اجاره آپارتمان مبله در تهران

هزینه اجاره آپارتمان مبله در تهران چقدر است؟ مزایای آن چیست؟ همه ما برای تامین نیازمان به تهیه مسکن راه های مختلفی داریم. بعضی از ما به خرید خانه میپردازیم و بعضی دیگر خانه ای را رهن و یا اجاره می کنیم. اما بسیاری از افراد راه دیگری برای داشتن یک خانه به طور موقت انتخاب می کنند. این روزها بازار اجاره روزانه آپارتمان در تهران و در بسیاری از شهر های دیگر بسیار داغ است.

جالب است بدانید خانه های مبله به صورت ماهانه هم اجاره داده میشوند و بسیاری از افراد از این خانه ها به صورت طولانی مدت استفاده می کنند. اما چرا افراد اجاره خانه های مبله را به اجاره خانه و یا رزرو هتل ها ترجیح می دهند؟ با تهران پلاک همراه باشید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره هتل آپارتمان – سوئیت مبله در تهران با بهترین قیمت و کیفیت

سوئیت و آپارتمان روزانه – اقامت یک روزه در سوئیت مبله

سوئیت های یک خوابه و دو خوابه – مبله کامل – ضدعفونی شده

تماس با : 09308034484

اجاره روزانه سوئیت در تهران

 

 

مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران چیست؟

با اجاره خانه مبله در شهر تهران نیازی به تهیه و یا جابجایی اثاثیه منزل نخواهید داشت. چرا که این خانه ها با کلیه امکانات اولیه و ثانویه زندگی در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا از زندگی در این خانه های مبله تجربه خوبی داشته باشید. اجاره آپارتمان مبله در تهران

خانه های مبله شامل یخچال، اجاق گاز، مایکروفر، ظروف آشپزخانه، ماشین لباسشویی، تلوزیون، اتو، سشوار، یک دست مبلمان کامل و میز نهارخوری می باشند. این امکانات امکان دارد در خانه های مختلف افزایش پیدا کنند مثلا بعضی خانه ها استخر، تردمیل و کنسول بازی هم دارند.

به همین دلیل شما با اجاره روزانه آپارتمان در تهران به جز وسایل و لباسهای شخصی خودتان به چیز دیگری احتیاج پیدا نخواهید کرد. خانه های مبله با امکاناتی که از آن ها یاد شد به مراتب از هتل ها راحت ترند چون فرقی با خانه خودتان ندارند.

به علاوه هزینه آن ها در مقایسه با هتلها به مراتب کمتر است. با اجاره خانه مبله از سایت تهران پلاک میتوانید از مزیت داشتن یک پارکینگ اختصاصی هم بهره مند شوید که دغدغه شما برای جای پارک ماشینتان را از بین میبرد. اجاره آپارتمان مبله در تهران

چرا اجاره سوئیت ها ارزان تر از هتل ها هستند؟

 

چه کسانی میتوانند از اجاره آپارتمان مبله در تهران استفاده کنند؟

عموما در هر شهری که مسافران زیادی به آن مراجعه می کنند تعداد زیادی هتل وجود دارد. در کلان شهری مثل تهران که روزانه تعداد زیادی مسافر درون خود جای می دهد و با داشتن بسیاری از جاذبه های گردشگری ایران، گردشگران زیادی را همه ساله به خود میپذیرد هم هتل هایی وجود دارد اما این هتل ها پاسخگوی همه افراد نیست. پس بسیاری به اجاره روزانه آپارتمان در تهران میپردازند. اجاره خانه های مبله برای افراد زیر مناسب است:

ایرانی های مقیم خارج از کشور که برای تعطیلات تابستان خود به ایران باز میگردند:

همانطور که میدانید بسیاری از ایرانی هایی که به کشور های دیگر مهاجرت کرده اند، برای مدتی جهت دیدار با خانواده شان به ایران باز میگردند. از آنجایی که عموم آن ها مدت سفرشان بیشتر از یک هفته به طول می انجامد نیازمند محلی شخصی برای خود در ایران می باشند. در این شرایط اجاره خانه های مبله بهترین گزینه برای آنهاست. این خانه هارا میتوان از طریق سایت تهران پلاک جستجو و رزرو کرد. اجاره آپارتمان مبله در تهران

دانشجویان شهرستانی: اجاره آپارتمان مبله در تهران

بسیاری از دانشجویان مقاطع ارشد و یا دکتری می باشند که در دانشگاهای تهران تحصیل می کنند. این دانشجویان نه آنقدر میخواهند در شهر تهران بمانند که خوابگاه دانشجویی بگیرند و نه عموما مدت اقامتشان آنقدر کوتاه است که بخواهند در یک هتل ساکن شوند.

برای این دسته از افراد هم اجاره خانه های مبله بهترین گزینه است. چرا که هم تمام امکانات یک زندگی دانشجویی را در اختیارشان قرار می دهد و هم از هزینه های آن ها تا حد چشم گیری می کاهد.

کسانی که برای انجام امور اداری و کاری به تهران سفر می کنند:

ایران علاوه بر اینکه تعداد بسیار زیادی از جاذبه های گردشگری ایران را در خود جای داده است، پایتخت اقتصادی و سیاسی کشور ایران هم هست. از این رو گذر هر ایرانی برای پیگیری امور اداری اش برای یکبار هم که شده به ایران میافتد. بسیاری از افراد هم که به نوعی تاجر محسوب میشوند برای انجام معملات خود نیازمند حضور چند روزه در تهران می باشند. تامین محلی برای اقامت در شهر تهران از دغدغه های اصلی این افراد است. اجاره آپارتمان مبله در تهران

چرا که هتل ها پاسخگوی نیاز آن ها نیستند. تهران پلاک به این دسته از افراد هم اجاره خانه مبله در تهران را پیشنهاد می کند. چرا که محل مناسبی برای استراحت پس از یک روز خسته کننده کاری را در اختیارشان قرار می دهد. به علاوه افراد میتوانند نزدیک ترین خانه مبله را به محل کارشان انتخاب کنند تا وقتشان را برای رفت و آمد در ترافیک های سنگین تهران هدر ندهند.

افرادی که جهت دریافت خدمات درمانی به تهران می آیند:

همانطور که میدانید تهران به عنوان پایتخت ایران، از نظر سطح امکانات رفاهی و درمانی از باقی شهر ها بالا تر است. به همین سبب گاهی افراد برای پیگیری کارهای درمانی خود مجبور به مراجعه به تهران میشوند.

چرا که در تهران ۱۱۸ بیمارستان وجود دارد که نیمی از آن ها بیمارستان های تخصصی می باشند و علاوه بر این تعداد بسیار زیادی از پزشکان حاذق ایران، در تهران مشغول فعالیت می باشند. لذا برای اقدامات درمانی مهم، آمدن به تهران اولین تصمیمی است که افراد میگیرند.

معمولا بیمارستانها برای همراهان بیمارانی که بستری میشوند هیچ محل اسکان و یا استراحتی در نظر نمیگیرند به همین دلیل اجاره آپارتمان مبله در تهران برای همراهان بیماران در تهران مناسب ترین گزینه ایست که تهران پلاک به این دسته از افراد پیشنهاد می دهد.

با مواردی که نام برده شد اکنون میدانید که آپارتمانهای مبله تنها برای کسانی که میخواهند از جاذبه های گردشگری ایران دیدن کنند مناسب نیستند و طیف گسترده ای از افراد را پوشش می دهند و نیاز اکثر کسانی که برای مدتی در یک شهر مسافرند را تامین می کنند. اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

دوستان عزیز، بهتر است بدانید که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ما در کنار شما هستیم تا در سریع ترین زمان به آن چه در نظر دارید برسید! تماس بگیرید و سفارش خود را برای اقامت در شهر تهران ثبت کنید! ما مراحل رزرو و اجاره آپارتمان مبله در تهران را تسریع می بخشیم. اگر به یک سوئیت مبله تمیز و ضدعفونی شده نیاز دارید، ما بهترین انتخاب شما خواهیم بود.

 

اجاره آپارتمان مبله تهران

نکات مهم در انتخاب بین اتاق و سوئیت

بهترین راه برای انتخاب درست نوع محل اقامت در هتل بر اساس نیاز، پاسخ دادن به یک سری سؤال کلی و در مرحله بعد، مطالعه دقیق بروشور یا اطلاعات ارائه شده در وب سایت هتل موردنظر به منظور حصول اطمینان از صحت نام گذاری اتاق ها و سوئیت ها است. سؤال های موردنظر به شرح زیر هستند:

چند نفر در اتاق یا سوئیت موردنظر اقامت خواهند کرد؟

اگر تعداد نفرات بیشتر از چهار است، سوئیت انتخاب بهتری خواهد بود. البته بیشتر هتل ها در مقابل گرفتن مبلغی بیشتر، تختخواب سفری تاشو در اختیار مسافران قرار می دهند ولی کوچک بودن فضای اتاق های استاندارد هیچ راه حلی ندارد و تعداد نفرات بیشتر شرایط را بسیار سخت می کند. ما برای اجاره آپارتمان مبله در تهران پلاک بهترین و منصفانه ترین قیمت ها را در نظر گرفته ایم و در عین حال کیفیت را حفظ کرده ایم.

چه مدت از زمان مسافرت را در هتل می گذرانید؟

اگر قرار است مدت زیادی از سفر را در داخل هتل سپری کنید، گرفتن سوئیت انتخاب بهتری است. اتاق های استاندارد هتل فضایی کوچک و کسل کننده دارند و گذراندن زمان زیاد در آن ها، لذت سفر را از بین می برد. در تهران پلاک می توانید به صورت روزانه – چند روزه – هفتگی و ماهانه برای اجاره سوئیت مبله اقدام کنید.

برنامه ی خوردوخوراک در طول سفر به چه ترتیبی است؟

اگر قصد داری با تهیه ی غذا در طول سفر، هزینه ها را پایین نگه دارید، گرفتن یک سوئیت با آشپزخانه ی کامل، گزینه موردنظر شماست. ولی اگر قصد گرفتن غذای آماده از بیرون دارید، یک اتاق استاندار با یخچال کوچک و مایکروفر، نیاز شما را تأمین می کند. با اجاره آپارتمان مبله در تهران پلاک، می توانید از کلیه خدمات و امکانات یک اشپزخانه بهره مند شوید.

چقدر هزینه برای محل اقامت در نظر گرفته اید؟

تقریبا همیشه کرایه ی سوئیت از اتاق استاندارد بیشتر است ولی این مسئله به معنای مقرون به صرفه نبودن سوئیت نیست. به عنوان مثال اگر گروهی مسافرت می کنید، غالبا گرفتن یک سوئیت جادار هزینه کمتری از دو اتاق جدا دارد. به طورکلی قبل از رزرو اتاق یا سوئیت در هتل، مشخصات آن را به دقت مطالعه کنید و اگر اطلاعات موردنیاز را پیدا نکردید، مستقیما با هتل تماس بگیرید و فقط بعد از تحقیق کامل و مطمئن شدن از مطابقت مشخصات اتاق یا سوئیت موردنظر با نیازهایتان، مراحل اجاره آپارتمان مبله در تهران را کامل کنید.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با ما در تهران پلاک همراه باشید! شما می توانید همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

امكانات ضروری برای اجاره آپارتمان مبله:

اتاق نشیمن مبله كه دارای يک مبل و میز است.

کف پوش؛ حداقل موکت يا فرش شده باشد.

اتاق خواب دارای تختخواب باشد.

آشپزخانه دارای امكانات اساسی باشد كه اين لوازم شامل یخچال، اجاق گاز، آبگرمکن و ماشين لباسشویی می شود.

احراز و شناسایی مدارک مستاجر:

يكی از مواردی كه امكان دارد برای موجر در اين قراردادها اتفاق بيافتد، خيانت در امانت است.

از اين رو موجر باید حتما مدارک شناسایی مستاجر را رویت و هویت او را شناسایی کند.

مبلغ اجاره آپارتمان مبله:

در اجاره آپارتمان مبله، مبلغ اجاره متناسب با مدت اقامت خواهد بود؛ پس در ابتدا باید مدت اقامت و مبلغ اجاره مشخص شود.

هزينه دريافتی با توجه به موقعیت آپارتمان و تجهیزات آن، به عنوان اجاره بها مشخص می شود.

همين طور در بعضی ايام سال كه جابجایی ها كمتر است مثل فصل زمستان، موجران به ناچار در قیمت ها تجدیدنظر می کنند كه لازم است مستاجران اين نکته را در نظر داشته باشند.

باید قبل از اجاره دادن آپارتمان از وسایل عکس گرفته شود.

همين طور لوله های آب و شیرآلات، سیستم برق ساختمان، وسایل گرمایشی و سرمایشی خانه و در و پنجره ها در حضور مستاجر امتحان شود.

وسایل موجود در خانه بررسی و از سالم بودن آن ها اطمينان حاصل شود.

در آخر همه اين موارد باید در يک چک لیست تائید و در ضمیمه قرارداد به امضای دو طرف برسد.

انعقاد قرارداد:

اين نوع از اجاره نامه هم به طور معمول از ۶ ماه تا چند سال قابل تنظیم است.

مطمئن ترين راه اين است كه قرارداد در يک بنگاه معاملات ملكی معتبر منعقد تا کد رهگیری هم صادر شود.

لازم است مواردی در قرارداد ذكر شوند كه در ادامه به آن ها اشاره می شود:

تاریخ شروع و تمام شدن قرارداد

اطلاعات مکتوب درباره مبلغ اجاره و ودیعه

شرایط فسخ قرارداد از جانب صاحب خانه

شرایط جریمه مستاجر در صورت ترک زودتر از موعد خانه

وظایف و مسئولیت های مربوط به هزينه تعمیرات و خسارات

سؤال بسياری از موجران اين است كه در خصوص خسارت ها چطور با مستأجر به توافق برسیم؟

باید در نظر داشت كه طبق عرف همه قراردادها، مستاجر مبلغی را به‎ عنوان ودیعه به موجر پرداخت می کند.

اين مبلغ می تواند به عنوان تضمينی برای جبران خسارات احتمالی ناشی از اجاره آپارتمان باشد.

در ضمن باید كه خانه را بیمه کنيد.

نكاتی كه در زمان اجاره آپارتمان مبله باید رعایت شود

برای مستاجر بهترين زمان ممکن برای مذاكره و گرفتن امتيازات لازم و دلخواه در خصوص اجاره بهای كمتر و تعمیرات خانه دقیقا قبل از اسباب کشی است.

مستاجر باید قبل از رفتن به خانه جدید همه درها، پنجره ها، اتصالات، قفل ها و در کل همه واحد را بررسی و همين طور چراغ ها و وسایل سرمایشی و گرمایشی را خاموش و روشن کند.

مستاجران در زمان اجاره ﺁپارتمان دلخواه واقع گرا و منطقی باشند تا بعدا دچار مشکل نشوند. به طور مثال، کسانی كه در پی اجاره ﺁپارتمان يا آپارتمان مبله ای می باشند در بسياری از اوقات با خانه هایی رو به رو می شوند كه از بودجه آن ها خیلی بیشتر است ولی چون خانه مورد پسند واقع شده، آن را اجاره می کنند.

اين يكی از نكات بسيار مهم است كه اجاره آپارتمان نباید بیشتر از ۳۰ درصد درآمد ناخالص شما باشد.

شناخت دقیق از صاحب خانه يكی دیگر از مواردی است كه حتما باید مستاجران به آن توجه کنند.

افراد زيادی فكر می کنند كه در زمان اجاره ملک، فقط باید مستاجر را شناخت و در مورد او تحقیق كرد؛ چون کسی كه قرار است اجاره را پرداخت کند مستاجر است در صورتی كه اين يک باور و تصور اشتباه است.

کسانی كه قرار است خانه يا ملكی را اجاره کنند باید قبل از اجاره در مورد صاحبخانه تحقیق كرده و او را به خوبی بشناسند؛ چون اين كار واقعا شخص را از دردسرهای بعدی نجات می دهد.

بیمه اجاره نشينی در زمان اجاره آپارتمان؛ بسياری از مستاجران تصور می کنند چون ملک برای خودشان نيست پس نيازی نيست كه بیمه داشته باشند. دانستن اين نکته اهمیت دارد كه اين نوع بیمه در زمان وقوع حوادث بسيار با ارزش است.

زمان اجاره آپارتمان يا آپارتمان های مبله توجه به تحویل وسایل و لوازم خانه، يكی دیگر از نكاتی است كه افراد متقاضی اجاره باید رعایت کنند.

در واقع اين سبک خانه ها مزايای زيادی برای متقاضيان دارد ولی به خاطر وجود وسایلی كه از ابتدا داخل منزل بوده، اجاره كردن و تحویل دادن آن می تواند كمی پیچیده باشد، كه اگر افراد به آن توجه نکنند قطعا با مشکل روبرو می شوند.

 

مزايا و معایب يک آپارتمان مبله

قبل از هرچیز شما باید كامل در اين باره فكر کنيد و حتما با اعضای خانواده خود راجع به آن مشورت کنيد. اجاره يک آپارتمان مبله مزايای جذابی مثل؛ معافیت از خرید اثاثیه منزل، جابجایی و هزينه اثاث کشی در بر دارد و شما فقط وسایل شخصی شما را به خانه جدید منتقل ميکنيد شاید چیزی در حدود چند چمدان مثل يک سفر چند روزه.

اما در آن سوی ماجرا مشکلاتی هم وجود دارد كه باید آن ها را از قبل بدانيد و برای مقابله يا حل كردن آن ها آمادگی لازم را داشته باشید، معایبی مثل مغایرت اثاثیه خانه با سلیقه شما و يا امكان ایجاد مشکلات بهداشتی و، …. بعضی از اين مشکلات می باشند.

البته در اجاره آپارتمان مبله در تهران پلاک کلیه مراکز قبل از تحو.یل کاملا نظافت می شوند و سعی داریم با هر سلیقه ای یک خانه شیک و نمیز داشته باشیم.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید!

قوانين و مقررات اجاره يک آپارتمان مبله

ماند همه املاک قابل خرید و فروش، برای رهن و اجاره خانه های مبله هم قوانينی وجود دارد كه باید از آن ها اطلاع داشته باشید. مشاورين املاک يا بعضی از مالکين آپارتمان های مبله خود را به دو صورت کوتاه مدت كه می تواند از يک روز تا يک هفته باشد و بلند مدت كه زمان آن ميان يک ماه تا يک سال متغیر است به اجاره می دهند. در ادامه چند قانون مهم در اين مبحث را نام می بریم:

 1. زمان تحویل و تخلیه آپارتمان اجارهه شده مطابق قرارداد بوده و در صورتی كه نياز به تمدید آن يا تخلیه زود تر از موعد داشته باشید، هماهنگی قبلی با مالک لازم است.
 2. همراه داشتن حداقل يک مدرک شناسایی معتبر الزامی است.
 3. مالک وظیفه دارد كه آپارتمان مورد نظر رابه شکل كاملا تمیز شده و با رعایت اصول بهداشتی و شرعی به مستاجر تحویل داده و همين طور در زمان تمام شدن قرارداد مستاجر وظیفه دارد خانه را مثل روز اول و بدون آسیب دیدگی به اثاثیه به مالک تحویل دهد.
 4. مالک اجاره آپارتمان مبله در تهران می بایست مجوزهای لازم را از همه سازمان ها و نهادهای مربوطه برای اجاره کسب کند.
 5. همين طور مالک پس از عقد قرارداد به هیچ عنوان اجازه ورود به خانه را بدون اطلاع و اجازه مستاجر ندارد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران پلاک

تهران پلاک سایت بزرگ و حرفه ای است که امکان اجاره هتل آپارتمان – سوئیت مبله و سوئیت های یک شبه دو شبه را در اختیارتان قرار داده است. شما می توانید برای رزرو و اجاره سوئیت های مبله و هتل آپارتمان های این مجموعه که در غرب تهران و منطقه ای عالی و مناسب قرار دارند با ما تماس بگیرید.

تهران پلاک سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و همه هتل آپارتمان ها و سوئیت های مبله خود را قبل از تحویل به شما ضد عفونی می کند. هزینه های درنظر گرفته شده برای اجاره هتل آپارتمان تهران پلاک بسیار به صرفه بوده و باعث شده است افراد با هر بودجه ای بتوانند از امکانات عالی و درجه یک تهران پلاک برخوردار شوند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را از کارشناسان دریافت کنید!

رضایت شما مهم ترین نکته ای است که ما در جهت آن تلاش می کنیم و از این رو سوئیت های مبله امن، تمیز و … را در اختیارتان می گذاریم. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که سوئیت های مبله تهران پلاک به اکثر مراکز مهم مثل مراکز درمانی، مراکز نفریحی، مراکز خرید، رستوران ها، سوپرمارکت، داروخانه و … دسترسی آسان دارند.

6 پاسخ

  1. سلام، تهران پلاک قیمت سوئیت های یک خوابه را 650 و دوخوابه را 750 تعیین کرده است که در صورت افزایش روزهای سکونت این هزینه کاهش میابد، برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز تهران پلاک – برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات بیشتر باید با ما تماس بگیرید، از راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه استفاده کنید!

  1. سلام همراه عزیز تهران پلاک، برای اجاره و اطلاع از قیمت های رزرو سوئیت و هتل آپارتمان فقط باید با 09308034484 تماس بگیرید تا کارشناسان شمارو راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

مهاجرت به تهران
مقالات

مهاجرت به تهران

در این مقاله قصد داریم درباره مهاجرت به تهران صحبت کنیم. از دیرباز یکی از واکنش های انسان به شرایط زندگی و تلاش برای بهبود

توضیحات بیشتر »
شرق تهران یا غرب
مقالات

شرق تهران یا غرب

شرق تهران یا غرب ؟ برای زندگی شرق تهران رو انتخاب کنیم یا غرب رو؟ اگر به تهران مسافرت کردیم برای اجاره سوئیت مبله غرب

توضیحات بیشتر »