تهران پلاک سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و همه هتل آپارتمان ها و سوئیت های مبله خود را قبل از تحویل به شما ضد عفونی می کند. هزینه های درنظر گرفته شده برای اجاره هتل آپارتمان تهران پلاک بسیار به صرفه بوده و باعث شده است افراد با هر بودجه ای بتوانند از امکانات عالی و درجه یک تهران پلاک برخوردار شوند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را از کارشناسان دریافت کنید!

رضایت شما مهم ترین نکته ای است که ما در جهت آن تلاش می کنیم و از این رو سوئیت های مبله امن، تمیز و … را در اختیارتان می گذاریم. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که سوئیت های مبله تهران پلاک به اکثر مراکز مهم مثل مراکز درمانی، مراکز نفریحی، مراکز خرید، رستوران ها، سوپرمارکت، داروخانه و … دسترسی آسان دارند.

6 پاسخ

    1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

    1. سلام دوست عزیز تهران پلاک – برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات بیشتر باید با ما تماس بگیرید، از راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

مهاجرت به تهران
مقالات

مهاجرت به تهران

در این مقاله قصد داریم درباره مهاجرت به تهران صحبت کنیم. از دیرباز یکی از واکنش های انسان به شرایط زندگی و تلاش برای بهبود

توضیحات بیشتر »
شرق تهران یا غرب
مقالات

شرق تهران یا غرب

شرق تهران یا غرب ؟ برای زندگی شرق تهران رو انتخاب کنیم یا غرب رو؟ اگر به تهران مسافرت کردیم برای اجاره سوئیت مبله غرب

توضیحات بیشتر »