اجاره سوئیت مبله یک روزه

اجاره سوئیت مبله یک روزه در تهران با سایت تهران پلاک می تواند به شما کمک کند در سریع ترین زمان ممکن خانه ای با همه امکانات برای سکونت کوتاه مدت پیدا کنید. اگر به تازگی به شهر تهران سفر کرده اید یا در جست و جوی یک مکان تمیز و عالی هستید که در آن به هر دلیلی برای مدتی کوتاه ساکن شوید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با تهران پلاک تماس بگیرید.

اجاره سوئیت مبله یک روزه

اگر قصد اجاره روزانه تهران را دارید لازم است در ابتدا نکاتی را رعایت کنید. اجاره آپارتمان در تهران به صورت روزانه قوانین خاص خود را دارد که از جمله می توان به مدت اجاره، هزینه اجاره و … اشاره کرد. باید شما قبل از اجاره خانه در تهران به آن ها توجه لازم را داشته باشید. همینطور قصد خود از اجاره خانه به صورت روزانه در تهران هم مشخص کنید، چون مهم است.

در نظر بگیرید که امکان دارد فردی از شهر دیگری برای مسافرت یا رفتن به دکتر و یا انجام کاری اداری به تهران آمده باشد؛ در این حالت باید وی خانه ای را اجاره کند که در نزدیکی محلی باشد که قصد رفتن به آن را دارد. مثلاً نزدیک یک بیمارستان خاص یا اداره مورد نظر. پس با در نظر گرفتن این موارد به فکر رهن و اجاره خانه در شهر بزرگ تهران باشید.

اجاره سوئیت مبله یک روزه و سوئیت مبله ارزان قیمت

اگر به دنبال آپارتمان مبله برای اقامت هستید، به احتمال زیاد بین چند واحد مبله برای اجاره سردرگم شده اید و نمی دانید کدام مورد برای شما مناسب است. آپارتمان های مبله به طور معمول به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه اجاره داده می شوند. در جستجوی آپارتمان مبله اجاره ای همان طور که در مطالب قبل ذکر شد بودجه، امکانات، منطقه و غیره تاثیرگذار می باشند. مجموعه تهران پلاک آپارتمان هایی با قیمت بسیار عالی را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

در اجاره سوئیت مبله یک روزه شما مجبور به اجاره بلند مدت نخواهید بود و می توانید با توجه به نیاز و مدت اقامت خود خانه مورد نظر را اجاره کنید و حتی نیازی به جابه جایی اسباب و اثاثیه خود نخواهید داشت.

با توجه به امکانات رفاهی، آپارتمان های مبله کاملا با یکدیگر تفاوت دارند، البته امکانات موجود در هر یک از واحدهای مبله به نیاز یا عدم نیاز شما بستگی خواهد داشت. برای یک شخص ممکن است وجود استخر، حیاط، وجود اسباب و اثاثیه لوکس جزء الویت هایش باشد.

در نتیجه بین آپارتمان های مبله که به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و در برخی موارد به صورت فصلی اجاره داده می شوند، تفاوت هایی وجود دارد. برخی از واحدها تنها دارای وسایل ضروری زندگی مانند لوازم آشپزخانه، مبلمان، کمد، تخت خواب و غیره هستند، در عین حال برخی واحدها دارای پردهای لوکس، تابلوهای لاکچری و…کاملا مجهز می باشند.

با اجاره آپارتمان مبله و اجاره سوئیت مبله یک روزه شرایط زندگی برای شما فراهم خواهد شد. شما با توجه به توان مالی و بودجه خود می توانید انتخاب درست و مناسبی داشته باشید. توصیه می کنم حتما قبل از اجاره آپارتمات مبله با واسط یا مالک واحد مورد نظر در رابطه با امکاناتی که وجود دارد سوال کنید تا بدانید چه وسایلی قبل از سفر نیاز دارید که تهیه شوند.

اجاره سوئیت مبله نوروز 1401

مزایا و معایب اجاره سوئیت مبله یک روزه

قطعا هر شخصی قبل از تصمیم نهایی برای اجاره بررسی لازم را انجام می دهد. اگر قصد اجاره خانه مبلمان را دارید؛ از خرید اثاثیه منزل، جابه جایی و هزینه اثاث کشی معاف خواهید بود و فقط وسایل شخصی خود را لازم دارید. اما در مقابل کفه مثبت ترازو، معایبی همچون بروز عدم هم خوانی کامل با سلیقه شما و مشکلات بهداشتی و امنیتی وجود دارد.

 آپارتمانهای مبله تمام امکانات کامل یک زندگی را دارند از همین جهت برای آن دسته که نمیخواهند اثاثیه منزل تهیه کنند بسیار راحت است و در اقامتهای کوتاه مدت هم تمام امکانات لازم یک مسافر را در اختیار آن ها قرار میدهد. به همین دلیل هم جا به جایی از این خانه ها بسیار راحت بوده و شما می توانید پس از اقامت در یک منطقه به راحتی و تنها با بردن وسایل شخصی خودتان منطقه زندگیتان را تغییر دهید.

شرایط اجاره روزانه خانه در تهران بسیار آسان است چرا که شرایط منعطفی دارد و شما این خانه ها را می توانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه اجاره کنید بنا بر این نگران تغییر و تمدید قرار داد در اقامتهای بلند مدت نخواهید بود.

قوانین اجاره سوئیت مبله یک روزه

برای اجاره سوئیت مبله یک روزه قوانینی  وضع شده است که باید از آن ها مطلع باشید. ممنوعیت اجاره منزل مبله به صورت ساعتی مدت هاست که به تصویب رسیده است. آپارتمان های مبله به صورت کوتاه مدت (روزانه  هفتگی) و بلند مدت ( ماهانه  یکساله) قابل اجاره کردن هستند. تعدادی از قوانین اجاره سوئیت مبله در ادامه ذکر می شود.

 •  زمان تحویل و تخلیه واحد مورد نظر مطابق قرارداد می باشد و در صورت نیاز به جابه جایی نیاز به هماهنگی قبلی است.
 •  همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر برای اجاره سوئیت مبله یک روزه الزامی است.
 •  مالک (موجر) موظف است واحد اقامتی را تمیز تحویل مستاجر دهد. مستاجر موظف است پس از اهمه قرارداد واحد را به صورت مرتب و بدون آسیب دیدگی به وسایل تحویل میزبان دهد.
 •  مالک واحد موظف است از همه سازمان ها و نهادهای مربوطه مجوزهای لازم را برای اجاره سوئیت مبله یک روزه کسب کرده باشد.
 •  مالک پس از اجاره سوئیت مبله یک روزه خود، اجازه ورود به ملک خود را ندارد.

اجاره هتل آپارتمان نوروز 1401

شرایط اجاره سوئیت های مبله

خانه های مبله را از طریق هر سایتی که اجاره کنید قوانین و قواعد خاص خودشان را دارند. برای اجاره سوئیت مبله یک روزه از طریق سایت تهران پلاک باید مراحل زیر را طی کنید:

 • به سایت تهران پلاک مراجعه کنید و واحد مبله ای که میخواهید را پیدا کنید؛ لازم به ذکر است که واحد های مبله  بسیاری در این سایت ارائه می شود که می توانند همه خواسته های شما را در هر محدوده قیمتی که می خواهید پوشش دهند. اگر در انتخاب سوئیت مبله به مشکل برخوردید، می توانید از تیم پشتیبانی بخواهید تا به شما در این راستا کمک کنند. اجاره سوئیت مبله یک روزه
 • پس از انتخاب واحد مورد نظرتان با پشتیبانی تماس بگیرید و تاریخ ورود و خروجتان را به آن ها اعلام کنید تا واحد مبله را درآن تاریخ برای شما اجاره کنند.
 • پس از آن مشخصات پرداخت هزینه توسط پشتیبانی برای شما ارسال می شود و پس از پرداخت مبلغ بیعانه توسط شما، اجارهتان قطعی می شود.
 • یادتان باشد که حداقل ۲۴ ساعت مانده به تاریخ سفرتان اقدام به اجاره سوئیت مبله یک روزه کنید تا همه واحدها پر نشوند و برای اقامتتان به مشکل بر نخورید.
 • اگر می خواهید اقامتتان را تمدید کنید، باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از تاریخ پایان سفرتان به تیم پشتیبانی اطلاع دهید و برای لغو اجاره واحد مبله باید ۴۸ ساعت قبل از تاریخ اجارهتان به پشتیبانی اعلام کنید تا مشمول پرداخت خسارت نشوید و همه هزینه ای که پرداخت کرده اید به شما عودت داده شود. اگر ۲۴ ساعت مانده به تاریخ ورودتان اجاره سوئیت مبله یک روزه را لغو کنید، تنها ۵۰ درصد از هزینه ای که پرداخته اید به شما برگردانده می شود.

برای اجاره سوئیت مبله با امکانات کامل زندگی می توانید از ما کمک بگیرید! برای اجاره سوئیت در جنت آباد با ما تماس بگیرید.

خانه مورد نظری که قصد اجاره آن را دارید به صورت حضوری بررسی کنید تا تمیز باشد و از نظر نظافت مشکلی نداشته باشد. دقت کنید که خانه انتخابی در محله مورد نظر شما واقع شده باشد. از مکان مورد نظر شما خیلی دور نباشد چون امکان دارد برای رفت و آمد دچار مشکل شوید. تعداد نفراتی که قصد اقامت در خانه را دارند، باید مشخص کنید تا خانه انتخابی خیلی بزرگ یا کوچک نباشد.

هزینه دریافت شده متناسب با مدت اقامت شما خواهد بود. پس در ابتدا مدت اقامت و هزینه ای که باید پرداخت شود را مشخص کنید تا مشکلی در ادامه نداشته باشید. اگر سوالات بیشتری داشته یا نیاز به مشاوره دارید، همینطور می توانید با مسئولین سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند هم، در ارتباط باشید. اجاره سوئیت مبله یک روزه

خانه انتخابی مورد نظر شما باید از امکانات مناسب رفاهی برخوردار باشد تا شما در مدت اقامت مشکلی نداشته باشید و لازم نباشد هزینه اضافی برای خرید یک سری وسایل بپردازید.

قیمت اجاره سوئیت مبله

لازم به ذكر است كه به لحاظ هزينه هم در خصوص سوئیت مبله ها، با قیمت پایين تری روبرو هستید. به اين شکل باز اگر می خواهید هزينه های خود را مدیریت كرده و مبلغ كمتری برای اجاره هتل در شهر مقصد بپردازید؛ اجاره سوئیت مبله برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. اين موضوع وقتی مدت اقامت طولانی تری را مد نظر داشته باشید، بیشتر كرد پیدا كرده و باعث می شود تا بتوانيد با اقامت در يک سوئیت مبله، مبلغ به مراتب كمتری بابت مدت اقامت خود پرداخت کنيد. اجاره سوئیت مبله یک روزه

فرق سوئیت مبله با هتل

در بالا دیدیم كه سوئیت مبله چیست و چه كاربردی دارد. در اينجا به شکل خلاصه تفاوت های ميان اين نوع هتل و هتل های معمولی را مرور خواهیم كرد:

 • در بیشتر اوقات قیمت اجاره سوئیت مبله ارزان تر از هتل های معمولی است.
 • امكانات هتل های سه ستاره به بالا، بیشتر از اجاره سوئیت مبله یک روزه  است.
 • در بیشتر موارد امكاناتی چون ترانسفر فرودگاهی، حمل بار مسافر، رستوران، باشگاه ورزشی و دیگر امكانات هتل های چند ستاره را در سوئیت مبله ها نداریم.
 • خدمات نظافت روزانه اتاق ها، روم سرویس و دیگر خدمات حرفه ای هتل ها در بیشتر هتل های آپارتمانی ارائه نمی شود. اجاره سوئیت مبله یک روزه
 • در هتل های آپارتماني، در واحد ها، آشپزخانه جداگانه با تجهیزات كامل وجود داشته و امكان آشپزی برای مسافران به راحتی آماده است.

اقامت در سوئیت مبله

اقامت در سوئیت مبله مثل اقامت در هتل است اما امكانات موجود در خانه هم در آن وجود دارد. در واقع شما با اجاره كردن سوئیت مبله انگار كه يک سوئیت مبله را اجاره كرده و مثل خانه خود در آن اقامت دارید و از امكانات آن استفاده می کنيد. مهم ترين علت برتری سوئیت مبله ها بر هتل ها داشتن آشپزخانه است كه می توان در آن آشپزی كرد.

از دیگر مواردی كه می توان به آن اشاره كرد اين است كه در سوئیت مبله ها شما مثل میزبان هستید كه در خانه خود هستید چون در سوئیت مبله ها شما به محیط همیشگی خود نزديک ترید. اما در هتل مثل يک میهان هستید كه به شما خدمات ارائه می شود. اجاره سوئیت مبله یک روزه

اجاره سوئیت مبله یک روزه دارای امكانات مختلفی می باشند و همين طور قیمت اجاره آن ها با توجه به امكاناتشان خاص است. به طور مثال بعضی از سوئیت مبله ها ما نند هتل ها دارای كافی شاپ و مجموعه های ورزشی می باشند.

انواع مختلف سوئیت مبله ها

سوئیت مبله ها هم مثل هتل ها دارای انواع مختلفی می باشند و امكانات خاصی هم دارند. اين اقامتگاه ها طبق متراژ واحد ها، امكانات موجود در آن مثل رستوران، كافی شاپ و پارکينگ، طراحی های داخلی و دسترسی ها به مرکز شهر و يا جاذبه های دیدنی شهر دسته بندی می شوند.

همه اين فرق ها در قیمت اجاره سوئیت مبله یک روزه تاثیر گذار می باشند. شما برای اجاره باید اين خصوصيات را در نظر بگیرید و با توجه به بودجه خود يک سوئیت مبله را برای خود اجاره کنيد.

فرق هتل ها و سوئیت مبله ها

با توجه به اينكه از سوئیت مبله ها به نام هتل ياد می شود اما اين دو اقامتگاه تفاوت های زيادی دارند. در هتل ها با توجه به ستاره و درجه بندی آن ها امكانات ارائه شده خاص است. اما در سوئیت مبله ها فضا اينطور است كه شما به خانه جدیدی آمده و در خانه خود به مدت چند روز اقامت دارید. اجاره سوئیت مبله یک روزه

در اين اقامتگاه ها شما می توانيد از امكاناتی كه در خانه خود داشته اید در اينجا هم استفاده کنيد. چون فضای داخل سوئیت مبله ها و نوع چیدمان آن ها مثل يک واحد مسکونی است. اين درحالی است كه در هتل ها طراحی و معماری و نوع وسایل به كار رفته در آن كاملا خاص با سوئیت مبله ها است. در حالت کلی معماری و طراحی سوئیت مبله ها با هتل ها تفاوت های زيادی دارد و کلا هدف از ساخت آن ها با همدیگر فرق دارد.

فرق از نظر مدت اقامت اجاره سوئیت مبله یک روزه

هتل ها برای سفر ها و اقامت های کوتاه مدت طراحی شده اند و مناسب تر می باشند. اما برعکس سوئیت مبله ها برای سفر ها و اقامت های طولانی مدت طراحی شده اند. هتل ها برای سفر هایی ميان يک تا نهایتا هفت روز مناسب می باشند اما سوئیت مبله ها برای سفر هایی ميان دو هفته تا يک ماه در نظر گرفته شده و شما در آن ها احساس راحتی بیشتری دارید.

چون علت اصلی ساخت سوئیت مبله ها طراحی يک فضا با محیط خانه و امكانات خانه است. از دیگر دلایل مزیت سوئیت مبله ها بر هتل ها قیمت كمتر آن ها است. قیمت كمتر باعث می شود تا شما بتوانيد در سفر های بلند مدت هزينه كمتری داشته باشید. اقامت بلند مدت در هتل باعث می شود هزينه بیشتری در سفر شامل حال شما شود. اجاره سوئیت مبله یک روزه

فرق از نظر امكانات

شما با اقامت در هتل ها امكانات زيادی را در اختيار دارید. همين طور اگر تعداد شتاره های هتل بالا باشد امكانات هتل بیشر خواهد بود. مثلا امكاناتی از جمله رستوران، كافی شاپ، مجموعه های ورزشی، سالن های کنفرانس و… در هتل ها وجود دارد اما سوئیت مبله ها دارای چنين امكاناتی نيستند. اما تنها مزیت مهم سوئیت مبله ها آشپزخانه است كه هتل ها آن را ندارند.

نکته دیگر اين است كه در هتل ها امكان برگذاری همایش و کنفرانس است و همين طور افراد دیگر می توانند بدون اقامت در هتل از كافی شاپ و رستوران هتل ها استفاده کنند. اما كاربرد اصلی سوئیت مبله ها اقامت است و بیشتر آن ها دارای اين امكانات نيستند. بعضی از هتل ها امكات خاص تری دارند. مثلا در هتل های ۵ ستاره كیش اتاق هایی دارای ساحل حرفه ای و يا اتاق هایی رو به دريا وجود دارند. اجاره سوئیت مبله یک روزه

فرق از نظر ظرفیت اتاق ها

يكی دیگر از تفاوت های هتل ها با سوئیت مبله ها تعداد اتاق های محل اقامت است. شما با اقامت در سوئیت مبله فضای بیشتری در اختيار دارید. هتل ها دارای انواع مختلفی از اتاق ها مثل اتاق های يک تخته، دو تخته، تخت کوئين و… می باشند و هر اتاق با يک ظرفیت مشخص شده ارائه می شود. اما سوئیت مبله ها دارای واحدهای مختلف می باشند كه ظرفیت بیشتری هم دارند. برای سفر های دسته جمعی و خانوادگی كه تعداد نفرات بیشتر است سوئیت مبله ها بهترين گزينه می باشند. اجاره سوئیت مبله یک روزه

فرق از نظر كارکنان و سرویس دهی

سرویس دهی و ارائه خدمات در هتل خیلی بیشتر نسبت به سوئیت مبله ها است. مسئولیت كارکنان هتل امور نظافت هتل و اتاق ها و روم سرویس ها است. اما اين در صورتی است كه در سوئیت مبله ها اين خدمات به شکل روزانه وجود ندارد. همين طور مورد دیگر در هتل ها حمل بار های مسافر، ترانسفر فرودگاهی و کنترل های ورود و خروج است كه اين كار ها توسط كارکنان هتل انجام می شود اما در سوئیت مبله ها اين خدمات وجود ندارد. اجاره سوئیت مبله یک روزه

چگونه آپارتمان مبله اجاره کنیم؟

با مراجعه به بنگاه های مسکن (مشاور املاک) یا از طریق سایت های مختلف به صورت اینترنتی می توانید آپارتمان مبله اجاره نمایید. گاه در مجلات و روزنامه ها هم آگهی های اجاره سوئیت مبله یک روزه دیده می شود که به صورت تلفنی قابل اجاره است. در صورت مراجعه به مشاورین املاک، یا از طریق کامپیوتر شخصی و یا از طریق مراجعه حضوری سوئیت مبله را به شما نشان می دهند تا برای اجاره سوئیت مبله یک روزه اقدام کنید.

اگر از طریق اینترنت قصد اجاره سوئیت مبله یک روزه دارید، عکس های متعددی از جاهای مختلف خانه برای نمایش گذاشته شده است. حتما قبل از تصویب نهایی قرارداد اجاره، از همه قسمت های خانه و وسایل بازدید نمایید و از صحت و سقم اطلاعات درج شده و سلامت کامل وسایل مطمئن شوید.

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد با ما تماس بگیرید! سوئیت های مبله جنت آباد بهترین انتخاب برای افرادی است که به سکوت و آرامش علاقه دارند. خیابان های خلوت و تمیز، مردم متشخص، آب و هوای بهتر از سایر محله های تهران جزو خصوصیات مثبت محله جنت آباد و رزرو سوییت در جنت آباد می باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

رستوران های سعادت آباد
مقالات

رستوران های سعادت آباد

در این مقاله کاربردی تهران پلاک قصد داریم به رستوران های سعادت آباد بپردازیم. سعادت آباد واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این محله که جزء

توضیحات بیشتر »